Спам тема (сбогом айляшки сезон) от 11.9. до когато.

  • 23 272
  • 850
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Ами ти си предложи подкупа, какво толкоз!?

# 46
  • Мнения: 6 374
...
Джу, не ти е лоша анкетката, ама много регионално ориентирана. С Яна сме аут отвсякъде.
Приспособете си я за някое си риалити. Може и от интернет. Ку гледате, ку ни гледате ... ша си фантазирате. Joy

# 47
  • Мнения: 1 121
Свършва ми обедната почивка, но се връщам за малко, да питам за натурата на подкупа само. Да знам колко да се ядосвам...

# 48
  • Мнения: 15 619
Ти ще подкупваш ли или си искаш подкуп!?   Че нещо неориентиран ми се видиш.

# 49
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Ехаааа, 22-23 поста четох, докато си почивам. Така стабилно се надрусах с белина и разни препарати...

Абе, да караме, да караме, ама...     Stuck Out Tongue Winking Eye 
Скрит текст:
Още като гаджета с моя мъж винаги, когато сме говорили за деца, той казваше "Поне три". Ама след сина взе да бие отбой. Каза, че той му е пре- предостатъчен. Ако съм искала да му докарам инфаркт и да го уморя, можело да раждам следващото Smile
Е, нашарихме ги, де - и тъща, и свекърва ще съм.

# 50
  • Мнения: 15 619
И аз исках три, Янче.  Минало. Тайничко се надявах да родя близнаци, че на един път. Ама не би. Satisfied
Ся ще си свекървърствувам само   Trollface   два пъти.

# 51
  • Мнения: 9 567
Джу, освен ти да разнесеш на Лс къде си в клипа, щото аз така и не те видях Laughing

# 52
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Джу, освен ти да разнесеш на Лс къде си в клипа, щото аз така и не те видях Laughing
Значи явно меракът ви да ме видите е бил малък и не търсихте достатъчно. Фръц! Тръш! Сърдита съм за около 30 сек. Joy

# 53
  • Мнения: 15 619
Мен ме мързи да ровичкам по клипове. Знам, че ще се покажеш. А аз умея да чакам. Оммммммммммммммммммммм. кат се отсърдиш.Joy

# 54
  • Мнения: 9 567
Джу, освен ти да разнесеш на Лс къде си в клипа, щото аз така и не те видях Laughing
Значи явно меракът ви да ме видите е бил малък и не търсихте достатъчно. Фръц! Тръш! Сърдита съм за около 30 сек. Joy
Да бе! Поне два пъти превъртах и пак не те видях Crossing Arms
Поне дай жокер. С униформа ли си, с червена рокля, венец ли носиш... Simple Smile

# 55
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Да бе! Поне два пъти превъртах и пак не те видях Crossing Arms
Поне дай жокер. С униформа ли си, с червена рокля, венец ли носиш... Simple Smile
Аз се бъзиках, че съм се отъркала у властта. Долу в низините съм, при народа. Joy Но качеството на записа е кофти, така че нищо кой знае какво няма да видите от мен.

# 56
  • Мнения: 9 567
Да бе! Поне два пъти превъртах и пак не те видях Crossing Arms
Поне дай жокер. С униформа ли си, с червена рокля, венец ли носиш... Simple Smile
Аз се бъзиках, че съм се отъркала у властта. Долу в низините съм, при народа. Joy Но качеството на записа е кофти, така че нищо кой знае какво няма да видите от мен.

Сива тениска Wink Аре, бе, жена! Имай милост! Колко пъти да гледам тази скука Sad

# 57
  • Мнения: 15 619
Абе, Джу. Пусни една снимка за десет секунди. После мое се сърдиш. Прояви милост.... Пък другите ще гледат после  "редактирано........."  /тука емотски подсвирквам/  Grin

Пък и кутията ми за ЛС-та няма ограничения, нали съм дърт ветеран. Laughing

# 58
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Сива тениска Wink Аре, бе, жена! Имай милост! Колко пъти да гледам тази скука Sad
Дааааа, ето че можело Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart

После ще пусна някаква моя снимка, разбира се такава, че да не се види много Trollface. Сега като един Ментофф13 ще кажа, че чакам маминка да ми сготви. Joy

# 59
  • Мнения: 15 619
Сива тениска Wink Аре, бе, жена! Имай милост! Колко пъти да гледам тази скука Sad
Дааааа, ето че можело Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart

После ще пусна някаква моя снимка, разбира се такава, че ДА СЕ види много Trollface. Сега като един Ментофф13 ще кажа, че чакам маминка да ми сготви. Joy
Grin   Grin  Grin

Общи условия

Активация на акаунт