На кафе с Гала/Ева

  • 111 614
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 465
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Липсва ми доктор Папазова 😥



Аааа недей така,тая женица едвам се търпше Mr. Green

# 466
  • Мнения: X
Липсва ми доктор Папазова 😥



Аааа недей така,тая женица едвам се търпше Mr. Green


Пускаше разни тоалетни, да не би да е потънала някъде.

# 467
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Може да се е натровила с урина.

# 468
  • Мнения: 3 865
Ааа нейната урина е полезна - пречиства и е перфектната хомеопатия. Тя поне говореше като и дадат думата и не се надвикваше. А Патршковица едва се издържа - прекъсва брутално, сменя темата, нейната дума обезателно трябва да се чуе и тя трябва да ръководи парада. Как я търпят колегите и не знам. Аз щях редовно да и напомням да млъкне и да изчака да се изкажа. Такова самочувстие ... от къде бе.... Устата е ама не пращи от интелект в крайна сметка.... Нагла гад.

# 469
  • Мнения: 1 187
Лелее божке какви абсурдни аматьорски трикове дето само могат да те затруднят.. Това с контурирането на носа изобщо... Веждите на гала са ужасни. Из8бшо вепе не е подходящо чак така да се заголва на тая възраст да и гледам увисналите мишаги...

# 470
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Патрака винаги ми е мязала на даскалица по литература, стара мома. Същия изказ, същите, изразни средства. Винаги говори, сякаш развива анализ на някое литерарурно произведение.

# 471
  • Мнения: X
Забелязвам всеки път, когато Ева си отвори устата да каже нещо, другите демонстрират голяма досада, че трябва да е слушат.

# 472
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Аз изпитвам досада от самозвания поет. Миличкият, не спира да се напъва да оригиналничи с тотални клишета и заучени фрази.
А Ева ми изглежда злобна, сякаш.

# 473
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Гала днес получава виртуалното ми потупване за потните кръгове под мишниците, както и за екипа който седи зад нея!!

# 474
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Ризка с джуфки по ръкавите и с попска яка, огащена в ретро дънки...много зле подбран тоалет Sunglasses Патрашка и тя беше зле с тоз бял панталон,а Андреа назаем ли е взела поличката една педя дълга и възголямата блузка Thinking

# 475
  • Мнения: X
Папарашка ми се струва, че постоянно им се кара като даскалица  с показалка е.

# 476
  • Мнения: X
А аз се досещам къде си държи показалката през нощта Simple Smile

# 477
  • Мнения: 1 392
Илиянчо станал татко,появи се днес в началото за малко спортен и развълнуван , бебо  Александър 4260, 55см. Голям момък , да им е жив и здрав.

# 478
  • Мнения: 1 187
Мале мале. Днес направо се карат в ефир. Гала как се заяде за това нов прочит и го повтори хиляда пъти дори следкато и обясни. И се заяжда и с ева. Адски ме изнервя тъпата гОла

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 20:48 от cherrypie20

# 479
  • Мнения: X
Само на мен ли Шишков ми е секси?
Сладур Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт