На кафе с Гала/Ева

  • 111 642
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 025
Тая Банда Банда вчера ли, оня ден ли беше говореше за някаква панда дето изпускала газ, някаква глупост беше и другите я бъзикнаха: Ама, Панда Панда ли беше или си беше обикновена Панда. Laughing
Толкова са тъпи всички там, че няма накъде повече, но като един оптимист вярвам, че ако се напънат могат и още да задълбаят.

Тя явно само глупости приказва, понеже преди няколко дни обясняваше как като дете я пуснали в моргата и била видяла двуглаво бебе там и всички в студиото я погледнаха изумени и с насмешка от нещата, които приказва и от колегиалност не изкоментираха нищо.

# 121
  • Мнения: 1 187
Абе  кога ще спре Ева да прилича на разплетена дамаджана в косата. Ее ми в национален ефир си бе моме.

# 122
  • Мнения: X
Абе  кога ще спре Ева да прилича на разплетена дамаджана в косата. Ее ми в национален ефир си бе моме.

Тя е убедена, че е много красива.

# 123
  • Мнения: 1 187
А банда банда защо мълчи през цялото време??

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 26 440
Ама как нападнаха насекомите Joy

# 125
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 901
А банда банда защо мълчи през цялото време??

Дано са и забранили да приказва, че то при всяко отваряне на устата все глупости излизат.

# 126
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Дано не ни мъчат дълго с новите водещи....нетърпими са.
Новите декори също не ми харесва....като хали,огромно и празно,няма никакъв уют.

# 127
  • Мнения: 1 187
Уахахауахау явно ни четат на ева косата бива днеска. Патрашка  гледала с възторг хората които шофират. Поласкана съм.

# 128
  • Мнения: 5 820
    Днес малко гледах "На кафе" и тази Малка Сладка как се засегна днес. Ставаше въпрос, когато двама души се разделят дали могат да останат приятели. А Малка Сладка даде пример с братовчедка си, която е живяла в Дания и след дълга връзка с приятеля си българин, тя е скъсала с него, защото се е влюбила в друг мъж, който е датчанин. И после как са заживели и тримата заедно в една квартира.

    Постоянно разказва някакви лични истории. Непоносима е.

# 129
  • Мнения: 5 903
Ако наистина от На кафе следят темата, искам да ги поздравя за възможно най-тъпото предаване, което съществува на света. И да не спират урината на водещата, ей! Като казах водеща, стринката или някой чичо на Гола няма ли да стане водещ? Да рефрешнат малко роднинското присъствие. И държа да напомня, че онази от Господари на ефира е много, много зле. Ако има предаване Бразди или пък друго аграрно предаване може да я преместят там да води, ще се впише идеално.

# 130
  • Мнения: 6 529

 Joy Joy Joy

Дано четат!!!

# 131
  • софия
  • Мнения: 2 463
И аз днес попаднах точно на момента с разказа на Малка Противна. Е Патрака е Голяма Противна. Абсурдно е някой да не е на нейното мнение. Не та Не. Не търпи и да чува чуждо мнение. Да го махат тоя гном от там, че не се трае вече....и е навсякъде! На дърти години за резил станала - да си продаваш гъза и да лижеш чужди за 10мин телевиз. време! Абсолютно падение.

# 132
  • Мнения: 3 917
Напоследък все се дразнех на това предаване. Особено от надвикването на Гала. Сега адски не понасям тази селска седянка и нищене на нескопосани интервюта. Момичето с кръглите очила ми прилича на катерица от едно анимационно филмче. Нищо ново, нищо интересно....

# 133
  • Мнения: 10 398
Само си разказват някакви техни си истории - кой кога го подстригали, кой какво правил като малък и като голям ... Не мога да разбера с какво са толкова интересни тия хора на целокупният български народ, та трябва да им слушаме биографиите по 5 часа всеки ден. Ми да излезем и да си разкажем и ние нашите - може и да са по-интересни

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 26 440
Ева май наистина няма огледало..,що не се погрижи Кремена малко за нея?!днес е ужас визията и,прическа-рошава и немита коса,облекло-смачкана вехта жилетчица... и милата,яко изпотена под мишниците...

Общи условия

Активация на акаунт