Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 септ. 2018, 11:28 ч.

В момента чета ... 59

• 59 165
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Belgium
И аз много харесах сериaла Big Little Lies, но имам опасения, че с авторката на книгата няма да си допаднем особено. Все пак мисля да ѝ дам шанс с най-новата ѝ книга Nine Perfect Strangers.

Прочетох "Бал в Мулен Руж" на Радостина Ангелова и за пореден път тази жена не ме разочарова. Много мила книга, интересна, приятна за четене и някакси уютна. Вътре има Париж, има и България, има добре поднесена любовна история, както и доста изкуство (заглавието идва от популярна картина на Тулуз-Лотрек). За мен е даже по-добра от предишната ѝ книга "Афиши в огледалото".

Започнах "Ясновидката" на Маргарет Атууд. Не бях решила дали да я чета, но ми я подариха и ме загложди любопитството Simple Smile

# 751
  • Ямбол
Не можах да я изтърпя "Гласът на острието" и я зарязах. Трябва да имаме постоянна малинена тема, че не ги записвам зарязаните.
Започнах "Библиотеката на мъртвите" от Глен Купър и се надявам да си оправя вкуса.

# 752
Трябва да имаме постоянна малинена тема
Чудесна идея, подкрепям. Тук ще коментираме какво четем, там ще номинираме целогодишно и накрая ще излъчваме "победители". Simple Smile

# 753
  • София
А пък аз много харесах "Големите малки лъжи" като книга, но сериалът нещо не ми допада, остават ми още два епизода. Май съм една от малкото, които изобщо не могат да оценят Никол Кидман положително Flushed.

# 754
  • Mediterraneo
За съм за Малините. Давайте я бързо, че да мушна Чистота- та на Франзен вътре! Още ме държи ядът, че загубих толкова време да я мъча.

# 755

Общи условия

Активация на акаунт