Димитровград- Градът на младостта!

  • 11 144
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз ще дойда направо на Глигана,в 12 и 5мин. най-късно съм там.Ако променяте срещата в последния момент,моля само да ми звъннете Praynig(Наталия ми има телефона),да не кисна сама цял обяд Laughing.

# 271
  • Димитровград
  • Мнения: 1 753
Eй,темата изпаднала пак.Срещата мина и замина.Много не можахме да се наприказваме,но аз си водех детето.И ставах,сядах,храних.Иначе беше хубаво да се видим пак! Wink

# 272
  • Мнения: 3 353
Eй,темата изпаднала пак.Срещата мина и замина.Много не можахме да се наприказваме,но аз си водех детето.И ставах,сядах,храних.Иначе беше хубаво да се видим пак! Wink

Да, ако и аз следващия път доведа Вики, значи изобщо да не се видим Joy
Но пък децата ще се забавляват. Трябва да ги запознаем.
Така е с хлапенца -  но всъщност Едита и сама си се забавляваше, а Борко бе послушен и прояви/поне в началото/ търпение да се видим с майка му Grinning

# 273
  • Мнения: 648
   Чуствам се дискриминирана, втора среща и нито една снимка Crossing Arms

# 274
  • Димитровград
  • Мнения: 1 753
 LaughingСкоро ще ти се покажа "на живо".

# 275
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз щях да нося фотоапарат и забравих smile3555.Тони,ако на следващата среща ти доведеш Вики,аз ще трябва да си стоя сама на масата Laughing.Освен аз да доведа моята кака,да гледа диванетата newsm78.
Сега чакам Равиа да пише,защо не дойде Heart Eyes.

# 276
  • Мнения: 3 353
Аз щях да нося фотоапарат и забравих smile3555.Тони,ако на следващата среща ти доведеш Вики,аз ще трябва да си стоя сама на масата Laughing.Освен аз да доведа моята кака,да гледа диванетата newsm78.
Сега чакам Равиа да пише,защо не дойде Heart Eyes.

Е, аз няма как да доведа Вики, освен ако не се наложи да ходя с него на работа Mr. Green

Да, наистина, къде се изгуби нашата "организаторка"?

# 277
  • Димитровград
  • Мнения: 1 753
Може една събото-неделна в градинката пред болницата да се организира.Няма да са все на "Глигана" срещите.

# 278
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз в почивните дни няма да мога,те са ми най-натоварени.Живея в къща с двор и винаги има какво да се прави,и из двора,и в къщи....Едва смогвам.Направо се чудя на другите,как се оправят,аз ли съм неорганизирана,какво ли... newsm78?

# 279
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Появи се "организаторката"  Embarassed
Момичета, много съжалявам,но изникна толкова много работа, която така и не успях да свърша естествено.Накрая майка ми звънна на пожар, че беба реве и аз като совалка се донесох. От сутринта детенце му тръгна на рев- падна от дивана,първо върху масата и после на земята.Сега има една червена черта,добре че я намазах веднага с олио,щото иначе щеше да е  smile3557
За съботно-неделната среща аз съм за,по-скоро за събота,че неделята ми е  ooooh! оле-майко. Кукличка щете отвлека за час-два  Heart Eyes
 Ако сте навити,казвайте.
Отивам да полегна, че съм гроги, а и такъв кръст ме боли,едвам ходя. Ако има среща в събота, може да съм с бастун  newsm27

# 280
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Нова среща- вторник 22.05. в 12 часа зад съвета. Състава-същия! Поканени сте всички!  bouquet

# 281
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз със сигурност няма да мога да дойда.Още днес ни предупредиха,че утре ще има много работа и ще оставаме и след раб. време Confused.Сори,без мен този път  33uu.

# 282
  • Димитровград
  • Мнения: 1 753
Аз ще дойда непременно сама обаче.Ако вали направо на Виенския предлагам,за да не се намокрим.

# 283
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Идеята за Виената ако вали е добра,само дано да има места.

# 284
  • Димитровград
  • Мнения: 1 753
Ще има. newsm03 Няма да запазя маса,все ще намерим 4-5 местенца.

Общи условия

Активация на акаунт