Димитровград- Градът на младостта!

  • 11 134
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 352
Аз не знам...
Ако мога, ще дойда направо на Глигана/ако не вали/ или ще мина през Виенския.

# 286
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Ами ако не вали ще чакам зад съвета,пък ще видим къде да седнем.

# 287
  • Мнения: 541
Аз както ще забележите няма да мога да дойда, за което се извинявам  Cry

Kanesta оранжевата топка е в мен, ако не се видим с теб ще я дам направо на Едита и баба и , следващия път като се видим.

# 288
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Ок,мерси за топката!
Отивам да видя дали ще има среща изобщо.

# 289
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Е,среща имаше и си бяхме само двете с Канеста. Изкарахме си добре, поне на мен си ми беше хубаво с нея  Hug Ще я чакам да се върне вече на септември. А ние тука ще си заформим други срещички. Айде, като спре да вали,давайте идеи. Искам да ви поканя - вас и децата, на 1.06. от 17 часа пред Кино "Дружба - ще има празник за децата. Ще има концерт на много засега участници,да видим кой ще дойде. Накрая ще има сладолед  newsm68  Като цяло искам да помоля за помощници- ако знаете някои ваши познати,които имат на сърце и разбира се имат възможност да се включат в подобни инициативи.
За самия ден - 1 юни  ще ни трябват хора, с които да носим кутии по селата, от 15 часа в сградата на Социални грижи ще има празник за деца от социално слаби семейства, на които също ще раздаваме кутии, а после след 17 часа - за пренасянето и даването на кутии - пак си трябват хора. ТАка,че моля, ако знаете за ваши познати- поканете ги от мое име. За вас, знам,че сте ангажирани и ходите на работа, така че молбата ми е, да споделите с познати на вас хора. Това е!
  За лятото също имам нужда от хора за проекта, който готвим - "Една различна ваканция" - включва изпращането на няколко деца на лагер, а другата част на проекта е периодично да се водят деца на басейн, на кино и на подобни увеселителни места. За целта пак ни трябват хора - доброволци, както и щедри дарители. Ами това е. Не знам доколко ще успея да се видя с вас наживо, за да ви обясня, затова обяснявам тук подробно. Ако имате питанки- давайте!

# 290
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Предлагам някой,който е пускал теми да пусне и за нас една нова тема.

# 291
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Здравейте момичета, извинявам се, че така грубо нахълтвам в страхотната ви тема, но 
ние от Сдружение настоящи и бъдещи майки се интересуваме как приемат децата във вашия град в детските кухни, яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
     деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение
     живеещи в квартала
     студенти
     деца с увреждания
     полусираци
     деца на родители с увреждания
                   военни
                   самотни родители
     Интересуваме се също кои деца ползват намаление от таксите и какво е то
   
Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците на 19.06.2007г., спешно ни интересува какво е положението с приемането им и заплащането на таксите във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата детска кухня, ясла или градина.

 Предварително благодарим.   Информацията, която получим ще използваме и за  бъдещи събития, касаещи тези проблеми. bouquet

За да не спамите темата излишно можете да отговорите и тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192341.0

# 292
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Не съм,ако мога да попитам една майка с блиначки,ще пиша в темата.

# 293
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Чао на всички!!!

# 294
  • Мнения: 541
Чао, лек път и до нови срещи.
И на есен пак с бодра песен... Laughing

# 295
  • Мнения: 3 352
Май отдавна не съм писала... newsm78
Отзад-напред.

kanesta, пожелавам ти лек път и ползотворно лято! Hug

По въпросите на не съм нямам никаква представа. 

RAVIA, на първи юни най-вероятно ще успеем да се организираме и да дойдем. А за останалото... ще помисля какво можем да направим... Thinking

# 296
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Здравейте! Ще ви чакам на 1 юни. Дайте идея за име на новата тема.
 

# 297
  • Мнения: 3 352
Ами например:

Димитровград - деца, мечти - ще бъде хубаво лято, нали!

# 298
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Харесва ми заглавието на Тони, а си мислех и че града ни има празник тази година и в тази връзка:
 Димитровград пее и лудува - наесен празник ще празнува!

# 299
  • Мнения: 3 352
Харесва ми заглавието на Тони, а си мислех и че града ни има празник тази година и в тази връзка:
 Димитровград пее и лудува - наесен празник ще празнува!

Какво ще се празнува тази година?  Thinking
Някаква годишнина може би...

Общи условия

Активация на акаунт