Всичко за всички марки гел лакове-21

  • 40 774
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Paris, France
  • Мнения: 14 167
Ох, писах, писах и всичко се изтри.

над, дремелът се върти в една посока само. За педикюр и мъртви кожи по стъпала е ОК. Знаеш ли какъв размер е щита на борчетата, които поема? Някои дремели имат приставка за всякакъв размер борче. Други са за 3, трети за 2.35, колкото са нашите приставки за нокти. Можеш ли да изпишеш модела за да ида да видя какъв е, че на телефона не успявам да увелича снимката? Щом става за ювелирна работа ще става и за нокти. Но ще ти е трудно да работиш на двете, собствени ръце. За запушване на топ нямаш нужда от допълнителни приставки. Шайби с грубост 80, 180, 240 има в Али. Те са предостатъчни за драскане и изпиване на топ. Аз използвам 80 грубост, но топа го слагам дебел. Със 180 също става. Носач си има към дремели, ако не, купуваш. Дали можеш да оправяш кожи с него зависи от минималната скорост, която при дремели рядко е под 10 000. Проблемът е липсата на 2 посоки. Аз не мога да си оправям кожи с мощен дремел. Прекалено е силен, а няма ниски обороти. Даже и за краката ми ми е трудно, но за крака на друг човек е ОК. Мъжът ти не може ли да ти изпили топа?

Можеш да купиш борчета и да пробваш. Ако са 2.35 и не си доволна можеш да си купиш ел.пила за маникюра и кожите. Има портативни, с батерия, около 35-40€ в любимият ни сайт. Доста са мощни и въртят в 2 посоки.

суитвит, имам като показаната, 3 години ще станат скоро и съм супер доволна. Друга не ми трябва. Компактна и пече като звяр. Да, по-хубав е Сън3 като електроника и дизайн, но заема много място. В Али съм попадала на хубави бази и топове, но е лотария. На Michey Rubber base 12мл е супер продукт с разкошна четка. Това ако искаш разтворим и як. Само ще трябва да полираш ноктите и да правиш каре. Засега:

1) идете да върнете комплекта!

2) изчети първия пост, няколко пъти и иди в блога на принцесата. Там има списъците с необходимото с картинки и наименования на английски. Ще се ориентираш какво ти трябва.

3) на 11.11 ще си вземеш лампата, пили, избутвач, дървени пръчки, полираш блокчета и няколко цветни лака. Може и Миши базата, че от нея няма недоволни.

4) с групова поръчка от Коди ще си вземеш праймър, ултрабонд и топ и си готова.

# 706
  • София
  • Мнения: 3 414
Принцеста със сакчето ще те върна в къщи......😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😉😉😉😉

# 707
  • Paris, France
  • Мнения: 14 167
ДаАдАд, мерси за споделеното. Ще взема и аз да си купя един топ Коди. На мостра Гелиш ми се видя по-лъскав. Всъщност Гелиш бие след 2рата седмица, когато другите вече не са така лъскави. С Гелиш аз отдавна приключих. Много мек ми идва и страшно се размеква докато се къпя.

принцеса, в салона ходя с готово каре и белеща се база, като нося цвят и топ. И на мене ми казваха, че няма да седи. Сега даже ми направиха огромна отстъпка и ми казват, че съм най доходоносния клиент. 5€ за 5 минути работа или 10€ за 10 минути с декорации. Само сядам, бърша със спирт и 2-3 слоя цвят и топ. Тя първо ме уверяваше, че на гладко гел-лакът бяга, после, че няма да седи. Даже ходих с чайник вряла вода и леген да го махна пред нея. Кокориха се 20 минути. Сега, обаче, е заредила Алесандро Striplac base top и масла за нокти, които продава. Даже гледам, че идват и други със собствени цветове. До мене работят с по 2 Сън3, Сън1, та само си слагам лака и топа в сутиена, да не изстинат, милите, хаха. И вълнен шал отгоре да не им се разтеше гърленцето. От истинска вълна, да им е топличко.

А ти показа ли на жената офертата във фейса? Да не я пропусне.

# 708
  • София
  • Мнения: 3 414
Ако не признаете че ровите из дебрите на Алито,ще се гръмна.От 18 ч само искам нещо....за маникюр

# 709
  • Мнения: 13 944
Над защо ти е да пилиш, по-лесно ли ще свалиш така белещата се  база?
Аз не ровя в Али, пили и лампи не искам.
Невена, принцесата за какво ви е  да ходите на маникюр при положение, че се справяте чудесно?

# 710
  • Paris, France
  • Мнения: 14 167
Над защо ти е да пилиш, по-лесно ли ще свалиш така белещата се  база?
Аз не ровя в Али, пили и лампи не искам.
Невена, принцесата за какво ви е  да ходите на маникюр при положение, че се справяте чудесно?

Принцесата да, но аз не. Тя писа, че ходи да и оформят ноктите. Аз ходя за да ми направят 2-3 декорации на някой друг пръст. Преди се лакирам сама и ходех само за печати, защото не мога да си ги правя сама. Обаче става много дебело като се сложи топ и печат и пак топ, а не обичам дебел лак. В салон напечатат за отрицателно време, топ, лампа и готово. Също, ако искам нещо от принтер, а нямам принтер отивам в салон. Дали да не си купя един принтер се чудя сега. Ама принцесата да го намери във фейса държа. Принтираните рисунки държат, а не удебеляват маникюра. Не се виждам с лепенки и ваденки.

Ако не признаете че ровите из дебрите на Алито,ще се гръмна.От 18 ч само искам нещо....за маникюр

А аз само едно нещо искам - хубава белеща се база без лепкав слой. Ама няма. Това е единственото, което търся. Нищо няма да купя за себе си тази година. Като псе обикалям и търся. Борн Прити и от краката ми се бели. По-зле е и от Стриплак. Сега видях една US Sugar и питах дали е с лепкав слой. Чакам отговор.

Дружки, коя белеща се база ще препоръчате за нещастните ми, копнеещи за Суит сити, нокти? Алесандро и Борн Прити не ми държат. Депенд тук няма. Искам да се пече, да не е от съхнещите на въздух. Пробвах Коди на два пръста и се обели. Не ми харесва как седи като изсъхне.

Идва ми еретичната идея да се намажа с ултрабонд и без каре да сложа Стриплак. Пробвах с ултрабонд по свободния, отлепи се гадината.

# 711
  • Мнения: 2 031
Може ли един може би глупав въпрос Simple Smile Върху изграждане с гел може ли да се ползва белеща база, с цел при махането да не пиля, ами да ми пада лесно цветното покритие - би ли държала такава комбинация или не?

Благодаря ви предварително Simple Smile

# 712
  • Paris, France
  • Мнения: 14 167
tiriti, може. Доста хора купуват Борн Прити точно с тази цел. Само трябва гелът отдолу да е добре лъснат, а не надраскан или матиран. Пробвай върху мостра първо! Сложи по-дебел слой! По-лесно се маха когато е поставена по-дебело.

# 713
  • София
  • Мнения: 10 330
Над защо ти е да пилиш, по-лесно ли ще свалиш така белещата се  база?
Аз не ровя в Али, пили и лампи не искам.
Невена, принцесата за какво ви е  да ходите на маникюр при положение, че се справяте чудесно?

Аз не пиля, от чисто любопитство искам. Последния път ми потрябва, когато се лакирах с обикновен лак и на следващия ден го запечатах с гел топ... за да го махна обаче трябваше да кисна пръстите, ковто изобщо не ми хареса, та ще пиля рядко 1-2 в годината и то само топ.

Според мен за да използваш пила. трябва да си минал курс, че иначе така беля можеш да си докараш  Sick

Нев, ще погледна кой ни е дремела, визуално е този от картинката, но не съм на 100% сигурна.

# 714
  • София
  • Мнения: 3 414
Над удължението с леката приставка го има в комплекта на мъжа ти нали?

# 715
  • София
  • Мнения: 10 330
Над удължението с леката приставка го има в комплекта на мъжа ти нали?


Да, с него работи. Само номера на модела не знам, попитах го че ми трябват 15 до 30хл оборота, каза че ги има.

# 716
  • София
  • Мнения: 3 414
Силата е важна,опасно е с тази да работиш на нокти на ръцете,особенно на твоите.В твоя случай бих ти препоръчала розовия боклук от 10 лв,2 пъти в годината за надраскване на топ е идеална,само да свикнеш без реверс.

# 717
  • София
  • Мнения: 10 330
Силата е важна,опасно е с тази да работиш на нокти на ръцете,особенно на твоите.В твоя случай бих ти препоръчала розовия боклук от 10 лв,2 пъти в годината за надраскване на топ е идеална,само да свикнеш без реверс.
Оборотите, нали се регулират, защо да е проблем?

Не ми се трупат уреди.... малко в повече ми дойдоха напоследък.... дремела си виси в работилницата на мъжа ми и не пречи на никой а на още един уред, ще трябва да му търся място  Mr. Green

# 718
  • София
  • Мнения: 3 414
Оборотите са едно,дремела е 175W моя стронг е 65 W ,розовките 10W.Ползвай на мъж ти машинката ама поне ме послушай първо на типс няколко пъти.

# 719
  • Мнения: 2 031
tiriti, може. Доста хора купуват Борн Прити точно с тази цел. Само трябва гелът отдолу да е добре лъснат, а не надраскан или матиран. Пробвай върху мостра първо! Сложи по-дебел слой! По-лесно се маха когато е поставена по-дебело.

Много ти благодаря! А ако след слагането на гел, съм пилила, за да го оформя, как да го лъсна отново, ако се е матирал? Да сложа на вече оформения нокът много тънък слой нов гел, който ще си бъде лъскав ли?

Общи условия

Активация на акаунт