Въроси за Аугментина?

  • 8 202
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Препоръчвам ти да се снабдиш с нещо антимикотично за дупето, защото Ники зверски се изрина от това нещо SadМажи профилактично, вместо крем.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 045
Синът ми получи разстройство, когато пи Аугментин, така че се снабди с Ентерол за всеки случай, че аз тичах по нощите до аптеката.

# 17
  • Мнения: 446
Моята дъщеря също е алергична към Аугментин, получи сериозни обриви, оттогава не съм и помисляла за това лекарство.
Аз мисля,че като се изписва антибиотик ,на малко дете ,трябва да му се даде и нещо противоалергично.!?

Противоалергично дават в болницата, когато са приложени високи дози АБ венозно. Иначе едва ли някой ще изпише урбазон например , заради Аугментина  newsm78
Колкото до болниците, там не прилагат антиалергични, ако за детето няма данни да има алергия, а изписват антимикотични препарати.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Колкото до болниците, там не прилагат антиалергични, ако за детето няма данни да има алергия, а изписват антимикотични препарати.

Цъ, прилагат без показания за алергия  Peace Антимикотичните са едно на ръка. Естествено, всичко зависи от случая. Но по общите ми наблюдения, които за жалост никак не са малко, съдя, че се прилага  Peace

# 19
  • Мнения: 8 917
Аугментинът ви е изписан не за да ви излекува стафилококите, а за да лекува Али от бронхита и да не стане той (не дай си Бог) пневмония.

Стафилококи и стрептококи има всеки жив човек. Важното е да не му създават здравословни проблеми.  Peace

Peace
При нас нямаше проблеми от Аугментина Peace

# 20
  • Мнения: 742
Аз мисля,че като се изписва антибиотик ,на малко дете ,трябва да му се даде и нещо противоалергично.!?

Противоалергично дават в болницата, когато са приложени високи дози АБ венозно. Иначе едва ли някой ще изпише урбазон например , заради Аугментина  newsm78

Да ние бяхме на Аугментин венозно бие се на 24часа и с него пихме Зиртек(това са противоалергични капки). Докторката казача тои има деиствие още 10 дни след последният прием.

# 21
  • Мнения: 131
И ние от вчера сме на Алгументин ,след като се установи , че  детето има стрептококи в нослето , но на хапчета.Дано да му мине от този АБ . Иначе го е пил за други инфекции , но стрептококи за първи път имаме.

# 22
  • Мнения: 1 116
Ама пийте си Аугментина с витаминчета.За това се надрискват лапенцата ( а и не само те).Гледайте да има витамини от групата Б.

Общи условия

Активация на акаунт