Студенти в UK - 10

  • 82 430
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 205
Значи няма да просъществува и тази линия много. Аз погледнах бегло и попаднах и на по-късен - каца след 22 часа в Единбург. Абсолютно не ми върши работа. А и са само сряда и неделя. И Изиджет бяха някакви такива дни и часове.
Остава директен от Глазгоу, като пътува по-дълго до летището, отколкото до София.
Или с прекачване...
Карай! 5 години вече, свикнахме и двете Grinning

Уич, ако ти обещая една среднощна баница на летището ще се навиеш ли?

Момичета а Коледната ваканция кога е ? Доколкото разбрах е доста кратка .Та се чудим дали да не направим ние изненада на братовчедка ми Simple Smile

За всеки университет е различна но никога не ми се е струвала кратка. В Нюкасъл беше нещо от рода 15 декември - 6 януари

# 31
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте !
Ще очаквам мамите, които заминаха за Съри да споделят впечатления за университета , градчето.
Нашето момче пътува на 22ри, но ние няма да можем да го придружим.

Успех на всички студенти!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 013
А дали ще има полети до Бристол или Кардиф от София знаете ли?

# 33
  • Мнения: 3 192
Тони, на гости ли ме каниш, или ще ми правиш компания на летището до сутринта? Grinning
Аз проблем с прекачването нямам, а и рядко ходя, пък и баница не ям Wink
Дразни ме полета от Глазгоу, защото дълго пътува до ужасното им летище, а и тук каца около полунощ. Затова измрънках. Всъщност това не е проблем. Приспособили сме се и двете. Важно е къде е, не как стига до там Simple Smile

# 34
  • Мнения: 7 917
Момичета а Коледната ваканция кога е ? Доколкото разбрах е доста кратка .Та се чудим дали да не направим ние изненада на братовчедка ми Simple Smile
За всеки университет е различна но никога не ми се е струвала кратка. В Нюкасъл беше нещо от рода 15 декември - 6 януари
За University of Glasgow тази година май е точно със същите дати Simple Smile Хич не ми се вижда кратка, нормално си е... цели 3 седмици!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 44
Здравейте !
Ще очаквам мамите, които заминаха за Съри да споделят впечатления за университета , градчето.
Нашето момче пътува на 22ри, но ние няма да можем да го придружим.

Успех на всички студенти!

Привет! Ние бяхме на Open days преди да се запише. Университета е страхотен,  градчето кипро и спокойно. Много е красиво. Обявен е за "Зелен град ".

# 36
  • Мнения: 14
Здравейте!
Пожелавам успешна година на всички студенти.
Писах тук преди месец - два, но тъй като е нова тема, реших да пиша отново - изивинявам се предварително.

Аз съм 12 клас и ще кандидатствам този месец. Притеснява ме единствено издръжката. Харесал съм си Bristol и Birmingham, специалност международно право.
Вашите деца сами ли се издържат, работят ли? Колко горе - долу излиза? По принцип водя скромен живот, не съм някакъв прахосник да ходя по ресторанти и барове, мога да преживея и с най - евтината храна. Семейството ми каза, че абсолютният максимум, който могат да ми дадат, е 200-250 паунда месечно.

Мислил съм да отида по - рано (напр. юни) и да работя, а по време на следването да работя part time.

Благодаря предварително и ще се надявам на вашите съвети.

# 37
  • Наблизо
  • Мнения: 5 967
Съветвам те тогава да вземеш заем предварително и да,да поработиш малко предварително също няма да е зле.Така ще си намерил работа за през годината.
Съвет от мен обаче - това международно право,ако искаш да оставаш там,ще ти е трудно да се реализираш,особено след Брекзита.Това си е мое мнение и ако има някои лични впечатления,е добре да ги сподели на момчето.

# 38
  • Мнения: 3 192
Ivandim, когато искаше да учиш  Politics/ International Relations зададе същите въпроси и получи отговори.
Не си ги прочел, или смяташ, че нещата са се променили щом си променил специалността, която желаеш да учиш?

# 39
  • Наблизо
  • Мнения: 5 967
Не че не може да се реализираш и с това,но ще ти е много трудно (според мен,отново).Такъв тип професии са,че ще си предпочитат местните..а и на много места се искат връзки или препоръки.Ако си много напорист и амбициозен - да,може да стане,но ако не си с някаква супер ясна цел и ужасно много хъс и желание да я постигнеш,избери нещо с икономика или друго по-професионално.Иначе е много вероятно да се нагушиш с големия заем,който после да изплащаш от работа,която някой и без висше може да прави.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 37
cool_witch от ноември Райън ер спира полета за Глазгоу и пуска до Единбург. Защо решиха, че ще имат по-голям успех не знам. Ние от днес започваме последна година. Успех на всички!

# 41
  • Мнения: 3 192
Определено биха имали по-голям успех, стига полетите им да бяха в нормални дни и часове.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 361
Благодаря за новата тема!
В Бирмингам е сравнително по-евтино, но пак около 400 паунда ти трябват на месец.

# 43
  • Мнения: 899
Иван, да, би могъл да се самоиздържаш и да учиш, но това все пак е много условен отговор. Най-добре в цифри и факти ще те насочат запознати с Бристъл и Бирмингам.
Трудно е да съвместяваш работа и образование, не е невъзможно.  Успех!

# 44
  • Мнения: 2
Здравейте, може ли да помоля да споделите условните офертите, които сте получили през изминалата година. Най-много се интересувам от офертите на Единбург и Глазгоу.

Общи условия

Активация на акаунт