Откраднат живот 57: Анатомия на гнева... С теб се чувствам цял

  • 35 237
  • 708
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 374
И аз не мисля, че ще махнат Владо Пенев. Сблъсъкът между Цонев и Банков тепърва предстои. Сигурна съм, че след смъртта на Ева между тези двамата ще стане страшно.

# 451
  • Мнения: 2 714
Да, а и Вергов в интервю намекна, че Банков ще има схватка с Цонев, по-точно, че ще го ступа ако правилно помня. Simple Smile

Калинка, едва ли втори път ще вкарат героя в такова безнадеждно и безизходно положение - да е женен на хартия за жив труп. И няма да ни покажат отново женен мъж, който да започне връзка с друга жена. Просто варианта да я оставят жива в подобно състояние не предполага никакво развитие за Банков, освен да го дават как оперира и чат-пат да го показват как се грижи за нея и това е. Никой не плаща хонорар на известен актьор, за да го държи в сюжет без перспектива. Това е от моята гледна точка. Може да има и друга Simple Smile

# 452
  • София
  • Мнения: 7 893
То между Цонев и Карагьозов предстои сблъсък. Да не говорим, че Христо се постара Банков да му е добър познат, ако не приятел.

# 453
  • Мнения: 12 417
То между Цонев и Карагьозов предстои сблъсък. Да не говорим, че Христо се постара Банков да му е добър познат, ако не приятел.
На мен точно отношенията Христо-Банков ми е много любопитно как ще се развият, защото в момента изглежда като да се сближат, а Вергов каза, че Банков ще има стълкновения с Христо, което не ми звучи много приятелско Grinning

# 454
  • София
  • Мнения: 7 893
А сигурно ще има. Сигурно като се разбере, че Христо е лекар и му върнат правата.Един вид го е използвал за трамплин за достъп до болницата.
 Знам ли какво са измислили.

# 455
  • Мнения: 2 714
То като гледам май в тази болница приятелствата не траят дълго.

И аз мисля, че по-скоро на професионална основа ще е конфликта Христо-Банков.

# 456
  • Мнения: 2 123
За, какви "топли" чувства пишете на Банков към Ева. Според мен няма такива. Б. отдавна не я обича и прави всичко около нея по задължение. За всичко я лъже. Заглеждането по онази жена идваше да покаже, това. Б.няма да стане директор. Ще се дразнят с Цонев и ще гледаме непрекъснати скандали и писъците на Цонев. Смъртта на Ева ще подсили ненавистта между тях и тъстът ще  обвинява, че Б. е виновен. По някое време ще му "намерят" жена и мисля това ще бъде Кая. Ето го и конфликта с Христо. Мисля си, че няма да е симпатичен образ в този сезон.
Бих искала да гледам още Ева, но няма да стане.

Много ми е приятен Карагьозов и буди интерес у мен. Мил и симпатичен е. Кая вероятно има психично болен роднина, когото гледа - баща или брат. И тя е интересна и хубавелка. Ще ми бъде интересна тяхнатя история. Банков непременно ще се намеси и там. Такова хубаво момиче не би подминал.

Надявам се любимите ми герои да дойдат на себе си и да се разберат накрая. Още малко й трябва на Зорница и ще си нареди чакрите. Морио е прекрасен. Да има още търпение със З. и той ще го има.

# 457
  • Мнения: 780
Какъв пръстен???? Тя дори не искаше да го целуне като и подари букета за рожд. ден. Заедно са от колко - максимум 3-4 месеца, в които постоянно ги дават как единият се цупи, или реже другия, или премълчава чувствата си. Не виждам хармонична двойка, която се радва на компанията на другия. А пък за любов да не говорим...

# 458
  • Мнения: 12 417
Millan, и аз това виждам, но начинът, по който си подаваше ръката, съдава впечатлението, че точно пръстен чакаше. И мен ме изненада.

# 459
  • Мнения: 2 123
Да и аз преди малко писах точно това, и се чудих, на какво отгоре чака пръстен. Но това беше факт, защото си подаде ръката очаквателно към него, а Тони я обърна с дланта нагоре и подаде кутията. Сега да не започне и за пръстен да се цупи, че страшно ще стане.

# 460
  • Мнения: 780
И това, че не му сподели за баща си е поредното "гениално" решение на сценаристите, та Тони да се сдухва за нищо. И след историята със Зори...Той заслужава повече!

# 461
  • София
  • Мнения: 7 893
Ама то е отвратително. Как да му каже, "Знаеш ли пък той Захариев ми е баща" .

# 462
  • Мнения: 12 417
И аз така мисля - срам я е. Обаче пък Тони как издържа на Захариев това, Захариев онова идея си нямам.

# 463
  • София
  • Мнения: 2 937
Аз не мисля че ще обвържат Банков с друга жена. Ева и Зорница са му напълно достатъчни, макар след едната да останат само спомени. Ще остави следа, не мисля че с лека ръка ще го съберат с друга. А и да не забравяме как започна сезона, постоянно Зорница беше в мислите му.

# 464
  • Мнения: 780
А по- добре ли е Тони да си мисли, че Албена има нещо с него (Петър), че даже и сега продължава...

Общи условия

Активация на акаунт