Откраднат живот 57: Анатомия на гнева... С теб се чувствам цял

  • 35 179
  • 708
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7 574
Да , то ясно ,но едва ли на някой му е интересна точно тяхната драма.Smile

# 436
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Албена очакваше годежен пръстен, а получи часовник. После не получи желания подарък от този, който очакваше, а от неочакван. Отделно щом има някакви очаквания от Тони, то би трябвало да е открита с него.

# 437
  • Мнения: X
Да , то ясно ,но едва ли на някой му е интересна точно тяхната драма.Smile


На мен ми е интересна точно тяхната драма.

# 438
  • Мнения: 780
Ина трябва да поиска помощ от "сина си". Той не я обича и може да й помогне.


Къде толкова акъл в сценаристите?

# 439
  • Мнения: 2 123
Албена очакваше годежен пръстен, а получи часовник. После не получи желания подарък от този, който очакваше, а от неочакван. Отделно щом има някакви очаквания от Тони, то би трябвало да е открита с него.

Ето с това съм съгласна. Тя очакваше пръстен и си подаде така ръката, а Тони я обърна с дланта нагоре и й подаде часовникът. Много е мил Тони. Не съм сигурна дали я обича истински, но е всеотдаен и прави всичко възможно тя да е доволна и щастлива. Питам се с това тъпо държане Албена как и пръстен чакаше? Много е особена и винаги съм нащрек с нея. Обича ли го, или търси човек с когото да е, за да не е сама.  Започвам да не я харесвам. Мълчи, сумти все недоволна и не заслужава да има човек, като Тони. Срамува се от това, което се случи с Пешко и сега мълчи и ще обърка до краен предел нещата. По добре да се разделят. На никого от двамата не е необходима такава обременяваща връзка.
Това за тази двойка.

# 440
  • Мнения: X
Мел, имам сериозни съмнения, че именно те ще се разделят, макар и за малко - той ѝ подари часовник, което според поверието е на раздяла, а тя така и не го "купи", не му даде монета
Определено се надяваше на пръстен и беше видимо разочарована

# 441
  • Мнения: 6 833
На мен не са ми особено интересни и ми е все тая дали се разделят или не.
Но съм съгласна, че след като сериозно държиш на един човек, не бива да криеш важни неща от него. Още повече, когато това пряко влияе на отношенията им.

# 442
  • София
  • Мнения: 7 886
На мен ми е интересно какво ще стане, когато Пешко научи, че Албена знае кой е. И той участваше в онази пошла история. Как ще се изправи пред детето си?
Ясно, е че тя е много по наранена, а той стар пергиш, дето сваля младите жени.

# 443
  • Мнения: 2 123
Отвратителна и пошла история. И двамата - Петре и Албена са участници в нея. Те никога няма да се възприемат, като баща и дъщеря и историята ще бъде между тях цял живот. Трудно се живее така и на Албена съвсем не й е лесно. Но поне да не си съсипва отношенията с Тони, въпреки че там се съмнявам да има истински чувства и от двете страни. Просто двама души самотни, обременени се срещнаха в определен момент, когато имаха нужда от близък човек и така. Мисля, че няма да продържи това между тях. Особено у Албена не виждам никакъв живец, желание, очакване за нещо. Апатична, нацупена, сърдита, недоволна  и има защо. Дано преодолее това, но надали.

# 444
  • Мнения: 1 211
Припомните ми: Албена как разбра, че Пешко и е татко? Нещо съм го забравила този момент и си живея с представата, че тя не знае. 😂🤔

# 445
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Майката на донора й каза, че баща й е променил мнението й.

# 446
  • Мнения: 2 714
На мен Тони не ми изглежда щастлив. Той е ведро момче по принцип, имам наблюдения, че се стреми да гледа на живота от хубавата страна. Но нито снощи, нито първия път, когато го видяхме останах с впечатление всичко при него да е розово, макар че се мъчеше да е приповдигнат. Или нещата с Албена в момента наистина не вървят, или просто не са един за друг. Simple Smile
Обаче не мисля, че ще ги разделят въобще като двойка. За малко може би да, но иначе ще ги мъчат цял сезон да си понастроят вълните на една честота, да изчистят там драмата с Пешко и после, ако не им измислят още нещо да заприличат на нормална двойка.

И също да кажа, че Зорница с тази коса въобще не ми харесва. Отделно я гримират твърде силно, което я състарява. Но косата е това, което най ми пречи във визията й. Simple Smile

# 447
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
И аз не мога да измисля какво точно ще прави Банков в сериала като убият Ева  newsm78  Може би наистина татенцето ще изчезне след смъртта и и Банков ще го върнат като директор, все пак уреди договор с немска болница.

# 448
  • Мнения: 2 714
Принцесо, Владо Пенев не е със специално участие, както е А. Пападопулу, т.е. шансът да участва за малко не е голям. Май ще си изкара сезона до край или ако го махнат, то ще е след средата. Така ми се вижда логично. А и някой трябва да пие мозъка на Банков със сламка все пак и да го дърпа назад към миналото.
Мисля, че ако направят малък скок във времето след смъртта на Ева - около 1-2 месеца, някъде към средата на сезона Банков са го уредили с жена. Simple Smile Ако това беше, за което се чудиш де.

# 449
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
A защо Ева да умира? Може и да остане парализирана за цял живот и да не могат да са заедно.
Само в един момент повярвах на Банков в някакви по-топли чувства към нея, а именно когато му каза, че ще могат да имат дете. Много щастливо се усмихна тогава.

Общи условия

Активация на акаунт