Откраднат живот 57: Анатомия на гнева... С теб се чувствам цял

  • 35 248
  • 708
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
И аз така мисля - срам я е. Обаче пък Тони как издържа на Захариев това, Захариев онова идея си нямам.

А по- добре ли е Тони да си мисли, че Албена има нещо с него (Петър), че даже и сега продължава...

Много мъже на мястото на Тони отдавна да са зарязали Албена. Той обаче стои и е супер търпелив  към нея.
Освен това той е много широко скроен и няма да осъди Албена заради тайната ѝ. Така както не осъди Зорница слд всички клюки по неин адрес в болницата. Ама иди ѝ го обясни на нея...

# 466
  • София
  • Мнения: 7 893
Не е по добре. Ако не му каже сега заради подаръка, значи ще се разделят. 

# 467
  • Мнения: 2 123
Срамува се Албена, но ако иска да запази връзката си с Тони ще трябва да му каже. В отвратително пошла история ги натикаха.

# 468
  • Мнения: 12 418
Не е по-добре, за нея самата ще е по-освобождаващо да сподели с някого, обаче не може да се преодолее за момента.

# 469
  • Мнения: 2 714
Millan, и аз това виждам, но начинът, по който си подаваше ръката, съдава впечатлението, че точно пръстен чакаше. И мен ме изненада.
Работата е там, че и да беше получила пръстен, това нямаше да разреши драмата й. И цупенето, премълчаването и студенината пак щяха да са си там...
Албена наистина я е срам, но ако не можеш да споделиш нещо такова с човека, с когото имаш връзка значи говорим за дефицит на доверие. Има ли любов тогава? Тя трябваше вече да познава Тони и да знае, че той няма да я съди, ще й подаде ръка и ще й помогне да го преодолее.

# 470
  • Мнения: 9 151
Ей ви друга хрумка-като си отиде Ева,скок във времето и Банков и Христо си падат по Кая и двамата и ей го сблъсъка.Joy

# 471
  • Мнения: 12 418
Ей ви друга хрумка-като си отиде Ева,скок във времето и Банков и Христо си падат по Кая и двамата и ей го сблъсъка.Joy
Това ми се струва вероятно, защото Неда нали каза, че ше общува основно с Банков и Христо, а до момента Банков е твърде ангажиран, за да й обърне внимание Grinning

# 472
  • София
  • Мнения: 27 311
Албена да си опича акъла и да каже истината на Тони. Тонката не заслужава това. Все няма късмет това момче, уф.
И никой не и виновен на Албена, че гони възрастни и омъжени мъже.  ooooh!
Иначе поредния малоумен сценаристки момент. Албенчето си подава ръката и очаква пръстен?! Ама ти сериозно ли. То това тяхното връзка ли е изобщо? Почти не ги дават, срещнаха се в труден период и за двамата, не се познават, от сравнително скоро са заедно. Тя все намусена, дърпа си при една обикновена целувка. На какво основание изобщо очаква пръстен? Никаква логика, просто никаква.

Ако убият Ева, то да вземе да се кротне малко Банков викам аз, а не да го забъркат там където няма работа - при Марио и Зорница, дори при Христо и Кая. Общо взето с убиването на Ева цялата негова нишка умира и не виждам място за него в шоуто освен да мъти водата... Да си се кара с Цонев, да оперира и толкоз. Или да му изнамерят някоя нова жена, непозната.

# 473
  • Мнения: 2 714
Ми за следващия сезон предлагам направо някоя ученичка да му намерят на Банков.

# 474
  • Мнения: 9 628
Ми за следващия сезон предлагам направо някоя ученичка да му намерят на Банков.
JoyJoyJoy
Е то така ще го изкарат по-голям женкар от Захариев, а той е висока летва.

# 475
  • София
  • Мнения: 7 893
Ми за следващия сезон предлагам направо някоя ученичка да му намерят на Банков.
А не така. Аз ви предложих Силвия Лулчева, що не я щете. И плюс това в Столичаните умишлено я състаряваха.
Сега Стефания Колева не може, иначе ще са супер.

# 476
  • Мнения: 2 714
Майче, конкуренция, братче JoyJoyJoy
Тази сестричка дали има 25г.? Май нещо помня, че каза на Романова, че учи или иска да учи за лекар.

# 477
  • Мнения: 9 628
Тя Зорница може да го е направила вече евнух с онази голяма игла, тъй че не се знае JoyJoyJoy
(знам, че трябва отстраняване на топките)

Перличке, казваш сваляме с 10 години за новата Joy

# 478
  • Мнения: 2 714
Майче, има стандарт за поддържане, не може така Joy

Shatzi, дума не съм казала за Силвия Лулчева. Ама и аз смятам, че не подхожда за половинка на Банков Grinning
Стефания Колева я харесвам. Там що не може?

# 479
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Ева умира. Зорница е тук и има опит да го измъква от същата ситуация. Сега ще е по-лесно. Банков не я е забравил и лесно ще го превземе. Пропуснах да кажа колко я бяха загрозили, когато викаше на покрива. Не знам дали заради цвета на косата, грима или калпаво операторство.

Общи условия

Активация на акаунт