Откраднат живот 57: Анатомия на гнева... С теб се чувствам цял

  • 35 191
  • 708
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 12 406
Подготвя се за изпити, за да кандидатства за лекар, но тя очевидно преди това е завършила за сестра, та може и да има цели 25. Grinning

Зорница изобщо няма да се разправя с Банков освен да го сиктирдоса. А че той ще се сети за нея в първия си момент на трудност, не се и съмнявам.

# 481
  • София
  • Мнения: 7 887
Стефания Колева играе в "Полицаите на края на града" няма как.

# 482
  • София
  • Мнения: 27 203
Мириел,
пепел ти на езика. Не вярвам Зорница да падне толкова и да се върне при него. Ще си се вземат двамцата с Марио, подхождат си идеално и не мисля, че ще е истински щастлива с Банков, освен ако не е мазохистка. Стига драми там, уф. Confused

Little Pearl,
да, Кая учи за хирург. Мисля, че това каза на Романова.

# 483
  • Мнения: 780
Незнам защо но аз Банков го виждам с Романова. И двамата вдовци...(евентуално)

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 19:56 от Millan

# 484
  • София
  • Мнения: 7 887
Не учи Кая, учи по биология и химия за приемни изпити.

# 485
  • Мнения: 12 406
Бе Зорница отдавна не е онази глупава девойка, дето гледаше доцента предано в очите Grinning Те са изключително неподходящи един за друг, ще я приключат тая история скоро, вижте колко бързо я развиха.

# 486
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Не ме разбирайте грешно. И аз не ги искам двамата, Банков и Зорница, защото аз при тях любов не видях. Но пък героите твърдят обратното Simple Smile Аз съм на страната на Марио и го искам щастлив.

# 487
  • Мнения: 2 990
Мисля, че Ева няма да живее още дълго
Ина и Боби Heart

# 488
  • София
  • Мнения: 27 203
И аз го харесвам Марио, а и Тони. Дано намерят щастието. Simple Smile
Колкото до Банков, за него знам, че или има върли фенове или го мразят. Двете крайности. Аз съм някъде по средата. Добър актьор е и нямам нищо против него, но не виждам неговото място в сериала. Или трябваше да ги съберат със Зорница още в 4 сезон или да не го връщат обратно. Сега е ненужен според мен и е вътре само заради известността си и за пари. Ако Ева бе останала жива, ОК. Има място за него и неговата история. Но в момента е излишен и явно е там освен за това което писах и за сеир и драми със Зорница, което ме отблъсква мен. И без това този сезон започва слабо с изключение на 1 епизод, сега остава и тази каша да забъркат.  Confused

# 489
  • Мнения: 9 073
Ех тази Ирина достойно партнира на Бинев !Браво,сладурана!

# 490
  • София
  • Мнения: 3 715
Ама защо сватосвате Банков с такива възрастни жени? Нито Романова, нито Лулчева ще му отиват. Даже ще ми е много гнусно да ги гледам, нещо от типа Пешко и Албена, ама малко по-лек вариант. Лулчева колкото и да я състаряват в Столичаните като гледам в нета няма как да и се скрият годините, на Романова също.  По-скоро те биха били ок с Владо Пенев, но не и с Банков по мое мнение.
Ух, а Марио защо го изкарват сега някъв ревнив комплексар Sad в миналия сезон беше мъжкар, а сега защо искат да му съсипят образа. Disappointed Relieved

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 20:15 от Десислава``

# 491
  • София
  • Мнения: 7 887
Лулчева е родена 1969, а Вергов 1970. Голяма разлика няма що.

# 492
  • Мнения: 9 073
Лулчева е родена 1969, а Вергов 1970. Голяма разлика няма що.
Е,да но на нея ѝ личат годините ,пък на него като мъж-не Stuck Out Tongue Winking Eye

# 493
  • София
  • Мнения: 3 715
Именно, може и набори да са, ама на външен вид........... огромна разлика. Simple Smile

# 494
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Тони пак изпращя  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт