Лекари в БУРГАС - 2

  • 87 519
  • 871
  •   4
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 998
За дерматолог - много зависи от проблема. Аз съм ходила при д-р Йотова и д-р Бянова, като от първата съм по-доволна. С две ръце НЕ препоръчвам Кенолова - с един пърхот не можа да се справи, изписа мазила за 100 лв. И накрая ефект 0.

За уролог - д-р Герганова в МЦ "Николай Чудотворец". Моят мъж преди няма и месец ходи по каса, прегледала го е обстойно, вкл. и с ехограф. За вземането на секрет му е обяснила, че по искания от теб начин е много болезнено, но може да го направи. Той, естествено, реши да се изследва по безболезния начин.

# 91
  • Мнения: 106
За уролози чувам хубави неща за урологията на Дева Мария, а пък сега гледам, че ще има и урологично здраве в Света София при същите лекари, та може нещо такова да се измисли...

# 92
  • Мнения: 5 405
За уролози чувам хубави неща за урологията на Дева Мария, а пък сега гледам, че ще има и урологично здраве в Света София при същите лекари, та може нещо такова да се измисли...
Кога ще е това нещо?

За уролог - д-р Герганова в МЦ "Николай Чудотворец". Моят мъж преди няма и месец ходи по каса, прегледала го е обстойно, вкл. и с ехограф. За вземането на секрет му е обяснила, че по искания от теб начин е много болезнено, но може да го направи. Той, естествено, реши да се изследва по безболезния начин.
Моя приятел каза, че по-скоро е гадно, не е болезнено.. Излизат на МБ, каквото има да излиза (чрез взет и изследван секрет), а по другия начин може да е чист! Имайте го предвид!

Благодаря! Simple Smile

# 93
  • Мнения: 106
През май, имали го всеки нечетен месец.

# 94
  • Мнения: 22
Здравейте
Моля да ми препоръчате добър невролог .Благодаря !

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте
Моля да ми препоръчате добър невролог .Благодаря !
Лично аз имам добри впечатления от д-р Баров и д-р Балимезов. Зависи и от конкретния проблем, разбира се.

# 96
  • Мнения: 2 883
Здравейте
Някой да има опит с лекар-проктолог в Бургас?
Искам да отида на преглед възможно най-скоро, т.е да не се чака 🤔

# 97
  • Мнения: 4 529
Здравейте
Някой да има опит с лекар-проктолог в Бургас?
Искам да отида на преглед възможно най-скоро, т.е да не се чака 🤔

Не знам какъв е вашия проблем и дали ще може да ви бъде полезен, но ние сме много доволни от д-р Бинко Бинев в МБАЛ Бургас. Не знам също и дали е специалист -проктолог, но той оперира много успешно дъщеря ми от перианална фистула.

# 98
  • Мнения: 22

Здравейте
Моля да ми препоръчате добър невролог .Благодаря !

Лично аз имам добри впечатления от д-р Баров и д-р Балимезов. Зависи и от конкретния проблем, разбира се.



Благодаря Ви !

# 99
  • Мнения: 2 883
Благодаря за отговорите
Подозирам, че имам хемороиди, предполагам външни.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 2 064
Тодор Ангелов  (хирург онколог ) работи ли по касата, ако не, някой има ли актуална информация за цена на прегледа, работно време...

# 101
  • Мнения: 1
Здравейте, можете ли да препоръчате добърПУЛМОЛОГ за възрастни в Бургас или наблизо. Някой съвестен а не само да отбие номера

# 102
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Мнение за добър уролог, Георгиев, Миринчева, Николов? Кой да избера?

# 103
  • Мнения: 106
Калоянов

# 104
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Къде и как преглежда? Има ли ехограф?

Общи условия

Активация на акаунт