Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 11

  • 74 129
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 386
Преди месеци от тук- темата, разбрах, че нова баня е почистена със спрей А1. Понеже и ние нова баня в ново жилище имаме, почистихме с този спрей. Получи ни се. Доместос имам три шишета, купувани по разл.време. Не искам рискове за дих.си система, чакам ММ да се прежали и той пръв да чисти с Доместоса. В тоалетната - Бреф слагам. А плочките на тоалетната - някакъв спрей и обилно изплакване с маркуч. Има сифон на пода, изсъхва до час-два.

# 436
  • София
  • Мнения: 9 927
Кой доместос ползвате за бели плочки (стени), че оня ден с мегльото почнах, ама на места не изчисти - и с какво търкате?

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 20:24 от Не се сърди, човече

# 437
  • София
  • Мнения: 9 927
Бреф-а става ли или е много миризлив (такъв спомен имам) ~ 5лв/3бр в Лили.
Скрит текст:

Това на W5 от Лидл  дали се доближава на гела на Джонсон? 12 бр но забравих цената...
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 20:22 от Не се сърди, човече

# 438
  • Мнения: 10 210
Блейзи за WC как се справя спрямо Доместос? Четох доста ласкави отзиви за препарата.

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 20:20 от Не се сърди, човече

# 439
  • Мнения: 4 774

[/quote]

Блейзи за WC как се справя спрямо Доместос? Четох доста ласкави отзиви за препарата.
[/quote]


За тоалетна, напоследък чистя един път седмично с Блейзи/ гел/или Тубофло / гел/ за отпушване на канали. Нямате си представа как всичко лъсва. Е търкам с четката, не става само да се налее, но пък има невероятен почистващ ефект.

# 440
  • Мнения: 1 953
Хайде сега ми кажете, ако знаете и обичате Simple Smile, как си миете каните за филтриране на вода? Една - от гланцова направих матова, за да измия котления камък. Та, с какво ги миете?

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 20:18 от Не се сърди, човече

# 441
  • Русе
  • Мнения: 7 058
.....
Хайде сега ми кажете, ако знаете и обичате Simple Smile, как си миете каните за филтриране на вода? Една - от гланцова направих матова, за да измия котления камък. Та, с какво ги миете?
Чак варовик ли ти хваща? Моята има само на капака, където наливам водата, черен е и си личи. Чистих я с Por coz за котлен камък. Мисля, че вода с лимонтозу също ще свърши работа. С такова си чистя котления камък на електрическата кана.

# 442
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Аз моята само с веро я мия. На капака имам малко варовик, но той пада, когато го мина с нож.

# 443
  • Мнения: 1 953
Не знам дали ме разбра, Соул Simple Smile.

По капака е само, Вики. Ще пробвам първо с лимонтозу. Ще търся и препарат после. Гледах в ДМ, някъде нещо бях чела, ама нищо не видях.

# 444
  • Мнения: 10 210
Ами не знам... може би не Simple Smile , но вече е чисто и в тази тема, та да благодарим. Flowers Hibiscus

# 445
  • Мнения: 1 110
момичета помагайте, нанесохме се в нова квартира, но очевидно огледалото в банята никога не е бърсано....
как да го оправя така че да стане отново лъскаво и огледално ?! Sad
Скрит текст:

# 446
  • София
  • Мнения: 3 847
момичета помагайте, нанесохме се в нова квартира, но очевидно огледалото в банята никога не е бърсано....
как да го оправя така че да стане отново лъскаво и огледално ?! Sad
Скрит текст:

Както се мият мръсни стъкла -първо с вода и течен сапун/веро, после с препарат за стъкла го лъсваш.

# 447
  • Мнения: 24 369
Ако не лъсне след описаната процедура, чистиш с препарат против варовик

# 448
  • Мнения: 813
 Аз да предложа за огледалото, отново, моя любим Pulirapid Grinning само го поливаш с него, всичко шупва и след това изплакваш

# 449
  • Мнения: 46 526
Такова огледало само с оцет съм успявала да изчистя.

Общи условия

Активация на акаунт