Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 327 444
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Мнения: 2 147
Тази Зорница е невероятно нагло същество. Колко хора са и писали под видеото, че стоките са китайски, а тя - използвайте това, че сте ги видели наживо, пък си ги купете от където искате. Но колко четат коментарите? Защо не излезе със - всичко е заредено от Алито, идете си ги купете оттам, а не давайте 200-300 пъти повече оттук? Не и ли пука за абонатите и, които ще се прецакат по най-отвратителния начин, пазарувайки от ree?

Даже копира един коментар и с него отговаря на няколко човека. Прекрасно.

# 3 076
  • Мнения: X
На мен ми е интересно дали освен безплатните рокли, на Зорница са и платили за положителната реклама, която им направи?
Онзи ден видях, че е станала модел на Дайхман, които, доколкото знам, в голямата си част, са произведени в Китай. Аз имам 4 чифта зимни обувки и всичките са български, някой много добре и беше писал - зарихме се с китайски стоки.

# 3 077
  • Мнения: 661
Според мен,Зори не разбра защо хората я нападнаха.Въпроса не е в китайския произход на артикулите,които представи,нека не се лъжем заобиколени сме от китайски стоки.Проблема е,че рекламира сайт,който е манипулативен,шарлатански и измамнически.Проста проверка го доказва.Роклите са окей,но цените са нелепи.  Simple Smile

# 3 078
  • Мнения: 1 695
Много добре си разбра тя какво пишат хората, прави се на луда...Никога не бих се вдъхновила от нея, вкуса и’ ми е ужасен за каквото и да било, но това нейното е крайно нагло

# 3 079
  • Мнения: 2 147
Зорница според мен знае много добре защо я нападат, те хората го написаха в коментарите. В чужбина щеше да бъде напълно разкостена и да изгуби последователи.
Сърбят ме ръцете да подам сигнал към КЗП, много ми е интересно да разбера дали е законно и кой регулира всичко това, тук интересите на потребителя са напълно зачеркнати.

Също така е пуснала следния коментар

Цитат
Моля, изпратете ми сайтове на български производители с качествени стоки, този стил рокли и цени под 100лв. В никакъв случай не е заяждане, просто търся толкова отдавна, че се изморих (12 години вече). На мен лично ми е омръзнало от кичозни десени и дължина до средата на бедрото...ами, някои от нас не са 1,60м. Както казах, пазарувах от Дафне, но и там тенденцията е да скъсяват роклите и да увеличават цените. (Апропо - пластмаса и полиестер в показаните рокли няма Simple Smile

100 лева за рокля й е скъпо, но за хиалурон и микроблейдинг има, така ли ? Да си подреди приоритетите...

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 12:21 от EllieD

# 3 080
  • Мнения: X
Идеално разбра какъв е проблемът. Тя не е тъпа, нали много чете, рови се в интернет, аба-бала. Предполагам, че е очаквала, че хората, които я гледат са глупави или падат от луната. Чак след като получи негативни коментари тя реши да "уточни" и пак да го играе жертва - не знам откъде да си намеря не съм 160 см. Ми и аз не съм 160, ама как пък все си намирам, без да счупя бюджета?

# 3 081
  • Амстердам
  • Мнения: 78
От началото следя темата, защото следя много от влогърите ежедневно. Също така  подкрепявам доста от тук споделените мнения, но не ми пречи да харесвам някои от влогърите. Интересно ми е да гледам видеа и ми действат разтоварващо.

Много обичам да гледам влогове от пътувания и реших по този повод да се включа, като отбележа, че много ми хареса влога на Маги Сан от Рим. Харесва ми, че е решила да включи някакви факти за самите забележителности, за да запознае гледащите какво всъщност прави тези места интересни. Струва ми се по-разчупено и интересно от само "Сега отиваме там, а после отиваме там", което се случва попринцип във доста влогове.

# 3 082
  • Мнения: 462
Не само лъжат клиентите чайна-майнтетата сайтове, но и създават нелоялна конкуренция на читавите сайтове. Подбиване на цени, вирусно разпространение и никакви такси, без спазване на правила, шмекерии с НАП и др. Една жена с онлайн магазин ми предложи солиден хонорар за статия, посветена на законите при онлайн търговията и как да разберем дали сайтът е читав. Без реклама на нейния магазин, без плюене на конкретни сайтове - само какъв е законът! И без хонорар щях да приема. А тя е и граждански юрист. Дано отбелязването на статията като спонсорирана не отблъсне хората, защото тая инфо е адски ценна и е от първа ръка. Абсурд да я намеря другаде. Смятам само да я "заверя" при друг адвокат за всеки случай.

# 3 083
  • Мнения: X
Това ми напомня на проблемите с etsy, където в някакъв момент се нароиха стотици продавачи със стока, закупена от китайски сайтове за стотинки и подбиха цените на хората, които всеки ден създават нещо с двете си ръце.

# 3 084
  • Мнения: X
Зяпам Зорница от време на време, но има някакъв страхотен контраст при нея в моите очи. Все търси всичко да е качествено, хубаво, и в същото време рекламира някакви си съмнителни китайски рокленца, от сайт който изобщо не изглежда надежден. Точно пък от нея най - малко очаквах да видя ревю на продукти от тоя сайт.
И все гледа всичко да е натурално, естествено, и в същото време по лицето ѝ далеч не всичко вече е естествено, то не беше ламиниране на мигли (така ли се казва?), уголемяване на устни и пр. Не, че има нещо лошо във всичкото това, но не ми се връзва 😁 Смешно ми е, почти колкото ми беше смешно когато Галя почна да рекламира продукти на Avon, в предходните видеа обеснява как не е поглеждала козметика на Avon от училищна възраст, и после хоп - почна да ги рекламира.

# 3 085
  • София
  • Мнения: 11 781
А на Зорница що са и такива странни веждите в това видео? Все едно милроблейдинга и е избледнял и има само една тъмна странна линия, не можах върху роклите да се концентрирам че гледах веждите само Joy

# 3 086
  • Русе
  • Мнения: 1 099
Аз също много харесвам travel vlogs и това на Маги Сан е супер - плюс информация и факти! А не само какво сме яли и къде сме спали.
Чери, кога ще може да прочетем статията? Сигурна съм,че ще е адски полезна и дори и като юрист и аз ще науча нещо ново!

# 3 087
  • Мнения: X
Избледнява и, да. Тя и преди беше казвала. Не съм наясно с микроблейдинга, тоест колко дълго издържа и т.н., но това, което ми прави впечатление при веждите на Зорница е, че те дълго време са супер тъмни, а после дълго време - избледнели. Не знам, има ли смисъл, ако резултатът не е много добър.

# 3 088
  • Мнения: 18 576
За Зорница съм останала с впечатление,че ако нещо не й харесва си го казва. Обаче платили ли са по друг начин стоят нещата. Но такива надценки и откровена гавра с хората... е не е луд,който яде баницата нали

# 3 089
  • Мнения: 462
Аз също много харесвам travel vlogs и това на Маги Сан е супер - плюс информация и факти! А не само какво сме яли и къде сме спали.
Чери, кога ще може да прочетем статията? Сигурна съм,че ще е адски полезна и дори и като юрист и аз ще науча нещо ново!
Сега гърмя и трещя заради едно малоумие на Министерството на здравеопазването, платено с пари от ЕС - "ентеликтоално-енфурмъцеонно" клипче за хероина. Гнусна история - пропаганда, изкривяване на факти, мелодрама и дървена игра на дървени глави, вписани като професионални актьори. Заета съм да пиша жизненоважна информация за хероина и превенцията на свръхдоза и други усложнения, щото естествено, че частен козметичен блог на фармацевт трябва да върши работата на МЗ. Като няма кой...
След това обаче почвам и китайнентетата поред, обещавам.

Общи условия

Активация на акаунт