Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 327 763
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 3 090
  • Мнения: X
Чак сега в това видео на Зори забелязах колко слаба е станала...

# 3 091
  • Мнения: X
Това е от кето диетата.

# 3 092
  • Мнения: 183
Гледахте ли новото видео на Гергана Петкова? Пак е написала някакво малоумно подвеждащо заглавие на клипа "СКЪСАХМЕ". Влизаш и пише отдолу - "Приятели,с Митко сме заедно. Ще ви разкажа за предишната ми връзка" Satisfied
аман от такива заглавияя. Пуууууу

# 3 093
  • Мнения: 5 958
Добре, че не са скъсали Митко и Гергана, направо щях да умра от тревога. И те ли са много известни, за които се редят на опашка?

# 3 094
  • Мнения: 31 399
Добре, че не са скъсали Митко и Гергана, направо щях да умра от тревога. И те ли са много известни, за които се редят на опашка?
За нея да, той е фотограф на Мегз.

# 3 095
  • Мнения: 5 958
А във Варна няма опашки 🙄 Варненци влогъри-млогъри не признават.

# 3 096
  • Мнения: 31 399
А във Варна няма опашки 🙄 Варненци влогъри-млогъри не признават.
Ааа Стан не може да не е изкарал децата на Варна на дневни опашки. Онази с 5 лв. вход също беше във Варна. Не знам дали се състоя обаче нейната среща.

# 3 097
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Картината на Филип много ми харесва! Пожелавам му успех, защото има талант! Simple Smile

Гледала съм стари видеа на Зорница, в които представя покупки от Али. Явно си има афинитет към китайските стоки.

# 3 098
  • Мнения: 183
А във Варна няма опашки 🙄 Варненци влогъри-млогъри не признават.
Ааа Стан не може да не е изкарал децата на Варна на дневни опашки. Онази с 5 лв. вход също беше във Варна. Не знам дали се състоя обаче нейната среща.

Коя??? 5 лева вход от децата???

# 3 099
  • Мнения: 661
Гледахте ли новото видео на Гергана Петкова? Пак е написала някакво малоумно подвеждащо заглавие на клипа "СКЪСАХМЕ". Влизаш и пише отдолу - "Приятели,с Митко сме заедно. Ще ви разкажа за предишната ми връзка" Satisfied
аман от такива заглавияя. Пуууууу

Еми нормално,нали трябва да има драма,гръмко заглавие за да кликваш на видеото..Още,като го прочетох ми стана ясно, че е кликбейт..Това момиче е нелепо...Другата Гергана, същата..

# 3 100
  • Мнения: 1 695
Не съм пускала последното видео на тая Гергана, цъкнай само да видя коментари..
“ох успокоих се”, “не ме плаши така повече” е само част от драмата, която се лее там..
Аз друго не разбирам, кликбайта и’ е ясен, смешно и жалко е, ама аз ли нещо не съм в час, че ми е странно - има си приятел, голяма любов, май отдавна са заедно и пускаш сърцераздирателен клип за БИВШОТО гадже.. не е ли малко обидно спрямо това момче всичко това?

# 3 101
  • Мнения: 5 958
А във Варна няма опашки 🙄 Варненци влогъри-млогъри не признават.
Ааа Стан не може да не е изкарал децата на Варна на дневни опашки. Онази с 5 лв. вход също беше във Варна. Не знам дали се състоя обаче нейната среща.

Коя??? 5 лева вход от децата???
Аз лично не познавам деца, които да припадат по световно известните ни блогъри.

# 3 102
  • Русе
  • Мнения: 1 100
https://www.youtube.com/channel/UC5HwV2BxM0wZJ3YIXJZuLdQ

Сега гледам тази Адриана ,но все още не мога да я възприема и да реша дали да се абонирам или не?! Друг има ли някакви наблюдения за нея?

# 3 103
  • Мнения: 661
А във Варна няма опашки 🙄 Варненци влогъри-млогъри не признават.
Ааа Стан не може да не е изкарал децата на Варна на дневни опашки. Онази с 5 лв. вход също беше във Варна. Не знам дали се състоя обаче нейната среща.

Коя??? 5 лева вход от децата???

Olive's Branch ...Срещата се състоя,дечицата й се молиха. 5 лева се плащаше,защото нямала възможност.Тя живее в чужбина,и е разход за нея , това й беше претекста.После направи видео,и обвиняваше хората,че не са я разбрали...Тези пари не били за нея, а за да плати зала,където да се състои срещата ..С две думи,говори на развален български,и дечицата й се радват.

# 3 104
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Аз следя Валери Йорданова, Ивана Александрова, MakeUpButHow (още от първите й видеа), Стефи (Eatlovemakeup), Aдри и Антоанет Попова. Много лошо впечатление в instagram ми направиха gerdana.by.gerdana и geri__petkova, след като последваха профила ми, харесаха по 1 снимка и след това ме отпоследваха. Имам чувството, че го направиха, за да ги последвам и така да трупат последователи, което е много глупаво според мен.

Общи условия

Активация на акаунт