Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 327 549
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 5 115
  • Мнения: 6 930
Защо смятате, че очаква непременно пръстен на тая почивка, някъде го е казала ли?

# 5 116
  • Мнения: X
Стига да иска да предложи брак може да то направи и на двора у тях.
Освен да си докара депресия от това, че избра дестинация за сватбени и романтични пътешествия - очаквайки това да се случи пък то не се. Много мерак за пусти пръстен ама Birch не трепти на нейната честота.
Все пак ще има какво да покаже - тен.

# 5 117
  • Мнения: 1 700
Не ги мислете толкова. Бабата на Пепе ми е комшийка, жената е доста заможна, има перфектен стандарт за пенсионерка. Имат доста имоти, така че, мислете вас си, те са го измислили 😋

# 5 118
  • Мнения: 1 875
Тц-тц-тц ....толкова много страници теми и нито едно споменаване на "Съветите на д-р Ко"

Срам, позор...омерзена съм...

То вярно, че не е пускала нов клип скоро, но със съветите си може да ви заведе чак до Малдиви.

# 5 119
  • София
  • Мнения: 6 219
На мен обаче нещо друго ми прави впечатление - в тези коледни календари няма и грам еко-мислене. Купчини безмислено използвана пластмаса остава след това отваряне. На есенс кутииките са големи, но поне нямат пластмаса в календара. Докато на Нивеа например - 60 лева, пластмаса и купчина мини-опаковки и мисля 4 или 5 балсама за устни, които като се отворят колкото и да се ползват не могат да се изразходват за 1 година (колкото им е срока след отваряне). На някои други производители също календарите им нямат пластмаса - има страхотни календари по чужбинските блогове, които могат после да се използват.

# 5 120
  • Мнения: 35 180
А на мен Нивеа календара ми е голям смях Wink всичко се е разместило Wink

# 5 121
  • Мнения: 939
Ако Пепето се появи с нова скъпа  чанта,да знаем ,че бабиер е гушнала букета и са продали някой имот Joy

П.п Шегувам  се разбира се,жива и здрава да е женицата.

Ох аман от тия захаросани блогери..български..чужбински..все един дол дренки:rolling_eyes:

# 5 122
  • Мнения: X
На мен обаче нещо друго ми прави впечатление - в тези коледни календари няма и грам еко-мислене. Купчини безмислено използвана пластмаса остава след това отваряне. На есенс кутииките са големи, но поне нямат пластмаса в календара. Докато на Нивеа например - 60 лева, пластмаса и купчина мини-опаковки и мисля 4 или 5 балсама за устни, които като се отворят колкото и да се ползват не могат да се изразходват за 1 година (колкото им е срока след отваряне). На някои други производители също календарите им нямат пластмаса - има страхотни календари по чужбинските блогове, които могат после да се използват.

Мда. Уж не правят опити върху животни и какво от това? Опаковките им се разграждат хиляда години. И нашите влогърки колко календари отвориха, някои сътвориха отпадък колкото за половин година.

# 5 123
  • Мнения: 2 223
Annie Jeffry е едно от най -противните "открития",които съм правила евър. За мен е абсолютна държанка на арабина,с който е.Не я знам от какво семейство идва, но са създали една абсолютно празноглава,лустросана пачица,която ако не пътува постоянно, няма да има какво да качва изобщо. И да, тя наистина е безсрамно богата, но и също толкова тъпа. Не мисля,че се интересува от нещо друго от това как изглежда.

# 5 124
  • Мнения: 206
Аз да попитам , само на мен ли ми направи впечатление , че във няколко клипа на различни влогъри , когато правят сладки и се стигне до разточването на тестото , те се чудят какво ли е това нещо с което се разточвааа 🤔🤔уаауу , ама то било точилка.

# 5 125
  • Мнения: 6 930
Annie Jeffry е едно от най -противните "открития",които съм правила евър. За мен е абсолютна държанка на арабина,с който е.Не я знам от какво семейство идва, но са създали една абсолютно празноглава,лустросана пачица,която ако не пътува постоянно, няма да има какво да качва изобщо. И да, тя наистина е безсрамно богата, но и също толкова тъпа. Не мисля,че се интересува от нещо друго от това как изглежда.

Тоя гип влогъри са ми най-скучни и безсмислени. Carly Bibel другия такъв феномен от по-известните, макар да има още тонове като тях. Валери-та с чужбински адрес. Цял ден нищоправене и хайлайта на деня им е да пуснат камерата и да кажат какво са яли, какви упражнения са правили и какъв ПР са получили. И дежурните рецепти като салата с чия и авокадо (мега готварските умения), чай от нещоси и аутфит на деня. Е*аси скуката, честно. А, и винаги придружено с "коклосупермного се вълнувам, че сега ще украсявам елха, ще запаля ароматна свещ" или подобно. Празни глави-празен живот! И всичките на външен вид са по калъп- вежди-гайтани, вечерен грим,  коса на вълни и хиалуронови устни. Както казва любимия ми Jeffree- can't relate! SunglassesJoy Харесвам Safiya Nygaard, хем хубава, хем не е банална + забавна е

# 5 126
  • Мнения: X
Аз да попитам , само на мен ли ми направи впечатление , че във няколко клипа на различни влогъри , когато правят сладки и се стигне до разточването на тестото , те се чудят какво ли е това нещо с което се разточвааа 🤔🤔уаауу , ама то било точилка.



Това е защото повечето си нямат понятие от готвене като цяло и печене на сладкиши в частност.
Държат се така, сякаш през живота си не са виждали тигани, тенджери, чаши, чинии. Сякаш цял живот са расли с прислуга, яли са чия, а мама не е влизала в кухнята, освен да даде менюто за седмицата на готвачката. И не говоря за нашите, не им гледам влогмасите, така че не знам с какво разточват и разточват ли въобще. Сред чуждите също го има тоя феномен, типът влогърка - "родена съм с 1 милион абонати".

# 5 127
  • Мнения: 6 930
Аз да попитам , само на мен ли ми направи впечатление , че във няколко клипа на различни влогъри , когато правят сладки и се стигне до разточването на тестото , те се чудят какво ли е това нещо с което се разточвааа 🤔🤔уаауу , ама то било точилка.


Знаят как се ползват 20 вида различни четки за грим, но не и точилката. То щото е rocket science. Или го дават над нещата- "толкова съм дама, че дори не знам как се ползва тоя пролетарски уред" ама то ако не е ДИВАЙС, не им го хвали Joy

# 5 128
  • Мнения: X
Сега я погледнах тази Annie Jeffry. Избрах някакво видео от Малдиви и видях, че е с шведски паспорт (веднага го разпознах, защото на корицата отзад на самия паспорт видях характерната бяла лепенка), т.е. е шведка.

Обаче не ми изглежда като етническа шведка сега като ѝ разгледах снимките, има някаква арабска жилка.

# 5 129
  • Мнения: 206
Не знам , но както си гледам и всичко ми харесва , обичам да гледам рецепти и в един момент ... ,,Как се казваше това , аа точилка май беше,, , или пък - ,,Как се ползва това,,

Общи условия

Активация на акаунт