Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 660
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 2 908
Аглю е адски дразнеща и наистина се е впила в в12 дефицит и там си е останала лошото Е, че всява паника. Също ве дразни Антоанет Пепе.

Аглю се опита да ми внуши Б12 дефицит за дъщеря ми, само защото бях споделила в една група, че е злояда в периода на захранване. Имам чувството, че и харесва да говори за болести. Това усещане ми носят видеата и.

# 76
  • Мнения: 703
Галя Симеонова неслучайно "крие" семейството си, в частност мъжа си и дома си. Но то пък целта на бюти влоговете си е една, друга.

# 77
  • Мнения: 1 530
[video][/video]Добре едното показва, детето примерно не крие, а другото крие, не няма логика за мен. Да не са близки на посланици или президенти, че крият едната част от живота си, показват си гардероба, къщите и най вече децата, ама не може мъжа Simple Smile ах мъка Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 058
Може да не обичат да се снимат. Не казвам, че тук случаят е такъв, но доста ютюбъри не показват семействата си и не виждам нищо странно в това.

# 79
  • Мнения: 22 036
Аглю е адски дразнеща и наистина се е впила в в12 дефицит и там си е останала лошото Е, че всява паника. Също ве дразни Антоанет Пепе.

Аглю се опита да ми внуши Б12 дефицит за дъщеря ми, само защото бях споделила в една група, че е злояда в периода на захранване. Имам чувството, че и харесва да говори за болести. Това усещане ми носят видеата и.

Как някой ти внушава нещо? Предполагам, че е споделила нещо преживяно или прочетено. Еми те повечето постове са такива. Имаш си глава на раменете и прецеждаш информацията.

# 80
  • София
  • Мнения: 11 747
Аглю е адски дразнеща и наистина се е впила в в12 дефицит и там си е останала лошото Е, че всява паника. Също ве дразни Антоанет Пепе.

Аглю се опита да ми внуши Б12 дефицит за дъщеря ми, само защото бях споделила в една група, че е злояда в периода на захранване. Имам чувството, че и харесва да говори за болести. Това усещане ми носят видеата и.

Как някой ти внушава нещо? Предполагам, че е споделила нещо преживяно или прочетено. Еми те повечето постове са такива. Имаш си глава на раменете и прецеждаш информацията.

С dilyanad бяхме в една отчетна група както писах по назад, влезна вътре и вся масова паника, нямате си на представа колко деца лежаха в болница заради това, здрави, прави.

# 81
  • Мнения: 22 036
Ама това си е проблем на техните родители. Как пък няма да си вкарам детето в болница, заради някой от някакъв форум. Може да се замисля, дали няма симптоми и ще потърся адекватно мнение и изследвания.

Все едно сега ти да ми кажеш, че ти изглеждам нервна и смяташ, че съм за психиатрия и аз да отида веднага.

Просто не се връзвайте толкова на всичко написано. Повечето хора добронамерено дават съвети, което не пречи да са некомпетентни, така че си проверявайте нещата преди да ходите по болници.

# 82
  • София
  • Мнения: 11 747
Аз те разбирам, не се поддадох, ама на майки на 6 месечни бебета е лесно да се повлияе. За тях все още е валидно че са си спасили децата от съдбата на Agleu, но започна от там че тя влезна в личен контакт с личния си профил и на всяко дете за всяко нещо да поставя диагноза че е с дефицит. Не че и аз не бях на ръба, но имам медицинско лице в семейството което ми вля разум да не пускам изследването, което се прави с венозна кръв и го спестих. Както и да е, пример е за "инфлуенсването" на блогъри/влогъри върху масата.

# 83
  • Мнения: X
Галя Симеонова неслучайно "крие" семейството си, в частност мъжа си и дома си. Но то пък целта на бюти влоговете си е една, друга.
Стана ми интересно Smile

# 84
  • Мнения: 878
Антоанет Пепе ми е много интересна на мен, даже съм леко обсебена. Хубаво момиче, хубави тоалети, винаги свежа и спретната, поддържана, сияеща. Живот от мечтите - любящ мъж, страхотно детенце (сега и второ), прекрасен дом, безоблачно ежедневие. То това, което се опитва да покаже е абсолютна художествена измислица и предполагам точно този фалш дразни повечето хора. Ами, на мен ми е естетично и ми е приятно за гледане, както ми е приятно да изгледам някой тотално нереалистичен романтичен филм, пък и ми действа някак мотивиращо. Разбира се, дразня се и аз на моменти, но аз си я гледам и като социален експеримент - интересно ми е да видя кога перфектната обвивка ще се пропука и какво ще се покаже отдолу.
Давам пример. В едното видео обяснява колко е важно за нея да става поне час преди дъщеря си, за да има време за себе си и за ритуалите си за перфектност. В друго видео показва дома си и обяснява колко е добре, че дъщеря й не я вижда сутрин като се събуди, защото това й позволява да си полежи още малко след като малката се е събудила. Ахъм.. последно? Излежава ли се като една средностатистическа "мързелана" или не?
Иначе Антоанет ми е някак симпатична в напъните си за перфектност и донякъде разбирам защо си мисли, че обезателно всички трябва да вярват, че живее в приказка. Предполагам, че е много трудно и изтощително и се надявам да не рухне момичето в един момент.

# 85
  • На топло
  • Мнения: 4 130
  The Catcher in the rye,
Коя е влогърката с мъж французин ?

...забило някакво французче в бара, вързала го с дете в първите месеции и домъкнала го тук, да я издържа, докато се прави на по- голяма маймуна, отколкото е с хай- фешън стила си. 

# 86
  • Мнения: 1 530
Антоанет Пепе ми е много интересна на мен, даже съм леко обсебена. Хубаво момиче, хубави тоалети, винаги свежа и спретната, поддържана, сияеща. Живот от мечтите - любящ мъж, страхотно детенце (сега и второ), прекрасен дом, безоблачно ежедневие. То това, което се опитва да покаже е абсолютна художествена измислица и предполагам точно този фалш дразни повечето хора. Ами, на мен ми е естетично и ми е приятно за гледане, както ми е приятно да изгледам някой тотално нереалистичен романтичен филм, пък и ми действа някак мотивиращо. Разбира се, дразня се и аз на моменти, но аз си я гледам и като социален експеримент - интересно ми е да видя кога перфектната обвивка ще се пропука и какво ще се покаже отдолу.
Давам пример. В едното видео обяснява колко е важно за нея да става поне час преди дъщеря си, за да има време за себе си и за ритуалите си за перфектност. В друго видео показва дома си и обяснява колко е добре, че дъщеря й не я вижда сутрин като се събуди, защото това й позволява да си полежи още малко след като малката се е събудила. Ахъм.. последно? Излежава ли се като една средностатистическа "мързелана" или не?
Иначе Антоанет ми е някак симпатична в напъните си за перфектност и донякъде разбирам защо си мисли, че обезателно всички трябва да вярват, че живее в приказка. Предполагам, че е много трудно и изтощително и се надявам да не рухне момичето в един момент.
Все едно аз съм го написала до последния ред, тя е като цветно петно в еднообразието, за мен има място и нека дълго време си я гледаме такава, приказна.

# 87
  • Мнения: 9 180
Преди следях много канали и на бг и на английски,но честно да си призная в един момент сякаш се изчерпват или на мен ми писва Blush
Сега само Linus Tech Tips с всичките му канали.
Техническа насоченост и си казва какво му харесва,какво не му харесва,хумор и различни предизвикателства. Любимото ми е когато с приятел от друг канал трябваше да сглобят ПиСи до 1000 долара и без да използват интернет.Трудно се оказа.
А да и Boryana Stefanova - гласът и много ми харесва,разбирам какво ми казва и повечето неща които използва ги имам.
Всичко останало което гледам са предложения.

# 88
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Някой да препоръча влогър/блогър за филми и/или книги? Досега не съм открила такъв.

# 89
  • София
  • Мнения: 23 072
Бюти влогърките не ме интересуват, не отделям време за нещо, което грам не ме вълнува, а именно - гримове. Всеки ден нося лек грим, но съм до там.

Тази Антоанет Пепе ми е едно кухо същество, което грам интерес не ми представлява. Гледах й две видеа, колкото да видя за какво иде реч. Честно казано дреме ми за покупките й от мола и за ремонта на жилището й. Учудвам се на хора, които откриват нещо интересно в това. На мен не ми носи никаква полезна информация. А и лиглата няма грам чувство за хумор и ми е ужасно скучна.

Така. Идва ред на тийн иконите сред ютубърите. Срам ме е да ги изреждам, понеже ги знам покрай дъщеря ми, която е на 10 г., и ги следи с огромен интерес, а и аз покрай нея понякога. Някои от тях са симпатяги и изкрено се смея на глупостите им. Миналата седмица поръчах две тениски на Айде БГ, защото били супер модерни и дъщеря ми ще се изфука на училище с тях. Малко скъпички са според мен, но пък щастието на детето е огромно.  Grinning

The Catcher in the rye,
Коя е влогърката с мъж французин ?

...забило някакво французче в бара, вързала го с дете в първите месеции и домъкнала го тук, да я издържа, докато се прави на по- голяма маймуна, отколкото е с хай- фешън стила си.
Не е ли баш тая моя любимка Антоанет Пепе? Аз поне така разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт