Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 851
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 255
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Добре, а в подписа защо е разрешено да е постнат линкът към блога?

# 256
  • Мнения: 25
Това Що да не? От Olivie's ли как беше българо-сръбкинята ли беше?Ако е от нея и нея спрях да следя,бях я попитала за нещо и бъх и писала нещо мило на коментар и не отговори,макар,че знам,че имат мн коментари,но бях една от първите коментирали и после като я попитах нещо за нейните тениски,веднага ми отговори,което не ми направи добро впечатлетие.

# 257
  • Мнения: 31 174
Добре, а в подписа защо е разрешено да е постнат линкът към блога?
Разрешено е. Peace
То и иначе може, но само към чужди блогове и канали, не за личен.

# 258
  • Мнения: 1 757
Сега ще имат нова идея за видео - да се оплачат от нас Grinning

# 259
  • Мнения: 25
Добре, а в подписа защо е разрешено да е постнат линкът към блога?
Разрешено е. Peace
То и иначе може, но само към чужди блогове и канали, не за личен.
А как да си го прикрепя към подписа,понеже съм нова и не успявам да схвана.

# 260
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Ако не търпят градивна критика, не са никакви творци!
Всичко, споменато тук, е вярно. Ако не обърнат внимание, губят абонати. Конкуренция колкото искаш.

Дара, погледни в настройките на профила.

# 261
  • Мнения: 360
http://www.slowtravel.bg/ - един от любимите ми блогове за пътешествия. Не е моят блог, само са публикували една статия от моя блог там. Идеята е да се пускат малко по-различни пътеписи, които разказват и някаква история за съответното място. Един от любимите ми автори там е Филип Захариев (жалко, че няма собствен блог). Един от най-добрите готвачи в света, но и пътешественик с много интересен поглед към дестинациите, които посещава. Наскоро мисля, че имаше и предаване или поне репортаж за него (за Филип Захариев, не за блога).

# 262
  • Мнения: 11 737
Не, не си постваме статиите лично, не би трябвало и вие да го правите. Peace
От няколко години следя /и публикувам понякога/ кулинарните групи. Досега линкове към рецепти не са премахвани. Независимо дали авторът им ги пуска, или някой друг ги споделя.
Не знам дали има значение това, че в блоговете за грим и козметика се показват марки продукти и се счита за реклама. Не на самия блог, а на продуктите. Но ти казваш, че друг може да сподели линк към блога ти, но не и ти да го направиш.
В кулинарния блог по-рядко има реклама на продукт, да се снима и говори за него. Ако се случи такава публикация, предполагам модератор ще я махне. Предполагам само. По-често е просто споделяне на рецепта. Чак пък реклама на блог!

# 263
  • Мнения: 25
Ако не търпят градивна критика, не са никакви творци!
Всичко, споменато тук, е вярно. Ако не обърнат внимание, губят абонати. Конкуренция колкото искаш.

Дара, погледни в настройките на профила.
Благодаря!Те на градивната критика й казват хейт и под коментар 10 дечурлига,без грамотност и правилен правопис ги защитават и видите ли още повече се лигочат и самозабравят!

# 264
  • Мнения: 2 621
Следя предимно чужди влогъри, една австралийка ми е най-сладка - Nikkia Joy.
Аз не я следя редовно, но си пускам за разтоварване клипчетата й, радват ме и крадвам идеи. Отделни видеа на Наталия Волчкова ме радват. От блоговете следя блога на Ивчето, а от чуждите - на словенките Петра и Матея.

# 265
  • София
  • Мнения: 17 775
Нали тия 14- годишни деца са й зрителите и от техните гледания печели парици.
Подобно изказване само по себе си показва тоя егоцентризъм на повечето влогърки и блогърки. Като получат критика, се започва с пасивната агресия. Ама ти кой си, че да ме критикуваш? - Тоя, дето ти гледа малоумните видеа.
Не виждам аз реалната самооценка, както казах и в другата тема.

# 266
  • Мнения: 1 467
Ако искат да се оплакват във видеа сега от бг мама, но все пак всеки има правото да изрази мнение, кое му допада и кое не. Винаги съм била за градивната критика,
 е случвало ми се е да дам съвет или да попитам нещо някоя влогърка и след това да ме блокира? wtf?

# 267
  • Мнения: X
Може да кажа голяма глупост, но това да не е Фея ... - веган и от Канада? Това ми беше първата мисъл. Relaxed Ако не е, моля за извинение. Simple Smile
Фея е пускала свои снимки тук, не е тя.

Феята е в Ню Йорк, моля- моля.

Не е тя, така или иначе. Преди известно време имаше доста оспорвана дискусия тук, в клюкарника, относно въпросната Ирина.  Peace

# 268
  • Мнения: 18 555
Скоро тогава да очакваме клип от някоя обидена влогърка как ни чете коментарите тук.

Който не приема критика да не чете. Всеки има право на мнение. Най-много да им се вдигне самочувствието,че са обсъждани тук.😊  А най-любимо ми е когато се обвинява в хейт онзи,който не те харесва. Ми човека си има право да не те харесва. Но нали вече стана модерно да хейтваме 😉

# 269
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Само да вметна, че няма лоша реклама. Очаквам  обсъжданите персони да си вдигнат рейтинга на гледаемост. Кой от любопитство, кой от интерес по темата, ще цъкне бутона "Play".

Общи условия

Активация на акаунт