Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 327 183
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 855
А мамите на момчета запознати ли са с т.нар. геймъри ютубъри?
Запозната съм, но май освен Пюдипай синът ми не е гледал никой по - трайно, че да му запомня канала. От него научих за Life of Boris, който е идвал в България.
Та покрай този Борис намерих и други рускоезични канали като този на Макс Брандт, който е "фуд-блогър" и го следя с интерес. Покрай него са ми попадали каналите на Муратаев, който ми е интересен покрай фокусите си; Соболев, покрай когото научавам новини от Русия, но се вкара в много драми; и Алексей Столяров за фитнес.

А BadComedian прави доста интересни ревюта на филми. Това за "50 нюанса сиво" ми е любимо.

# 1 141
  • Мнения: 1 531
За чуждестранен влогър свързан с грима преди беше номер 1 Камила Коелю, уникални очи, уникални клипове, в последствие се разви в модата и не праси толкова грим влогове, и стана по стилна, но пък по скупна откъм идеи и изпълнение специално на грим. Обожавах й пр пратките, това е пратки леле, една стая с колети, послания, но вече и тя се отегчи от толкова козметика и си хвана посоката на високоплатен модел. Много от гримовете ми видях при нея и които можех поръчвах, Бека преди години и Нарс нямаше как да поръчам, но вече не се и гримирам толова и само ми стоят нещата. Тя е и весела, и вдъхновяваща, и е себе си, не като нашите залитащи или в прекален и показен лукс лайфстайл, или много лигавещи се.

Последна редакция: чт, 11 окт 2018, 00:53 от passionbiojuniper

# 1 142
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Мъжът ми четеше един блог на едно момиче, което беше гадже на геймър и блогът беше за това как тя иска да го изненада и се учи да играе играта. Сега май имат канал в Twitch и стриймват, когато играят, но не са от най-добрите, де. Това го знам от ММ, някои мъже гледат футбол, моят гледа League of Legends. 😄 (аз играя Hearthstone😊)
Бих гледала Елън Дедженерис, много я харесвам, в шоуто й чат-пат се появява жена й или споделят по нещо по-лично.

# 1 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
някои мъже гледат футбол, моят гледа League of Legends. 😄 (аз играя Hearthstone😊)
Същата работа е вкъщи, сега като ги гледаше лайф, все едно слушам футболен мач, така говорят страстно Grinning
Имаме и български популярен гейм влогър- Venom The Doctor

# 1 144
  • София
  • Мнения: 11 773
някои мъже гледат футбол, моят гледа League of Legends. 😄 (аз играя Hearthstone😊)
Същата работа е вкъщи, сега като ги гледаше лайф, все едно слушам футболен мач, така говорят страстно Grinning

Не се оплаквайте, моя мъж работи в гейминга и следи всичко свързано с това, ходи чак и на геймском, аз също работих за една от най-големите игри 3г и се бях нагледала на стриймове Joy

# 1 145
  • Мнения: 1 336
И вкъщи се следи Twitch: imaqtpie, bjergsen и др. Peace

# 1 146
  • Мнения: 6 993
Моят мъж и той стриймва и играе, но има само 15 събскрайбъра Grinning Сега в момента играе много ФИФА19, иначе и Асасинс крийд и една със самолети пуска Simple Smile

# 1 147
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Дами искам да ви споделя две влогърки,които са млади, работещи момичета : т.е. не летят в облаците и лично на мен влоговете им са ми много приятни и разтоварващи:
https://www.youtube.com/channel/UCbj8YKoLlouWs0c

и Алекс
https://www.youtube.com/user/AleksStancheva
Мацката в началото е правила клипове за маникюри , но в последствие си отваря собствена пекарна, от Велико Търново е.

# 1 148
  • Мнения: X
Тези две сестри много ги харесвам, толкова са усмихнати и позитивни, а баща им е страшно забавен, понякога участва във влоговете им.
Yasmin Kavari
https://www.youtube.com/channel/UCVQTiGDZfYqpIRKhIYzsdGQ
Nazanin Kavari
https://www.youtube.com/user/Nazaninxox

# 1 149
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
От геймърство нищо не разбирам Flushed, но има един в YouTube, който прави ревюта на коли - нови, стари модели, и ми е интересен: Bri4ka. COM.

# 1 150
  • Мнения: 834
Харесвам Стефи Божилова като блогърка.

# 1 151
  • Мнения: 1 336
Оо да Филип от Бричка често го засичам, а също и следя видеата, готин е Peace Ако някой вече не е споменал :
Safiya Nygaard - и тя и приятелят ѝ правят видеа, много се забавлявам с тях. Heart

# 1 152
  • София
  • Мнения: 11 773
Ако някой вече не е споменал :
Safiya Nygaard - и тя и приятелят ѝ правят видеа, много се забавлявам с тях. Heart

Safiya ми е една от най-любимите! Mia Maples също не е зле

# 1 153
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Погледнах Safiya. Прави по - различен тип видеа. Ще я гледам занапред 👍.

# 1 154
  • Мнения: 1 336
JennaMarbles също ми беше любимка, но ми доскуча и не зяпам клиповете ѝ. Relaxed
AlexandrasGirlyTalk също я препоръчвам, естествена е. Yum

Общи условия

Активация на акаунт