"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 3

  • 42 724
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 372
Добър ден. Все още не е късно за кафенце.......


Дженк няма да излезне сух от тази любов........Защото първо Сумру е търсач на силни усещания, колкото по жестоко, толкова по добре, второ без пари не може, а семейство Челен имат и Джансу е нейния банкомат за по светло и охолно бъдеще. Мога и още, но стига толкова.
И на мен така ми се струва. Майка и дъщеря няма да оставят момчето току така. Изобретателни са и пред нищо няма да се спрат. Както в един друг сериал - могат да го упоят и да инсценират, че е бил през нощта с Джансу и да измислят бременност...и т.н.

# 61
  • Мнения: 5 451
Цитат
Както в един друг сериал - могат да го упоят и да инсценират, че е бил през нощта с Джансу и да измислят бременност...и т.н.
Вярно, в " Красивата селянка" ли беше, с Гизем Караджа?

# 62
  • Мнения: 3 372
tigasa1 , в "Сега и завинаги" с Амине Гюлше и красавеца от аватара ми Толгахан Сайъшман.

# 63
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Днес рожден ден празнува Гьокче Янардаа....

# 64
  • Мнения: 36 753
Привет момичета  wavey
Днес не ми е ден....и не исках с лошото си настроение да развалям и вашето....
Добре дошла на mikipoli  Hug
Снежи е права, когато е станала катастрофата, Серап е била в родилния дом с Арда....За Серап това е бил голям удар - прясна родилка, останала вдовица с три невръстни деца.....
Цвети, Тигаса и аз мисля, че Джансу и Сумру ще изиграят Дженк с някоя мнима бременност.....
Гости благодаря за новината  Hug
Честит да е Рождения ден на актрисата Гьокче Янардаа- Хюлия bdbaloni




# 65
  • Мнения: 36 753
Нинка
Скрит текст:
виждам те, че си на линия - значи пътуването е преминало добре и вече си в Бодрум  newsm10 Още веднъж ти пожелавам да си изкарате чудесно  Hug
Днес не трябваше ли да ни пуснат втория фраг.... newsm78



Четох във фейса, но сега не мога да го намеря, едно момиче от екипа преводачи се извиняваше, че поради служебни ангажименти на момичетата и сериалите от новия сезон, преводите на "Не пускай ръката ми" ще закъсняват....

# 66
  • Мнения: 4 743


Днес не трябваше ли да ни пуснат втория фраг.... newsm78
Цял ден проверявам затова 😂
Относно превода, на мен даже не ми е нужен вече , като ви изчетох коментарите са последната серия и абсолютно всичко разбрах  bouquet добре де,и с английските субтитри гледах малко Grinning забелязвам, че много бързо го превеждат и на английски , явно се гледа доста "международно"  Grinning
Само да вметна , че турските сериали такъв фурор направиха в Латинска Америка, че Телевиса спира заснемането на традиционните теленовели в Мексико, тъй като нямали гледаемост  #Crazy Joy

# 67
  • Мнения: 36 753
Добро слънчево  утро   Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower
Значи не съм се объркала, че вчера съм очаквала втори фрагман....след като и mikipoli се е надявала....
Но пък са ни пуснали снимки от снимачния процес и зад кадър.........









Рускините са написали....

Цитат
Закадровые фоточки с больницы, куда повезли Фериде 😢 О чем же опять спорят АзДжен?

Хубав ден  Hug

# 68
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро момичета  Hug Hug Hug

Ани  Hug приказна е новата есенна тема, благодаря  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
За съжаление покрай работа и ученичката не ми остава време да си догледам епизодите, че доста ми се натрупаха и съм назад с маТ`риала  Mr. Green, та не мога да се включвам активно  Whistling.
Но затова пък ви чета и така хем ми е много интересно с коментарите ви, хем научавам по нещичко в аванс  Crazy Laughing
Скромни чичеци от мен за красивата тема
Хубав ден и от мен  bouquet bouquet bouquet bouquet

# 69
  • Мнения: 36 753
Коте  Hug

Скрит текст:
Няма как - и ти ще бъдеш първокласничка. Аз съм била два пъти и времето все не ми стигаше.....Цял ден на работа, когато се прибера да се занимавам с учениците, след това вечеря, след като си легнат децата, започвам да готвя за утрешния ден...Прясно сготвено сме яли само събота и неделя.....Капнала от умора сядам в 11-12 часа пред телевизора и заспивам на дивана седнала....По някое време ММ ме събужда и се премествам на спалнята, сутринта ставам и започва всичко отново....Така бяха всички майчета, които не сме имали баби.....



# 70
  • Мнения: 12 818
Здравейте!



Промо снимки от 9 епизод, акцента ще е Фериде. Дали семейството ще узнае истинската причина за припадъка или вината ще падне върху Азра. newsm78 така е най-лесно, да има виновен






Yeni bölümü ile yine nefesleri kesecek olan dizinin bu hafta yayınlanacak 9. bölümünde neler olacak:

Meryem’in evine giden Azra, Mert’e bir adım uzaklıktadır.

Sumru’nun Meryem’e ettiği tehdit işe yarayacak mıdır? Azra’nın mutluluğunu elinde taşıyan Meryem bu zorlu sınavı nasıl geçecektir?

Мерием все пак ще отвори вратата на Азра





Ameliyat olacağını öğrenen Feride Hanım ailesinden beklediği desteği alamaz. Azra’nın da yardımıyla hayata tutunan Feride Hanım ailesini bir araya getirmeye çalışır.

Feride Hanım’ın doğum günü için hazırlanan tören, Cenk’in sürpriziyle yıkılır. Azra’nın Cansu ile olan ilişkisini ortaya çıkartan Cenk’in planı istediği gibi işler. Konak bu yıkıcı haberle sarsılsa da en çok yıkılan Azra olur.
Azra’nın sırrını öğrenen Feride Hanım’ın dünyası başına yıkılır. Azra bu sırrı Cansu için saklamış olsa da, eli kolu bağlıdır. Azra, Feride Hanım’a kendisini açıklamak istese de buna engel olan Çelen ailesi Azra’yı yalnız bırakır. Cenk’in Azra’yı hayatından uzaklaştırma gayreti yeterli olacak mıdır?

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.


https://televizyongazetesi.com/elimi-birakma-9-bolumde-feridenin … lik-icinde/626124

Сцената със затворения Мерт в стаята беше отвратителна. Не зная до кога ще малтретират това дете,но не си заслужават подобни кадри заради гонене на рейтинг.
 


и още снимки
Скрит текст:

Коте, първокласничка ли си вече
 Hug love001

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 12:01 от eliNIM

# 71
  • Мнения: 36 753
eliNIM благодаря за снимките за 9-ти епизод... Hug

Цитат

Значи Азра няма да види Мерт...Къде ли Сумру и Джансу ще заведат Мерт  newsm78 Thinking
Не вярвам да го дадат на Азра.....Горкото детенце...Какво още ще трябва да преживее и ние с него..... ooooh!

# 72
  • София
  • Мнения: 971


Обаче Джансу продължава да се разнася като Винету ... Само е трябвало да и забучат и няколко пера отзад на превръзката и щеше да е неотразима... JoyJoyJoyJoyJoy

# 73
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816


Обаче Джансу продължава да се разнася като Винету ... Само е трябвало да и забучат и няколко пера отзад на превръзката и щеше да е неотразима... JoyJoyJoyJoyJoy
да...ще има да я гледаме като многострадалната Геновева....и после ще се прави на света вода не напита пред Азра....Тя да не би да не лъже в момента....Защо не се обади на Азра, а се обади първо на майка си... Naughty #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 74
  • София
  • Мнения: 3 436
Привет  момичета! Радвам  се че мога да ви чета, на да пиша  ми е малко трудно от тел. Отново ще се мъчим за Мерт.
Ани, гледа  ли "Дъщеря ми". И там ще има доста тъга. Чета ви и ви поздравявам. До скоро.

Общи условия

Активация на акаунт