Задушница е .

  • 4 499
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 111
Майчета, в събота ще бъде задушница.
Нека който иска, да ми пише на ЛС или тук кръщелното име на ангелчето си, за да мога да запиша имената им в черквата за литулгията за заупокой на душиците им.

# 16
  • Мнения: 233
 Моето ангелче се казва Моника Praynig мир на праха и
   Това с черквата как става, ако отида в нашата ,какво да кажа? Искам да го направя и за татко ми той ни напусна съвсем наскоро Praynig бог да го прости.

# 17
  • Мнения: 3 166
А какво се прави за тези, които не са кръстени? Аз ще запаля свещичка, но достатъчно ли е това?
В тази връзка - някой знае ли, защо онзи сайт за виртуалната свещичка, който Мама от Финландия ни пусна, не работи както трябва. Няколко пъти се опитвам - и все не става.

# 18
  • Мнения: 7 111
renisa, по-раничко сутринта в събота като отидеш, там където продават свещите записват имената и се четат на общата литургия.
Светленце, и моят бебо не е кръстен, но щеше да бъде, ако имаше този шанс. Т.е. аз си паля и свещ, правя си и подавки, и името му си записвам заедно с тези на другите починали от семейството ми. Често си мисля за разказът на Ружа за церемонията на мъничката Вале.
   

# 19
  • Мнения: 3 091
Ронка, мила! Благодаря ти.
Запиши и бебе Сара.
...
ох, ужасно ми е мъчно за всички ангелчета! Аз отдавна не съм ходила на гроба на Сара - не знам какво да правя там!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 123
        и аз ще запаля свещичка на 3-те ми ангелчета и за всички малки душички на небето.                                                                                                                                                                                                           

# 21
  • Мнения: 218
Рони, запиши и нашият ангел  Flowers RoseВикторFlowers Rose
Благодаря ти, че всеки път се сещаш да ни напомниш. Hug

Нали някой беше казал, че когато не са кръстени децата, не може да се прави помен? И аз не знам какво може вече.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 941
Рони,  Hug
Добре, че те има да напомниш. Бях забравила Embarassed
Ще запишеш ли и Поли, цялото име е Полина.
Моето ангелче също не успяхме да го кръстим. Не робувам на това какво може  и какво не, правя каквото ми идва от душата.
Мисля, че няма критерии за достатъчност, те са в мислите и сърцата ни не само на този ден.
Светле, направи каквото ти идва отвътре.
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за всички малки ангелчета:pray: Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 2 849
Рони ,ако не е късно -запиши и моето ангелче -Едуард . Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
да почиват в мир всички ангелчета!
 Искаше ми се да отида да запаля свещичка,но съм на работа да 8 вечерта,много ми е криво,че не мога да го направя! Cry

# 25
# 26
  • Мнения: 233
  Току що се върнах от гробище и се чувствам емоционално уморена и доволна, че направих малък жест за Мони, Татко и близките ми на оня свят. Бог да ги прости. Praynig  Cry Praynig
  Запалих свещичка и я нарекох за всички ангелчета от форума. Praynig Cry  Praynig
     Да почиват в мир всички ангелчета! Praynig Cry Praynig
   
        bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 063
Съзнателно избягвах цял ден темата.
За всички ангелчета и за моите две - Ицко и Мира -
безброй неугасващи свещички.
  bouquet

# 28
  • Мнения: 345
И аз ще запаля свещички за моето малко ангелче и за всички ви, които няма да имате възможност Hug Praynig

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 20:00 от yasna

# 29
  • Мнения: 7 111
Дано са на хубаво слънчево и топло място.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт