Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 685
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв процент от окосмяването ви в зоните, които третирате, изчезна завинаги, в резултат на перманентните методи за обезкосмяване?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 195
  • САЩ
  • Мнения: 666
А как ви се отрази лазера на краката? Колко процедури ви трябваха за да може да отидете на плаж спокойно? И космите напълно изчезват или стават руси и на слънце пак се виждат... Защото с бръснене и лазер става един затворен кръг.... Ти бръснеш русите, те стават тъмно, ходиш на лазерна и пак така...

Аз съм с черни косми - 5 зони съм правила, никъде не са ми се изрусили космите. Краката ми се напълно гладки след 7 процедури.

На зоните, на които не си правя поддържащите растат много по-фини и редки косъмчета (и то по-рядко), но не и руси.

# 196
  • Мнения: 8 749
С какъв апарат и кои зони си правила ?

7 ми се струва доста като за крака ,
Но  явно си  зависи от количеството меланин които всеки има .

Аз през февруари ще ходя на процедура на подмишници / там са ми една идея по-тъмни отвсякъде другаде / , при дерматолог който е с   лазера Duetto /  комбинация между александрит и ND yag /  .

Да видим дали ще ги повлияя .
Смятам да направя три за подмишници / 150 лв / , как мислите колко броя процедури дават добър ефект при вас ?

# 197
  • САЩ
  • Мнения: 666
Soprano ICE Platinum се казва апарата, с който правих крака и лице. Останалите (ръце, интим, подмишници) са във Версус в София, нямам спомен как се казва техния, но съм страшно доволна от тях.

С доста големи фоликули съм / съответно дебели косми и много бяла кожа. Подмишниците правих пак 6 процедури, преди години, до ден днешен имам 90% резултат, не ходя на поддръжка и бръсна веднъж на 2 месеца.

# 198
  • Мнения: 5 812
AdoraBelle, в "Evolution" ли си ходила на "Soprano Ice Platinum"?

Лазерът във "Версус" е Александритен. Мисля, че "GentleLase Pro".

# 199
  • САЩ
  • Мнения: 666
Не, не живея в България в момента.

# 200
  • Мнения: 6
Здравейте, досега съм си направила 16 процедури на горна устна в Армада (Пловдив), но като че ли в последно време не съм доволна от качеството на епилацията, защото още след първия месец имам поникнали косъмчета и дори се е случвало последните 1-2 пъти да не ми махнат космите напълно и смятам да отида в Лазер Център Пловдив на бул. Руски. Дали някой има актуално мнение за салона? (:

# 201
  • София
  • Мнения: 28
Има ли някой успешно отървал се от светъл мустак? Stuck Out Tongue Winking Eye Sunglasses
Зависи какво разбираш под "светъл". Simple Smile Ако е чак рус / лишен от капчица пигмент, нищо няма да постигнеш. В такъв случай, се прилага електроепилация. Peace
От игличката абсолютно никакво разреждане ли не виждаш?
И още един съвет - пробвай с Александритен лазер.

vici, не е толкова болезнена електроепилацията. Даже хич за мен. Simple Smile

Ами аз въобще не го смятам за светъл косъма там, но така бе категоризиран. За мен си е черен, макар и не наситен. От електроепилацията, при мен беше с пинсета, не с игла, няма голяма разлика.. не знам защо..може и козмтичката да не е добра, но това като като козметична услуга май не е често срещано вече

# 202
  • Мнения: 8 749
С игла е по-ефективно .

# 203
  • Мнения: 5 234
Може ли да се комбинира лазерен в студио и фотоепилатор в домашни условия?

# 204
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Здравейте, досега съм си направила 16 процедури на горна устна в Армада (Пловдив), но като че ли в последно време не съм доволна от качеството на епилацията, защото още след първия месец имам поникнали косъмчета и дори се е случвало последните 1-2 пъти да не ми махнат космите напълно и смятам да отида в Лазер Център Пловдив на бул. Руски. Дали някой има актуално мнение за салона? (:

 16 процедури в какъв период от време? Аз имам около 10 процедури в рамките на година и половина. 98%, да речем, е редуцирано всичко.

# 205
  • Мнения: 5 812
Ами аз въобще не го смятам за светъл косъма там, но така бе категоризиран. За мен си е черен, макар и не наситен.
Щом не е напълно безцветен, може да бъде третиран с лазер.

Ти къде си ходила досега? В кое студио и на какъв лазер?

От електроепилацията с пинсета полза няма особена.

# 206
  • Мнения: 6
Здравейте, досега съм си направила 16 процедури на горна устна в Армада (Пловдив), но като че ли в последно време не съм доволна от качеството на епилацията, защото още след първия месец имам поникнали косъмчета и дори се е случвало последните 1-2 пъти да не ми махнат космите напълно и смятам да отида в Лазер Център Пловдив на бул. Руски. Дали някой има актуално мнение за салона? (:

 16 процедури в какъв период от време? Аз имам около 10 процедури в рамките на година и половина. 98%, да речем, е редуцирано всичко.

Първите 10-11 процедури през 1 месец, следващите 4-5 през 2-3 месеца. Космите не са по-малко, просто са по-светли и мекички. Казаха ми, че космите ще се махнат “трайно” както и да означава това трайно, но засега не съм получила резултати, които очаквах.

# 207
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не знам каква е причината. При мен определено се премахна трайно окосмяването. Излизат единични супер тънки и съвсем светли косъмчета, които виждам с обстойно изследване пред огледалото. Като ходя на процедури(че правя всичко заедно), не махам нищо предварително, да видят на място има ли нещо излязло, къде е точно и какъв е вида на косъма. Последно май даже не ме щракаха, нямаше нужда.

# 208
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Къде ходиш Тарталета?

# 209
  • Мнения: 247
Моля споделете тези които сте ходили на лазерна епилация - с какъв уред са ви правили.?Питам защото аз в момента правя прицедури с soprano ice ,но се чудя дали да но го сменя с elysion pro ??До колкото се поразрових sopranoto ми изглежда по добър ,но пък elysion маи го ползват повече ??!?Thinking

Общи условия

Активация на акаунт