Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 683
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв процент от окосмяването ви в зоните, които третирате, изчезна завинаги, в резултат на перманентните методи за обезкосмяване?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 270
  • Мнения: 5 812
Ох 😌 Прощавай, но е петък. Извинена съм предполагам 😀
Както казах, в първите две седмици ходя с дълги дрехи, след това не съм толкова стриктна с мазането (през 2 часа) , освен ако не съм на плажа.
Моля ти се, няма проблем. Hug
Макар че, като зачекнахме темата, чела съм, че има хора, които се мажат, дори когато са у дома си, понеже UV лъчите минават през стъклото на прозорците.

Arwen, bouquet

# 271
  • София
  • Мнения: 361
Макар че, като зачекнахме темата, чела съм, че има хора, които се мажат, дори когато са у дома си, понеже UV лъчите минават през стъклото на прозорците.
Гърненце, не толкова поради слънчевата светлина, която влиза вътре през стъклата на прозорците, колкото заради синята светлина, която облъчва лицето ни всеки ден, докато сме на закрито. Става дума за тази, излъчвана от всички електронни и смарт устройства, които използваме - лаптоп, телевизор, телефон.

# 272
  • Мнения: 5 812
Мерси, това не го знаех. Simple Smile

Иначе, аз точно за минаващата през стъклото светлина бях чела.

# 273
  • София, България
  • Мнения: 812
Като ви чета как се мажете с крем, че и слънцезащитен..., аз съм толкова зле в тази част от поддържането. Трябва да си запиша някакви напомняния да се мажа. В смисъл имам кремове за лице, имам лосиони за тяло, но рядко се сещам да ги ползвам наистина. Иска ми се да съм по-сериозна в това отношение, защото знам, че кожата ми ще е благодарна в бъдеще. Живея на слънчев остров и е редно, ако обърна по-специално внимание на кожата си. Та чудесно сте подхванали темата с хидратацията и предпазването, за да се самоупрекна в това отношение. Дано се самодисциплинирам.

Относно лазера. Продължавам да си ходя в студиото при дерматоложката. Още третирам само горна устна и брадичка с александритен лазер. Вече втора процедура го караме без охлаждащ ефект. По-болезнено, но вече забелязвам ефект върху растежа на космите. За първи път растежа на космите надминава един месец. Т.е минал е месец от последната ми процедура, а нямам помен от избиване на косми. Докторката каза следваща процедура да е към средата на март месец, ама да видим дали ще поникнат до тогава. Не се бръсна изобщо, откакто съм започнала процедурите. Сиреч, каквото избие, него го третирам. Обмислям да започна и подмишници. Чета от вас добри отзиви за ефекта на лазера върху тази част от тялото.

# 274
  • Мнения: 5 812
Ами, мазането със слънцезащитен след лазерни процедури си е задължително, а не просто желателно. Simple Smile

# 275
  • Мнения: 2 561
Докато правихме горна устна, чувствах лазера в пломбите по зъбите ми. Направо откачих. Това пък чудо не бях очаквала. Къде косми, къде зъби, къде пломби.
И аз бях така.Усетих топлина и загряване по всичките си предни зъби.Лазера е диоден и е във варненско студио🙂
При александритния лазер ефикасно ли е обезкосмяването на вежди(над,под и по средата)?Питах и в другата тема😚
Относно обезболяването,аз ползвам Deep Numb,продават го онлайн в бг сайт.Оттам си го поръчах.Има доста видове обезболяващи продукти.

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 4 355
По информация от преди 2 години във Версус правят само ключ на веждите (по средата). Другото е опасно заради близостта с очите.

# 277
  • Мнения: 2 561
По информация от преди 2 години във Версус правят само ключ на веждите (по средата). Другото е опасно заради близостта с очите.
В Скин Лайн оформят над,между и под веждите като придърпват веждата и изтеглят кожата над костта.И аз се притеснявам как ще стават нещата.Като се прави лазер на цяло лице,минава ли се челото ?Защото района над веждите е вече в челото.
Добавям и картинка на зоната която могат да третират.Свалих я от техния сайт:

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 11:15 от bubka:)

# 278
  • Мнения: 54
Здравейте,момичета!
Много се чудя къде да отида и на каква процедура която наистина да е ефективна.
От София съм.
Имам Мъхчета по лицето които от едната страна са доста по-тъмни и повече.Не съм ги закачала никога.Кожата ми е светла с тъмни косъмчета,които са доста нежни и тънки.За това се чудя къде да отида и да има ефект.
Нека някой от вас с подобен проблем по лицето да сподели.
Много ме е страх да не стана горила ако ги пипна Joy

# 279
  • София
  • Мнения: 361
sasheto09, щом са само мъхчета и още повече - по лицето, аз лично бих заложила на електроепилация с игла.

# 280
  • София
  • Мнения: 17 706
Правилно те е страх. Аз също бих заложила на игла.

# 281
  • Мнения: 54
Къде предлагат електроепилация и са добри специалисти?

# 282
  • София
  • Мнения: 17 706
Е, това вече е въпрос с повишена трудност. : )

# 283
  • Мнения: 2 561
Аз направих процедура на веждите.Ще споделя какъв е резултата след седмица,две.Сега искам да направя лазер и на ръцете.Имам светли мъхчета.Много,ама много леко тъмнички в основата,като имам доста и почти руси.Чудя се дали има шанс да е успешна процедурата.След лазер на ръце при вас косъмчетата стават ли като опърлени?Едни такива бучкащи и опърпани?Направиха ми проба на малък участък🤔🤨

# 284
  • Мнения: 10 243
Аз не разбрах какво питаш -кога да станат опърлени? Нали се бръснат преди процедура. А за проба на дълги ако са те стрелнали, нищо чудно и да приличат на опърлени. Той лазера нали изгаря по принцип. Мен като ме третират винаги ми мирише на пърлеж в стаята Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт