Съмнявам се в любимия си заради неговите желания

  • 12 283
  • 198
  •   1
Отговори
# 15
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
Мъжът е като колан-ако го стягате твърде много,минава на друга дупка!При това е млад и още май изобщо не мисли за дете,както правиш ти!Ако сега ти казва ,че си му омръзнала,какво ще се случи след години!Душевната близост,както и липсата на любим човек вървят ръка за ръка!Не бързай,завърши,почни работа,бъди за себе си финансово стабилна и чак тогава дете.Няма смисъл да обричаш бъдещето си с човек,който все още не е готов за семейство.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Ох, не мога, още се смея с глас. Паралелно се опитвам да реша дали на 22 ме е тресло желание за брак и дете. Ми не, тогава бях по живота, а след 25-26 пък как си отживях не е истина. Желанието за дете ме споходи на към 33-34 години и то крайно неохотно.

Значи проблемът не е, че той сам си казва, че е женкар, не е това, че директно в прав текст казва, че си му писнала. А е в ергенското парти, боже мой! А, още едно важно уточнение - НЕГОВОТО ергенско парти. Момиче, слагаш тигана, ама шаранът още не си го уловила. Защо мислиш, че той ще ти предложи изобщо брак? Главата си залагам, че няма да стигнете дотам. И дори да се случи, дори да успееш да го изнудиш да няма парти, какво ще стане, когато отиде на ергенско за свой приятел? Пак ли ще го вържеш да не ходи?

Съветът ми е - спри с опитите за бебе, умишлено го пиша в единствено число, защото вие опити не правите, ти правиш. Дон Жуанът до теб се благодари на съдбата, че имаш проблеми и може да ти го слага без презерватив и без да мисли, че ще стане баща. Събирай си багажчето и беж да те няма. На ръба на блатото си, дано не се набуташ зорлем вътре.

# 17
  • Мнения: 30 802
Аз от една страна я разбирам - сигурно си мисли, че ще опече работата, ще станат от ония двойки, дето лежерно в работен ден дружно бутат стоке-то по центъра и в мола, а дедото финансира упражнението и пуска синчето в отпуск да обгрижва жената и Златното Яйце. Може и малко кученце, и O Bag, и гривнички пандора, и телефон розово злато да има в картинката.

Обаче защо ли ме съмнява, че нещата няма да са така, че жената ще си гледа сама бебето със социално майчинство, ще й подхвърлят някой лев, а луксовете ще ги потребява младото френско петле, в късните часове на деня, под формата на засукани лисички. Които ще вземат и чантичките, и гривничките...

# 18
  • София
  • Мнения: 38 525
Ама някакво страшно противоречие долавам тук!
Хем е много морална авторката, хем прави секс и то с цел бебе преди пръстена даже!
Ми ако ще караш по правия път, карай като хората - първо предложение, после сватба, пък после дете! Те хората не напразно са го измислили.

# 19
  • Мнения: 30 802
Ма разбира се, особено ако е тръгнала да търси материално подсигуряване - нека си се бори за пръстен с диамант. Освен свидетелство за сериозност, е и индикатор за финансовото състояние. Ако дадат само 1,500 лева за малко камъче - не е ОК, ама ако се бръкнат за нещо уникално...освен това трябва да го работи не за бебе, а за предложение. По този начин пропуска много романтични екскурзии до Парижи и селфита на фонтана Треви, за завист на Инстаграм.

Млади златотърсачки, пък трябва лелите да ги учим как стават нещата:)

# 20
  • София
  • Мнения: 38 525
Розово!

# 21
  • Мнения: 30 802
Розово злато ами, това се търси, жълтото е демоде. И розов диамант - оня, дето се носеха легенди за него в махленската кръчма, да го кръстим Сърцето на Филибето, с цена 13 хил. долара на едро за бижутера, за богати кифли - двойно.

И аз се чудя, на 22 - гондоли във Венеция, планове за яко предложение като за Инстаграм...къде е тръгнала да се запложда и да ражда, не знае ли, че не е цветя и рози и Стоке-та само...

# 22
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Ама и вие много фантазирате 😂Grinning
Какво розово злато, какви стоке-та?
Аз подозирам, че под бащиния бизнес се разбира малък автосервиз, или квартално кръчме. Така, че Венеция и Париж са много далеч. Ще се задоволят само със спа уикенд в Огняново, стоке- то или мима- та ще са трета ръка от олх, а за злато няма да има, ни розово, ни жълто. Най- много някое сребърно пръстенче с цирконий.

# 23
  • Мнения: 30 802
Ми де да знам, за да се напъва момиче на 22 да бременее, трябва наградата да е примамлива.

# 24
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Зависи какви са амбициите и целите й Wink
Зависи и от къде идва

# 25
  • в пералнята
  • Мнения: 1 006
Аз на твое място като за начало бих си поставила като цел да си завърша образованието и да си намеря хубава и добре платена работа. На тази възраст стремежите ти ми се виждат наистина като от 18 век ...

# 26
  • София
  • Мнения: 7 992
На 22 да завържеш 24-годишен мамин недорасляк с бебе, който на всичкото отгоре постоянно ти опява колко си му омръзнала преди всякакви по-сериозни ангажименти, ще е най-голямата тъпотия, която можеш да сътвориш. Проблемът ти изобщо не е ергенското парти и колкото по-рано го осъзнаеш, толкова по-бързо ще се предпазиш от последващи простотии.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 11:34 от милинка

# 27
  • Мнения: 46 520
Първо, моли се да не си бременна. И ако пак случайно се видите, спрете опитите за бебе.
С този човек имате съвсем различни виждания за живота. Ако той въобще знае какво иска. Използва всяка възможност умишлено да те дразни. Сама прецени искаш ли такъв живот, но не мисля, че човек би издържал много.
Ми де да знам, за да се напъва момиче на 22 да бременее, трябва наградата да е примамлива.
Глупости.
Не съди за другите по себе си, с малки изключения, които ни се показват по телевизиите, повечето хора са си съвсем нормални и нямат такива помисли.
Ти пък, каква драма заради едно ергенско парти. А ти няма ли да имаш моминско парти? Още отсега го задушаваш и направляваш, а какво става за след женитбата. Как няма да му омръзнеш. Друг е въпросът защо си още с него след като ти обяснява че си му омръзнала.
А какво значение има, че за теб е нормално да имат такива партита, щом за нея не е? Задушавала го? А той не я ли задушава със своите желания? Всеки човек е различен и има право да живее, както му харесва, това не значи, че задушава човека до себе си. А ако имат съвсем противоположни представи за връзката си, просто нямат работа работа заедно.

# 28
  • Мнения: 1 195
Кое им е лошото на ергенските партита? Той ако е решил да се "надървя докато му се търкат" ще го прави и без да е на ергенско парти. На 24 и 22 не сте готови за сватба според мен, да не говорим за деца особено като виждам какво пишеш. Изживейте си младостта, има време за всичко. А и щом си му омръзнала и в прав текст ти е казал, че е женкар, затваряй краката и си заминавай. Или поне не му раждай дете.

# 29
  • Мнения: X
Здравейте. Млада двойка сме от 3 години /аз на 22, а той на 24год. почти/. Живеем си заедно от самото начало, правим опити за бебе от 6 месеца,
Скрит текст:
но аз имам проблеми, така че това ще се проточи. Казах му, че ми е обидно дете без брак - като си представя да ме нарича просто 'приятелка', а да съм му родила дете, за мен не е приемливо. И се замисля и за тези неща ми се струва - той също е 'за' брака. Има апартамент и работи при баща си, аз съм студентка и се надявам скоро да започна и аз постоянна работа. Казвам това, ако случайно се появят дадени въпроси: ако има бебе, как ще го гледаме, и пр.
Една вечер излязохме да вечеряме на заведение и там се празнуваше моминско парти. Тази американска традиция за ергенските и моминските партита се практикува по желание, както се знае. Това също не ми допада -  преди осъществяването на този.. съкровен акт брака на ергенските партита любимият ти да се надървя, да се тъкат в него голи жени и прочее. Не казвам, че навсякъде е точно така, но поназнайвам някои неща от случки на такива барове.
Така.. Понеже той си е мълчалив и все аз захващам разговора - това моминско събиране ме подсети, направих си асоциация, че наскоро се 'светнах' какво всъщност се случва по ергенските партита, но мъжете умело крият и спестяват. Ей така, от любопитство научих някои неща. И онази вечер преди няколко дни му споделих мнението си.
Той каза, че е 'за' и започна да се дразни, че съм на противоположното мнение. Казах му, че е абсурд, ако отиде на подобно място да продължим заедно - все пак е 'ергенско', обвързаните каква работа имат там.. Била съм родена в 14 - ти век, а той бил живеел в 2018 - та год.
Само ще спомена, че добре го задоволявам във всяко отношение.. Проблемът е, че ми стана болно, когато той сложи най - сияещата усмивка на лицето си, казвайки, че би искал да отиде... Помолих го да ми обясни какво мисли, защо му харесва, просто защото аз самата съм пряма и искрена и се интересувам от него. Искам да го познавам по - добре. Каза, че бил женкар, който държал на мен и досега е показвал, че държи, но е съмнителен... На фона на милите му думи към мен, е казвал не 1 път, че съм му омръзнала. Точно когато по някаква причина за 5 дни/примерно/ се прибера до родния ми град, с обаждането си, че съм пристигнала, ми е казвал колко съм му омръзнала и точно по този начин много ме е заболявало. Обикновено се разстройвам в такъв момент. Сега пък не сме заедно от 2 седмици и няколко пъти каза, че му липсвам Simple Smile но така или иначе, не се интересува 'дълбоко' от мен - никога не ми е задавал въпроси какво ми харесва, знае това, което съм решила да споделя самата аз.
Това онази вечер беше просто разговор, но всъщност се изненадах неприятно от това му предпочитание.
Знам, че в миналото е имало българска традиция жените и мъжете да се събират поотделно като символ, че загърбват досегашния си начин на живот, а реално днес се случва, защото бъдещата съпруга ще те изтезава уж цял живот нататък и да му отпуснеш края.
Опитах се накратко да напиша нещата, дано сте добили правилната представа,
и ще очаквам мнения. Simple Smile

Забрави за бебето.Поне докато не сложи халка на пръста ти.Ако изобщо стане....
Приятелят ти е още "със зелено около устата", т.е., много млад.Затова и тези му желания.....не се е наживял, не се е нахойкал, всяко чуждо женско "дупе" му е съблазнително и т.н.Ожените ли се, почти съм сигурна, че ще ти кръшка.
Абе, да ви се чуди човек, защо още от "детската градина" бързате да се "вържете" с мъж и деца?!Цял живот ще бъдете "вързани", поне младостта си изживейте като свободни птички.Направо да ви ожали човек...

Общи условия

Активация на акаунт