Huggies® - грижа за сухо и спокойно бебе през цялото денонощие

  • 6 750
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Монтана
  • Мнения: 273
 Най-важно при избора на пелени е да не дразнят кожата и да не пропускат. Бебка е на 5 месеца 7кг. 🙂

# 31
  • Мнения: 2 645
Бебето ми е на 1 месец 4 кг. Избирам пелени които да попиват добре и да не пропускат. Важно е също да не дразнят кожата и да не създават алергии.

# 32
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 851
Чакаме момъкът на 30.09. За сега мисля, че водещото при избора е да попиват добре и да не задържат влага Blush

# 33
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Държа бебето ми да се чувства удобно,пелената да е мека и да не му се изрива кожата,термин месец март.

# 34
  • Мнения: 853
Да не дразнят кожата, да не пропускат, да не са ароматизирани. Ние сме вече големи, но след няколко месеца ще става леля Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 430
Бебето ми е на няколко дни.
Сега се запознавам с различните видове памперси. Държа на суха кожа и добре попиващи памперси.

# 36
  • Мнения: 2 070
При избора на пелени първо гледам цената. След това как влияят на дупето на детето, колко попиват, дали държат сухо.
Бебето ми е на 3 месеца. Тежи 5, 500 кг.

# 37
  • Мнения: 405
Това на което най-много държа при избора на пелени за моята малка беба е качеството на продукта.Важно е да е сухо и спокойно дупето,без пропускане или алергии към кожата.Моята дъщеричка е на 4 месеца и тежи 6.500кг.Използваме пелени 3 размер засега.

# 38
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Най-важно при избора на пелени за мен е да не дразнят кожата и, разбира се, да попиват добре. Очаквам бебчо всеки момент и вероятно ще си припомня и други важни критерии.

# 39
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ползвали сме Худжис пелени и мокри кърпи в Италия и сме доволни Hug

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Нямам любима фирма за пелени. Просто ги редувам, докато преценя кои най-добре пасват на нашето дупе  Grin
Важното е да дишат, да не предизвикват зачервявания и да са му удобни Innocent

# 41
  • Мнения: 80
Здравейте!  Аз съм бременна с първо бебче и найстина срещнах достачудене и обърканост при избора напървите сменяеми пелени.Важно беше преди всичко да са възможно най-нежни към новороденото.Да са универсален размер независимодали ще се роди 2кг. или 3кг. ,за дане се тича веднага след раждането към магазина.Би било добре да са тесвани от близка приятелка,въпреки че всяко бебе си е индивидуално се доверявам на положителния опит.

# 42
  • София
  • Мнения: 478
Бременна съм с второто си дете, очаквам го за февруари 2019 г. Като вече минала периода с пелени, съм наясно колко важни са качествените продукти. За мен е необходимо пелените да бъдат нежни към бебешката кожа, да не я запарват, да прилепват добре към тялото като следват движенията му и разбира се да не пропускат.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 617
Синът ми е почти на годинка, 10кг. Носи пелени с размер 4.
За мен е много важно да не пропускат, да са нежни към кожата и да не оставят неприятни следи. Моето дете е вече доста активно, затова предпочитам гащички. Струват ми се далеч по-удобни за едно бебе, което сега опознава света.

# 44
  • Мнения: 3 794
Малката ми дъщеричка е на 13 дена и носи пелени за новородени Simple Smile За мен най-важното е пелените да не пропускат и да не спарват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт