Huggies® - грижа за сухо и спокойно бебе през цялото денонощие

  • 6 757
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 446
Най-важното за мен е да не миришат на химикали и да не предизвикват алергии на бебешката кожа. Също така държа да имат ластик на гърба, за да удържат положението в памперса, а да не се разлива извън него. Държа лепенките да са достатъчно здрави и да не се късат при дърпане или опаковане на използваната пелена. Добра хигроскопичност мисля, че се подразбира от самосебе си.

# 76
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Бебето е на година и девет месеца и е 13 кг.
Най-важно за мен е памперса да не причинява никакви кожни раздразнения.

# 77
  • Мнения: 1 775
Държа да нямат силна миризма, да са дълбоки и да не пропускат. На годинка и три месеца е.

# 78
  • софия
  • Мнения: 190
Най-важно за мен е да НЕ пропускат и да не са твърде плътни, за да е суха кожата и да диша

# 79
  • Мнения: 6 017
Моето бебе е на 13 дни. Най - важното за мен е кожата му да остава суха.

# 80
  • Мнения: 32
Най-важното според мен е да не запарват и да не възпаляват бебешката кожа. С първото ми дете имах такива проблеми и смених памперсите с Huggies по препоръка на приятели и възпаленията изчезнаха. Сега очаквам бебе през декември и отново ще закупя такива.

# 81
  • Мнения: 840
Изтеглени са тримата потребители, които печелят награди от Huggies®. Това са:

skk007
sweetvit
Bubble79


Честито!


Очакваме печелившите да се свържат с нас до 07 октомври на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Huggies® и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон). Молим печелившите да добавят в писмото и килограмите на своето бебе, за да получат подходящ размер пелени.

Общи условия

Активация на акаунт