СЪРБИЯ, Белград, Ниш, Златибор и всичко останало…/Тема 2/

  • 65 861
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 13 166
Магистралата се плаща с карта. Не е нужно да броите пари. Wink

# 661
  • София
  • Мнения: 1 176
Не е проблем в цената, просто за Пирот не минавам оттам, защото задължително спирам на Капица, а и често съм с приятели и ходим до Суково или до Поганово. Пътя си е добър и ми харесва да шофирам по него.

# 662
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Аз съм на мнение, че храната, а и не само, вече не е толкова хубава като преди 7-8 години, наплива от българските клиенти разглези сърбите близо до границата.
Абсолютно продкрепям! В близост до БГ границите и най-често посещаваните места от сънародниците ни храната стана много зле! Нищо общо с преди годни или ако ви ходи по на запад или в по-забутаните селца по СТара планина.

# 663
  • Мнения: 231
Здравейте. Мисля си да направя кратка екскурзийка до Ниш или Белград за 2 нощувки 06-08 май. Въпросът ми е дали и там 06.05 е официален празник?  В неделя работят ли заведения, манастири, археологически обекти?
Благодаря!

# 664
  • Мнения: 6 730
1 и 2.05 са празнични дни в Сърбия. 6.05 празнуваме само в България.

# 665
  • Мнения: 50
Здравейте,предстои ми пътуване до Белград с организирана екскурзия за 1.05,но освен краткия пешеходен тур включен в цената , .искам да разглеждам града самостоятелно.Въпросът ми е за информация за  корабчета  по река Сава,от къде тръгват ,има ли гид на тях  и т.н.? На 1.05 работят ли музеи и магазини?Предварително благодаря.

# 666
  • Мнения: 1 255
Здравейте. Аз пък утре тръгвам за Белград. Първата вечер, ще останем в Ягодина. Да посетим Зоопарка. Ходил ли е някой? Идеи за разходка и хапване?

# 667
  • София
  • Мнения: 6 095
Здравейте,предстои ми пътуване до Белград с организирана екскурзия за 1.05,но освен краткия пешеходен тур включен в цената , .искам да разглеждам града самостоятелно.Въпросът ми е за информация за  корабчета  по река Сава,от къде тръгват ,има ли гид на тях  и т.н.? На 1.05 работят ли музеи и магазини?Предварително благодаря.
От пристанището тръгват и  някъде при хотел Югославия също има. Не зная дали са с гид. Не се качихме, защото беше по-луксозно корабче и ни поискаха безумна цена. Нямахме време да чакаме друго.

# 668
  • Мнения: 293
Момичетата, дали ще работят заведенията и магазините на 01 май в Сръбско- Ниш , Пирот?

# 669
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 295
Как наемате добри места за нощувка в Сърбия .¿ има ли друг начин освен booking¿

# 670
  • Мнения: 1 255
Как наемате добри места за нощувка в Сърбия .¿ има ли друг начин освен booking¿

air bnb
Скоро спахме в няколко сръбски града и съм много доволна.

# 671
  • софия
  • Мнения: 25 482
Някой скоро минавал ли е границата (Калотина)? Какво е положението?
Има ли някъде, където може да се види/прочете?
Утре трябва да влезем и се чудя дали гастербайтерите са плъзнали и да търсим друг вариант (Стразимировци), че байганясъхме от задръствания.

# 672
  • Мнения: 6 730
Някой скоро минавал ли е границата (Калотина)? Какво е положението?
Има ли някъде, където може да се види/прочете?
Утре трябва да влезем и се чудя дали гастербайтерите са плъзнали и да търсим друг вариант (Стразимировци), че байганясъхме от задръствания.

Камерите работят - може да видите.
Вчера гледах към 22 ч в посока влизане в България беше страшно - колони от рейсове, а колите не им се виждаше края.

# 673
  • софия
  • Мнения: 25 482
Намерих си група, ориентирах се.
Калотина отпада.

# 674
  • София
  • Мнения: 14 718
Някой скоро минавал ли е границата (Калотина)? Какво е положението?
Има ли някъде, където може да се види/прочете?
Утре трябва да влезем и се чудя дали гастербайтерите са плъзнали и да търсим друг вариант (Стразимировци), че байганясъхме от задръствания.
Тъкмо щях да пиша, минимум 4 часа на влизане в България. Стрезимировци, макар че и там няма гаранция, че няма кервани.

Общи условия

Активация на акаунт