Къванч Татлъту-минали и бъдещи проекти/вкл."Искрите на отмъщението" по Бтв/- 75

  • 46 963
  • 737
  •   2
Отговори
# 90
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Добро утро Heart Eyes





Весел, усмихнат и сладък неделен ден Heart  Аз днес ще ходя за риба Fishing Pole And Fish

# 91
  • Мнения: 18 544
Добро утро!  Hug Hug Hug



Силве  Hug bouquet Много се радвам да те " видя "  Peace Прелестни кифчета си ни донесла, благодаря!
Значи на риба, а ? Аз пък отивам на мотокрос с патрона  Wink



Хубава неделя!  Hug




Дали ще ни зарадват с подобно нещо до януари  newsm78 Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 09:59 от queen_fenka

# 92
  • Мнения: 18 609
Привет Hug


Силве Hug
готин аватар Peace

Фенче Heart Eyes bouquet
не знам с какво ще ни радват за филма....
ама май е крайно време да има някакво раздвижване за дизито Crossing Arms
аз имам усещането, че каста им не е готов, което не е характерно за професионалисти като АЯ

това го видях преди няколко дена
търсят се опитни и неопитни актъори..... Tired

ей това е моя Киво, прекрасен Heart Eyes/от пресконференцията/


хубава неделя Hug

# 93
  • Мнения: 18 544
Айре  Heart Eyes прекрасно кафе bouquet
Не се притеснявам за каста, според мен отдавна е избран, Киво нямаше да говори, че скоро започват снимките, ако нещо не е както трябва, споко  Peace
Еха, аз чак сега обърнах внимание на аватара на Силвето, супер е ! Peace
Киво е прекрасен , да ! Heart Eyes
В тази връзка чакай да ти покажа племенницата  Peace В края на месеца си идва, хич не ми харесва нейния Райън, но той ще дойде с нея, може пък на живо да е по-добре  Praynig Laughing По - важното е, че на нея и харесва и изглежда щастлива  Peace
Скрит текст:


Страхотен колаж  Peace

# 94
  • Мнения: 2 503
Здравейте , дружки! 😊

 Айре 😍 ,  благодаря за всичко споделено. 💐
Почнах да се притеснявам от това , че каста още не е готов. Ако е така , значи и снимките не са започнали. Дано всичко е наред , моля се да е така.
На всяка реклама е страхотен , с жена стават по - хубави според мен, но и последната много ми хареса. Смисълът и беше хубав и надъхващ.

Фенче 😍 , и на теб благодаря! 💐
Любимото клипче ми е това от Перла, колко хубави моменти ни показаха. И пак си дадох сметка колко много визии е сменил Къванч през кариерата си. Като съм гледала Перла не ми е правило впечатление , но сега забелязвам колко гел има на косата си. 😀
Интервюто също прочетох , Хилял не крие , че има любимци, останах изненадана от факта , че ги заявява. Е , естествено харесаха ми част от тях ,смятам знаете. 😊
Това твоята племенничка ли е , Фенче ? ☺
Много е хубава , момчето също не е лошо.

Да се похваля днес най - после ще имам свободно време за себе си и ще го прекарам в компанията на Кузей. 😇

Забравих да благодаря за почерпките , ето и от мен.


И малко СюДжес 😍




# 95
  • Мнения: 18 609
Фенче Heart Eyes, аз не  видях в интервюто да казва, че скоро започват снимките newsm78
в коя мин??
и как пък не се знае още коя ще е партнъорката ooooh!
много хубава Петя Peace
Скрит текст:
ама кво не му аресваш на Райян бе??? Mr. Green висок, добре сложен, за мъжа не е важно  да е супер красив, важни са други качества!!! Peace



Ире Heart Eyes, снимките не са почнали със сигурност, за каста не знаем
мен не ми пречи да почнат и ноември, ако не беше тъпия рейтинг ooooh! ooooh!
Чукуровата се движат много добре...после и Двора
Скрит текст:
абе не ми се мисли на тая тема Confused Confused Tired Tired
мерси за почерпката bouquet
приятно да ти е с Кузи!!! Wink Heart Eyes
и според мен в последната реклама на Мави са наблегнали на посланието и смисъла Peace
а Фенка има много племенници!!! Wink
аз пък си имам един 6 месечен Simple Smile

това е шапката на темата Simple Smile


и фраг на Ямата
https://www.vbox7.com/play:57a0e67385

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 11:40 от Airra

# 96
  • Мнения: 18 544
Ире  Heart Eyes  bouquet
Да, това е дъщерята на брат ми, който приличаше като млад много на Киво, а тя е взела неговите очи и мигли  Heart Eyes Когато видях Къванч за пръв път в Перла, казах на моите деца : " Леле, този колко прилича на вуйчо ви " hahaha  На мен американеца много не ми хареса, ама да видим, може да не е фотогеничен  Laughing
О, Киво го клепеха много с гел в Перла, нямам идея защо  Mr. Green Ама пак си беше прекрасен  Peace
За теб!  Heart Eyes




Наистина смени много визии през годините ... та той само за Бехлюл и Кузей смени по 4  hahaha
Както споделих преди малко, Киво нямаше да говори, че снимките започват след няколко дни, ако каста не беше избран. Така, че не се притеснявай и ти. Скоро вече ще трябва да имаме новинки  Praynig
Приятно гледане на Кузей  bouquet


Айре  Heart Eyes на 1.56 минута го казва, че тези дни пристъпва към новата работа, отново с Ай Япъм, както винаги и дано късмета да ги съпътства. Пожелава и на останалите успех.
https://vk.com/feed?z=video226662172_456239751%2Fd4c99d4efc71fb4 … _-62215399_225226
Имам си две племенници и двама племенника, много ли са ?  Rolling Eyes  Все пак си имам и брат - близнак и сестра Laughing А твоя на половин годинка ли стана, бе  #Crazy Малии, как хвърчи времето ...
Скрит текст:
Ами не знам ... малко ръб ми изглежда американеца  Mr. Green И много мускулест, аз не обичам такива напомпани, ама важното е Петя да си го харесва, моето мнение не е важно LaughingЩе видим, сигурно е готин като човек, тя няма ей така да го хареса  Peace А брат ми го е кръстил Райчо  Joy Joy Joy Кой го знае как ревнува любимата щерка hahaha
Шапката на темата е супер!  Heart Eyes bouquet


Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 12:06 от queen_fenka

# 97
  • Мнения: 18 609
за мен това не значи, че почват снимки newsm78


ще видим коя от двете ни е права Laughing

Скрит текст:
хахах Райчо, ами готино име Joy Joy Joy
имах впредвид,че имаш повече племенници от средно статистическия българин Wink

мдааа, много бързо лети времето ooooh!


2013 / 2014 Shared on Instagram by (@kader_proteztirnak)



а тук стойката му е някак странна Whistling

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 13:20 от Airra

# 98
  • Мнения: 2 503
Айре Heart Eyes , да ти е живо и здраво малкото племенниче! Blush
Шапката е прекрасна , както и цялата тема , благодаря. Flowers Bouquet
Аз гледам "...Чукурова" и ви казвам , че този сериал наистина е много добър и има високи рейтинги , за сега. Ще видим как ще е по- нататък.
Мерси за фрага, става все по- интересно.

Фенче Heart Eyes
Скрит текст:
Имаш брат близнак - уау, страхотно! Да ти бъдат всички здрави и щастливи. Аз имам по - малка сестра и все още нямам племенници.
"Райчо" не е лош , то нали сега на мода са мускулите  и брадите, той поне не е пуснал брада като гледам. За разлика от моя човек , който се опитва да е в крак с модата Joy , но аз го харесвам така.
Благодаря за прекрасните снимки , знаете , че това е любимият ми сериал. Flowers Bouquet Heart

А аз започвам СЮ. Sunglasses

# 99
  • Мнения: 18 609
Ире Heart Eyes, благодаря Simple Smile
да знам,че Чукурова е хубав, много харесвам главната актриса-Хилял
и затова не искам да се конкурираме с него Whistling
ама то всеки ден е тежък Peace

навсякъде си честитят есента
ами да не останем назад Wink
да е здрава, усмихната, позитивна!!! bouquet
и за Киво-много успешна Praynig Praynig


Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 15:28 от Airra

# 100
  • Мнения: 18 544
Айре  Heart Eyes Joy Joy Joy е, интересно тогава каква друга работа ще започва с Япъма , щом не значи, че започват снимки  newsm78  Хайде, да видим коя ще познае  Laughing
Скрит текст:
Е, то и ние сме повече деца от тези на средностатистическия българин  Laughing
А, брат ми няма да измисли нещо такова hahaha Той е много забавен, и все ги измисля такива Mr. Green
Готини снимки си изнамерила  bouquet На последната наистина как е застанал  hahaha Ама как пък му отиват всякакви цветове на тоя човек  Heart Eyes

Ире  Heart Eyes е, знам, за това са специално за теб  bouquet
Скрит текст:
Е, аз я разбирам, че си е избрала момче, което да прилича поне малко на баща и - висок, с широки плещи и рамене, но брат ми е като Киво във фигурата , с тесен таз и дълги, прави, но не такива мускулести крака, а аз точно такива мъжки фигури обичам, като буквата V, не си припадам по многото мускули, както повечето жени, какво да направя  Wink За това си и харесвам толкова именно Киво, а не някой друг, той ми е баш по вкуса  Laughing

Много ще ми е забавно да ги видя, като се запознават, Райчо да не вземе да се стресне hahaha А ти няма начин да не си харесваш твоя човек и с брада и без брада , нали си е той  Peace Башак как търпи толкова време това брадище на Киво  hahaha
Хайде, на следобедно кафенце  Wink

Днес е сватбата на Буура, да видим дали ще има снимки  newsm78
И Чаатай бил рожденик, да е жив и здрав bouquet
Айре  Heart Eyes ами тогава - Честита ни есен! Да е много успешна за нашето момче, да !  Praynig
Ти сега и Чукурова ли загледа  newsm78  С който и сериал, започнал по-рано от нашия да се конкурираме, все ще е трудно, мила. Но, да се надяваме, че Сблъсък ще успее да се пребори, дано сценария наистина е толкова добър, както казваш, че е мислен цяла година Praynig
И Сончето започва нов сериал  Peace

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 15:54 от queen_fenka

# 101
  • Мнения: 2 503
Айре Heart Eyes , аз много обичам есента само зимата е преди нея. Сигурно , защото съм родена през зимата.Blush
Много хубав колаж , благодаря ти. Flowers Bouquet


СЮ


Аз вече наваксах пропуснатото и мога да споделя мнението си. Отново ми се въртят толкова мисли в главата и се надявам да не пропусна нещо.
Много силни епизоди , много. Започвам да се убеждавам , че този сериал е с много дълбок смисъл. Сценарият всъщност много добре изобразява истинските неща в живота , през които и ние можем да минем. Като започнем от егоистичните родители и стигнем до лошите хора , които ни правят мръсно.
Започвам с Кузей , Криси много добре го каза - мъж на честта. Тези три думи са напълно достатъчни да опишат същността му. Аз ще прибавя доброта , чистосърдечност , съпричастност, истинност. Както винаги пое цялата тежест върху своите рамене. Грешката на баща му , алчността и егоизма на Гюней , егоизма и глупостта на Симай, игрите на Ферхат. И накрая какво стана - пак Кузей е виновен. Повтарям се знам , но съчувствието ми към него е много голямо. Въпреки че прави всичко  за доброто на близките си , те пак му натякват , викат му , обвиняват го , не го оставят да си почине. А той се нуждае от това - от почивка , от подкрепа , от свобода, защото мисли за страшно много неща. Когато каза на Ферхат , че ще се бие до смърт , настръхнах. Не мога да гледам такива сцени  с насилие , а се замислям как могат хората доброволно да гледат това (говоря за жените в заведението на Ферхат) , това става  и в реалния живот, но явно всеки има различни интереси.
За мен Кузей е един много силен човек , който носи на раменете си много тежък товар , надявам се да не го смаже.
Гюней всъщност отговаря на описанието , което Бану даде , но за Кузей. Гюней е егоистът , който уж иска да направи добро на другите , но мисли само и единствено за себе си. Прилича на своята майка Хандан , тя е същата , даже по- лоша от него. Според мен тя е първоизточника на всичко лошо в това семейство. Майката е тази , която сплотява семейството , а тя в случая прави точно обратното. Толкова очевидно лансира сина си , ако бях Кузей , нямаше да я търпя и щях да и кажа всичко в очите. Тя всъщност използва Гюней , за да може , както сама каза, да се отърве от съпруга и другия и син.
Саами -  грубиян , по това си приличат с Кузей. Но чрез тази грубост се опитват да скрият истинската си същност - добродушни и чувствителни. Нямам търпение да видя тези епизоди , в които с Кузей живеят заедно и имат добри отношения.
Сцената на четиримата приятели , когато закусваха говореше много. Али харесва Зейнеп и не се почувства добре , когато видя , че между Зейнеп и Кузей определено се крие нещо сред грубите им закачки. Но в колата какво направи - защити го и каза , че приятелят му е като кристал. Това за мен е един истински приятел и човек! (Надявам се по- често да срещам такива хора в живота си.) От друга страна Джемре - тя има чувства към Кузей , но не иска да си признае. Толкова се дразни , защото и тя усеща , че се заражда нещо между Кузей и Зейнеп.
Зейнеп понякога прекалява с въпросите , но го отдавам на факта , че не познава добре Кузей и не знае къде е границата , която трябва да спазва с него.
Гюлтен е толкова вглъбена в себе си , чак започва да прекалява, визирам съзерцаването и в собствената си снимка.
За Баръш и майка му , ще кажа , че са лика - прилика. Бану не ми е толкова черна , виждам да има добро в нея.
Симай я съжалявам , но тя е виновна за всичко , сама се нареди така. Затова сега ще си сърба попарата.
С нетърпение чакам следващите епизоди.
Надявам се да не съм ви отегчила.
 

Фенче Heart Eyes , докато пиша се включи и ти.
Скрит текст:
Аз също не харесвам мускулестите , ама въобще. Не ми изглеждат добре. Райчо е малко напомпен , но щом племенницата го е харесала , дано всичко е точно.

Буура е добър актьор , но никога да не ми е бил любимец. Все пак им пожелавам да са здрави и щастливи.
Но Чаатай си е супер , да бъде здрав и щастлив и той. Харесвам си го доста. В Ичерде беше неповторим. Simple Smile

# 102
  • Мнения: 18 544
Ире  Heart Eyes пък аз не обичам зимата  Laughing Не обичам да ми е студено, не обичам да ми е горещо, сигурно защото аз пък съм пролетно бебе, най-много обичам пролетта, после лятото / заради морето  Laughing/ и есента. Зимата я понасям до Нова година и после искам пак да ми е зелено  Peace
Много ми хареса коментара ти за СЮ, благодаря ти!  bouquet
Али е такъв приятел, какъвто рядко се среща. Знае много добре, че винаги е на второ място след Кузей що се отнася до момичетата, но никога, дори за миг не му завидя за това. За разлика от Гюней. Не напразно Кузей него наричаше братчето ми, той му беше по-близък от собствения му брат, на него споделяше всичко, той го разбираше повече от всички. Ще гледаш и ще видиш какво още ще направят двамата един за друг. За другите герои съм абсолютно на твоето мнение, с изключение на Зейнеп, за мен тя си е просто любопитна и нахална  Laughing И такава ще си остане. А Джемре неусетно започна да се влюбва в Кузей, но все още не осъзнава какво и се случва. Зейнеп ще я накара по-бързо да си даде сметка какво всъщност  е започнала да изпитва към него. Нали каза на майка си, че колкото повече го опознава, толкова повече започва да го обиква. А Кузей ми е много смешно как никога нищо не може да и откаже, пък нека се навива, че я е забравил  Laughing
Сериала е изключително добре направен, така е. Не случайно сестра ми, която гледа единствено сериалите на Къванч, никакви други турски не мога да я накарам , сега отново го гледа, той и хареса най-много от всички, а ДК няма желание, каза, че скоро го е гледала  hahaha Дори актьорите, които дублираха СЮ говорят, че са се влюбили в тази кинематография. Скоро Айрето  Heart Eyes беше пускала видео с тях.

# 103
  • Мнения: 14 496

   Здравейте мили момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 wavey wavey wavey

 Чета ви Айре, Фенче, Ири bouquet bouquet bouquetако пропуснах някого  Embarassedмоля да ме извини.

  Чета ви аз, кефя се от постовете ви ,а  пека патнажани на тенекия с приятелки от махлата и обсъждаме турски сериали Joy hahaha Joy
Разбраха те , че съм навътре в нещата  Wink Laughing и не посмяха да ми възразят за някой който не  харесвам.Абсолютен кеф ми беше ,че всияки са влюбвни в КИВО Laughing
  Да ще  догледам по-късно   СП и ще споделя естествено Grinning

       Ето ви и един босичек Киво Laughing



            


   Щом става дума за сезони ,аз обожавам края на лятото и началото на есента /и аз тогава съм родена и  мисля , че има връзка/.Ужасявам се от началото на зимата Shocked.Не карам ски и лесно се хлъзгам и все чупя по някой крайник  Laughing Laughing Laughing


 И винаги ми става тъжно ,когато през затворения прозорец на стаята  си наблюдавам падащите листа от дърветата. За мен това са падащи съдби, а пролетта е раждането на живота  .Извинвте отклоних се малко Embarassed Embarassed Embarassed

 


    

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 18:46 от sebilMM

# 104
  • Мнения: 18 609
Ире Heart Eyes много ми хареса коментара ти!! bouquet
много хубаво ги усещаш и опипваш нещата, особено за главните герои Peace
Аз нещо не съм вече по дългите анализи Blush/не, че някога съм се оливала Laughing/
Скрит текст:
на мен ми дай да търся новини, да слагам красиви неща и обичам леките шеги Wink
ама така става по-разнообразно Wink
изгледай това, много ще ти хареса!!!
https://www.btv.bg/video/shows/cool-t/videos/lesno-li-se-ozvucha … t-sever-jug-.html

Фенче Heart Eyesда, ще видим Wink Mr. Green
не, не съм загледала Чукурова, просто му хвърлих един поглед от любопитство, защото ще ни бъде конкурент...и за мой ужас ми хареса Joy Joy


Себи Hug, поздрави за компанията, особено влюбените в Киво Wink

хихи, от сватбата на Буура Laughing
https://twitter.com/TurkeyCelebs/status/1043901416811769859





Желая им щастие!!

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 19:53 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт