Къванч Татлъту-минали и бъдещи проекти/вкл."Искрите на отмъщението" по Бтв/- 75

  • 46 920
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18 595
Кет Peace
на мен Баръш никога не ми е бил добър, гаднярче си беше от самото начало.....

Хоги Hug
може да е вземата само идеята за сблъсъка на 4-те коли, а самата история да е оригинална....като сценария според това, което е излизало в нета е замислен доста отдавна....спомням си, че няколко месеца след Джесур- се говореше, че Киво ще се връща в сериал по Шоу тв и ще играе полицай.

Фенче Heart Eyes а то в първата тема на КГ-имаше толкова много постове, защото беше епична борбата м/у Джемрейки и Зейнепки/или анти такива Joy Joy Joy
Киво в интервюто каза, че не е римейк, понеже тъпите журналисти си мислеха,че Сблъсък е турското име на Бягството Mr. Green Joy Joy

преди малко прочетох, че Великолепното дуо почва на 1-ви ноември в четвъртък Tired  Tired
амиии, квото такова Peace









Себи Hug много си е хубав сериала...класика в жанра...и най-вече в Кивовата кариера, ти си прецени дали ще имаш време да го загледаш, защото е дълъг-80 серии Peace

# 736
  • София
  • Мнения: 1 385
По онова време се говореше и за Бягство от затвора, имаше приказки, че Кавънч може да се снима в него. Предполагам, че затова е станало объркване с журналистите. Те са го питали за римейк на бягството, той е отговорил за Сблъсъка.

Хрумна ми, че тези снимки с каскета преди няколко дни може да са от нощните обиколки на Къванч с полицаите, за да се учи как се прави полицейско преследване или разследване или просто кибичене пред някой обект ...

# 737
  • Мнения: 18 595
Кет, така е много упорито се говореше за Бягството и за хонорарите Mr. Green
снимката с каскета, кой да ти каже, бил на летище Ататюрк, то и там има полицаи де Joy Joy


Момичета, заповядайте в новата тема!! Hug

http://old.bg-mamma.com/?topic=1070070.new#new

Общи условия

Активация на акаунт