Къванч Татлъту-минали и бъдещи проекти/вкл."Искрите на отмъщението" по Бтв/- 75

  • 46 968
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 555
Привет, Гости  Hug Айре  Heart Eyes  wavey wavey
Гости  Hug ами неузнаваем е , да, Къванч в ролята на Секиз. Не можел да гледа страшно, хайде бе  hahaha

Направо ги изуми с тази визия и роля на времето





Гримьорите им обаче са страхотни!  Peace Толкова естествено стоеше този белег на лицето му, дори окото му беше по - затворено от другото  ...








Айре  Heart Eyes и що така няма тематично кафе със Секиз ? Нещо го пренебрегваш май  hahaha
Така е, в тази роля и най- големите скептици го признаха, защото им доказа , че не го бива само за роли на красавеца любовник , а за всякакви роли Peace



Да си припомним и Ръзичката като убиеца Теммуз  Peace


Аз очаквам с нетърпение фрагмана, ти си се страхувай  Mr. Green

# 706
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Не можел да гледа страшно, хайде бе  hahaha

всичко може....и да те разплаче...и да те разсмее.
Аз нали съм си карък.....Днес нищо, че съм отпуска ме извикаха за 2-3 часа да поработя, а утре точно на деня за Север Юг ще липсвам....
така, че си пускам любимият клип и изчезвам....


https://www.vbox7.com/play:a6698042fd
едно за Дива...


https://youtu.be/bLFyH08JmaU

# 707
  • Мнения: 18 555
Гости  Hug  newsm10 smile3521
Ееее , наистина не е за вярване, че точно утре няма да си с нас  ooooh! Благодаря предварително за клипа, най- хубавия момент от КГ  bouquet


И нашата Бааде да видим като Шебнем  Peace

# 708
  • Мнения: 18 622
Фенче Heart Eyes, върни се към моя пост 704 и виж какво съм добавила Peace
това излезе днес в сайта на Шоу тв.....
понеже темата не е на 100% готова....липсва ми резюме, но май ще сложа описанието на Гл.герои, че поне то е от достоверен източник Peace
та ще те помоля Wink Praynig/виж превода на бг....а и рускините го превеждат/да ми го оформиш речево за слагане в темата!!
Heart Eyes

Гости, здраве да е Wink Hug

още един актъор се присъединява към каста #MustafaUğurlu.
ще е бащата на Мелиса/Джемре


https://medyatava.com/haber/bir-deli-ruzgarin-hangi-oyuncusu-car … nsfer-oldu_161147

сладур Wink Wink


от днес...........


+ oще един




Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 16:15 от Airra

# 709
  • Мнения: 18 555
Айре  Heart Eyes готово!  Peace
Кадир Адалъ ( Къванч Татлъту )
Началник на отдел " Борба с организираната престъпност" . Женен, има една дъщеря. Трудолюбив. Всички са уверени, че един ден той ще стане началник на цялото управление на полицията.
Фен на футболния отбор " Саръйер " Щастлив е, когато се намира на трибуните. Защитава местните.
Тъй като няма по-голям или по-малък брат,той е щастлив да бъде брат за своите близки.
Съдбата му ще промени пълно с болка произшествие

❥ Zeynep Tunch (Елчин Санг):
Зейнеп е директор на банка. Въпреки, че добре знае как да се справя с цифрите, умението и да се справя с живота си е ограничено. Най-силното чувство вътре в Зейнеп е страхът. След като влезе вкъщи, тя най-напред заключва вратата. Влизайки в колата, веднага заключва ключалките на вратите. Много от тези навици са придобити от сиропиталището. Страхува се да не загуби това, което има. Освен в дъщеря си Зейнеп вижда опасност във всичко. Тя е на границата да се разведе със съпруга си Галип, но се страхува да остане сама.

Керем Коркмаз
Лежал в затвора 5 години, заради това, че е ранил собствения си баща с нож.
Единственото нещо, заради което иска да се измъкне от там, това е неговото момиче Мерал. Той иска да се ожени за нея, да заработи пари, а после, когато му дойде времето да създаде семейство и да има дете.Но това желание за млад човек на 25 години, според него са само много големи мечти. И вината за тези негови мисли се явява бедността. Той иска да създаде семейство и да познае това чувство, за което така жадува. Негов идол се явява Кадир.
Седейки в затвора, Керем губи вярата си във всичко и във всеки, освен в Мерал

Джемре Гур (Мелиса Аслъ Памук)
Тя не знае какво е любовта. Джемре е в търсене на топлината на любовта. Мислела е, че я е намерила в Демир, но е сбъркала и не може да признае това. Принудена да се преструва и тази ситуация я измъчва все повече. Най-голямата пустота в живота й е тази на липсата на майка. Поради това тя вечно бяга. Иска да избяга в Америка и да учи там  магистратура

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 16:42 от queen_fenka

# 710
  • Мнения: 18 622
Айре  Heart Eyes готово!  Peace
Кадир Адалъ ( Къванч Татлъту )
Началник на отдел " Борба с организираната престъпност" . Женен, има една дъщеря. Трудолюбив. Всички са уверени, че един ден той ще стане началник на цялото управление на полицията.
Фен на футболния отбор " Саръйер " Щастлив е, когато се намира на трибуните. Защитава местните.
Тъй като няма по-голям или по-малък брат,той е щастлив да бъде брат за своите близки.
Съдбата му ще промени пълно с болка произшествие

❥ Zeynep Tunch (Елчин Санг):
Зейнеп е директор на банка. Въпреки, че добре знае как да се справя с цифрите, умението и да се справя с живота си е ограничено. Най-силното чувство вътре в Зейнеп е страхът. След като влезе вкъщи, тя най-напред заключва вратата. Влизайки в колата, веднага заключва ключалките на вратите. Много от тези навици са придобити от сиропиталището. Страхува се да не загуби това, което има. Освен в дъщеря си Зейнеп вижда опасност във всичко. Тя е на границата да се разведе със съпруга си Галип, но Зейнеп се страхува да остане сама.

Керем Коркмаз
Лежал в затвора 5 години, заради това, че е ранил собствения си баща с нож.
Единственото нещо, заради което иска да се измъкне от там, това е неговото момиче Мерал. Той иска да се ожени за нея, да заработи пари, а после, когато му дойде времето да създаде семейство и да има деца.Това желание, което изглежда съвсем естествено за човек на 25 години, се явява следствие от факта, че е бил лишен от свое семейство.
Иска да има семейство. Кадир става този, който изпълнява желанието му, тъй като той става неговият по-голям брат, с когото заедно преживяват по трибуните за футболния си отбор.
Попадайки в затвора, Керем губи вярата си във всичко, включително и семейството си. Не е изгубил вярата си само в Мерал.

Джемре Гур (Мелиса Аслъ Памук)
Тя не знае какво е любовта. Джемре е в търсене на топлината на любовта. Мислела е, че я е намерила в Демир, но е сбъркала и не може да признае това. Принудена да се преструва и тази ситуация я измъчва все повече. Най-голямата пустота в живота й е тази на липсата на майка. Поради това тя вечно бяга. Иска да избяга в Америка и да учи там  магистратура


еее много си бърза!!! Wink Благодаря!!! love001
та от предишните резюмета, които излизаха за сериала...няма да слагам нищо, очаквам да се появи в официален източник Peace

както и предполагах, появяват се още имена от каста..... Peace


# 711
  • Мнения: 18 555
Айре  Heart Eyes направих лека поправка при Керем Laughing
И какво сега, ще се окаже, че наистина са отрасли в сиропиталище и двамата със Зейнеп ? И няма да има майка и сестра Кадир  newsm78
Джемре пък явно ще има само баща ... Керем май и той е сирак, а този баща дето е ранил  newsm78 Не слагай още нищо, освен тези описания за героите , пък ще видим  newsm78
Този играеше във Вътре  Laughing

За наш Секиз няма много клипове за съжаление ...



# 712
  • Мнения: 14 497
   Здравейте bouquet bouquet bouquetмомичета Heart Eyes
 

   И аз да се включа  с прекрасните и изразителни очи и устни на любимецът ни.


      


      

  Следя каста с огромен интерес  и съм доволна .... за сега.


           

        

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 17:25 от sebilMM

# 713
  • AMS
  • Мнения: 6 425


 Привет, дружки!!!
 Хиляди благодарности за споделеното!!!
 Малко съм притеснена във времето,
 а и много скоро писах за Секиз.
 Къванч е невероятен в този образ, не е гост актьор,
 а играе ключова роля за самия сериал.
 Жестока и трагична е съдбата на героя му.
 Белезите по лицето ми са белезите в душата му.
 Извинявайте за повторението>>>







 
Скрит текст:
...
 Ще споделя моя опит. В началото гледах само откъсите и епизодите със Секиз - Къванч в Езел.
 Но едва след като изгледах тази година сериала, можах да го оценя и да го разбера.
 Иначе само визията на Къванч ме впечатляваше и се чудех, колко актьори играят Рамиз Караески.
 "Осмицата" също не ми беше ясна.
 А след цялостното гледане оцених и какво централно място заема неговия герой.
 Докосна се до всички, знаейки че е обречен и то само за няколко епизода./34 -37/
 Незаличимите белези не са само на лицето, а и на душата му.
 В самия сериал има връщане във времето за два периода - 70-те години и 1997г.
 Поради това, голяма част от героите се играят от различни артисти в зависимост от възрастта.
 Въобще целият каст е страхотен. А Къванч е най-невероятен.
 Сериалът взема Златната пеперуда, както и Кенан за 2010г.
 По време на излъчването на Езел по atv, се излъчва КВФ по kanald.
 Фатмагюл набира преднина в рейтинга още в началото и за втори сезон при Езел се търси нещо ударно.
 Те тогава се появява Секиз. Къванч има щастливата възможност да играе с легендата Тунджел Куртиз.
 Между всички участници в Езел независимо от това, колко е голяма ролята, има една невероятна спойка,
 която остава и до днес. Това прави сериалът също уникален.
 Спомням си погребението на Тунджел и всичките от Езел. ...
 Така, че намерете време и изгледайте сериала.
 Не харесвам всички артисти, но го направих, заради тези, които харесвам.
 А сега добавих в бг уикито и Къванч - Секиз/Рамиз, защото са го пропуснали.



# 714
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Здравейте,момичета!

Благодаря за всичко споделено за Кивовия Секиз. Flowers Hibiscus
Аз ще бъда по-пасивна днес.


Благодаря и за анонсите за Сблъсък,както и за преводите. Flowers Hibiscus

С нетърпение очаквам трейлъра!

# 715
  • Мнения: 18 622
Фенче Heart Eyes, така ли? Laughing
голям карашък мани  Joy Joy днес го видях първо в Мелека и си помислих, че рускините малко са си поизмислили Joy и тоя Керем уж беше крадец, а той нападнал баща си. Ами ще чакаме и ще гледаме. Да знам, че тоя игра във Вътре.....

Дива Hug, пак те прочетох с интерес!!!
Себи Hug
Алинка Heart Eyes

американките скоро бяха превели....Къванч на финалното парти на Езел Peace



Попитахме Къванч какви са неговите чувства относно Езел....
- Езел беше много важен за мен. Когато КЧ ми предложи този проект и ми каза каква точно ще е ролята, бях много развълнуван и поисках да я изиграя.Особено след Бехлюл в ЗП, исках да играя роля противоположна на него. Както знаете бях в Езел 4 серии...някои казват - кратките участия са препоръчителни и после напускаш проекта. Но дори и за кратко, да се включиш в драма, която след всичко продължава да е марка в турската ТВ история със своя успех, ме прави много щастлив и много ми харесва.





# 716
  • Мнения: 18 555
Айре  Heart Eyes попаднах на още по-добър превод за Зейнеп, виж кой ще използваш  Peace
Зейнеп Тунч - е банков служител. Съвършенно владее цифрите, но въпреки това не умее да организира собствения си живот. Най-дълбокото чувство у Зейнеп е страхът. Когато влиза в дома си, първото нещо, което прави е да заключи , когато сяда в колата си - да натисне копчето за централно заключване на вратите. Всички тези нейни навици идват от детството, което е прекарала в приют. Тя се бои да не загуби това, което сега притежава. На всички около нея гледа с недоверие, освен дъщеря си. Бракът и с Галип се разпада, но Зейнеп се страхува от самотата
Диве  Hug newsm10 за Секиз! Хич не зная как са вървели рейтингите по онова време, но Езел го изгледах на един дъх, а на Фатмето не успях да изгледам и 3 серии  ooooh! Благодаря ти за всичко споделено!  bouquet
Алинка  Heart Eyes благодаря за гифчето!  bouquet И аз с нетърпение чакам трейлъра!  Peace

Айре  Heart Eyes аз предлагам Киво да вземе племенника си да го играе като малък  Laughing Със сигурност ще е наследил нещо от вуйчо си  Peace

Благодаря за превода!  bouquet

Приятно гледане на Джесуротерапията!  Laughing

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 20:08 от queen_fenka

# 717
  • Мнения: 18 622
имаме новина!!!!
Киво е най-добър рекламен модел за 2018 newsm10

клипче от Marketing Türkiye, където благодари!!! Grinning
 Heart Eyes Heart Eyes

https://twitter.com/MarketingTR/status/1053332590642585600





Фенче Heart Eyes, мерси!!
да сладур е племенника, вече пораснаха Peace

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 21:35 от Airra

# 718
  • Мнения: 18 555
Айре  Heart Eyes ооо, благодаря!  bouquet Не, че съм се и съмнявала особено, де , браво! Peace
Цитат
Всем привет. Я очень счастлив получить эту награду. Спасибо за доверие . К сожалению, не смогу присутствовать этим вечером на награждении, так как нахожусь за рубежом. Но я очень хотел быть с вами. Поздравляю, от души всех победителей. Спасибо всем.
Цитат
Здравейте всички Много съм щастлив да получа тази награда. Благодаря за доверието. За съжаление няма да мога да присъствам тази вечер на церемонията по награждаването, защото съм в чужбина. Но наистина исках да бъда с вас. Поздравявам от сърце всички победители. Благодаря на всички.
Нещо интересно  Peace
Журналистът Дженгиз Семерджиоолу за ,,Hurriyt"

Преди нашите продуценти и канали си съперничиха по между си, за да заемат място на изложението МipCom. Сега вече не сме на това ниво. Елате в Кан и сами ще видите - нашите афиши са навсякъде. Стотици хора са готови да платят за правата да излъчват турски проекти, даже за тези, които все още не са снимани. Ярък пример за това е сериалът ,, Сблъсък". Всичко това се случва благодарение на продуценти, сценаристи, актьори, режисьори и телевизионни канали, без каквато и да е поддръжка от страна на държавата. Ако имаше поддръжка и от държавата, щяхме да постигнем още повече./melekteam

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 21:54 от queen_fenka

# 719
  • Мнения: 18 622
новината за фрага явно е фалшименто Mr. Green  Tired
а и я няма на офиц. страници в ТТ и ИГ Peace
на мен ми беше доста странно, че ще пускат фрагман толкова скоро Whistling

извинявайте,че ви подведох!! Blush Praynig

Фенче Heart Eyes мерси bouquet
това от Дженгиз Семерджиоолу го бях видяла Wink

и Мави са най-добра марка сред дънковите Wink



лека вечер Hug





Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 22:25 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт