Къванч Татлъту-минали и бъдещи проекти/вкл."Искрите на отмъщението" по Бтв/- 75

  • 46 970
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 624
Дива bouquet Peace
Себи bouquet
уффф за награди въобще не мога да си помислям в момента..... Tired
единственото нещо, което искам е да изкара пълен сезон Whistling Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

клипчета от финала на ЗП с руски суб.Peace

Предаване за Финала на ЗП, 1-ва част

Предаване за Финала на ЗП, 2-ра част

Предаване за Финала на ЗП, 3-та част


..............
избрали са май малките Кадир и Зейнеп



# 691
  • Мнения: 2 503
Добър вечер!
Благодаря на всички за споделеното!

Бехлюл Ханзедар- мъж , по който всички момичета припадат.
Дете , което губи родителите си още съвсем малко.
Човек , който се разкъсва между жената , която обича и своето семейство, което е всичко за него.
При първото гледане не разбрах нито Бехлюл, нито Бихтер.
Сега го изгледах пак. Разбрах ги малко повече. А и не само тях двамата, смисълът на проекта, тяхната мисия.
Аз я интерпретирам по мой си начин- че ако не си готов за нещо , не трябва да се впускаш в него. И че ако истински обичаш , трябва да се бориш за любовта си.
Къванч направи блестящ Бехлюл. А тази двойка е незабравима и неповторима.







Имам много любими моменти и няма да ми стигне времето да изброявам всеки един от тях.
Всичко , което сте споделили е много,много хубаво. ❤

Лека вечер! 🤗🤗🤗

# 692
  • AMS
  • Мнения: 6 425
Незабравими моменти >>>




















Bir Günah Gibi


# 693
# 694
  • AMS
  • Мнения: 6 425











 Песента Bir Günah Gibi е с нов аранжимент и текст.
 Oригиналната песен e Натали на Хулио Иглесиaс.
 Изпълнението на Тойгар и  Ajda Pekkan,
 за пръв път звучи в серала в тази сцена с Бехлюл >>>







# 695
# 696
  • Мнения: 18 556
Привет, дружки!  Hug Hug Hug
Благодаря на всички, които днес са отбелязали деня на Бехлюл  bouquet Страхотни коментари от всички, благодаря ви!  bouquet
Миси  Heart Eyes Hug приятно ме изненада и мен  bouquet
Орси  Hug много се радвам, че ти се е разминало  Praynig Благодаря за хубавия пост!  bouquet
Диве  Hug ако сте приключили с гледането, с удоволствие ще споделя коментара си за Бехлюл, който обещах  Peace Алинка  Heart Eyes е толкова близко до моето мнение за него и толкова хубаво го е казала само в едно изречение ...
Цитат
Едно дете с родители назаем,семейство назаем,живот назаем...любов назаем...
Отново много и прекрасни кивчета, благодаря!  bouquet
Сънчо  welcome добре си ни дошла!  bouquet Ооо, щом си гледала само Мехмет и Джесур има доста да наваксваш ... Но, ние сме тук, ще ти помагаме с удоволствие  Peace

Айре  Heart Eyes Ире  Heart Eyes Себи  Heart Eyes bouquet благодаря за интересните постове! Тези деца изобщо не приличат на Кадир и Зейнеп, ама ... Пък и много малки, те къде - в ДГ ли са се обичали ?  hahaha Представях си по- иначе тяхното влюбване в миналото, да видим ...
Гости  Hug страхотни клипчета!  bouquet
Ох, за пореден път се убеждавам колко много се губи от сериала с дублаж ... а серийката беше страхотна тази вечер  ooooh!

# 697
  • AMS
  • Мнения: 6 425








 Лесно е да ненавиждаш друг,
 но да не ненавиждаш себе си е по-тежко.
 Това е непоносимо.
 Не мога да кажа това на никой ...
 Не знам кое в мен е повече, съжалението или срамът.
 Но знам, че с това трябва да живея цял живот
 и да се опитвам през цялото време да си простя.
 Но това е непростимо.
 Това не може да се прости.
 Аз съм ...
 Знам, че никога няма да бъда ...
 Обичам ... и знам, че
 не съм ...
 * * * * * * * * *

 "Едно дете с родители назаем,
 семейство назаем,
 живот назаем...
 любов назаем..."

 * * * * * * * * *

 Дружки, има и още  но смятам,  
 че достатъчно злоупотребих с присъствието си.
 Извинете ме!!!
  Орси, много внимавай и се пази!!!




 
 Çarpışma / Сблъсък - екшън, драма, трилър.
 Продуцент - Ay Yapım Kerem Çatay-Pelin Diştaş
 Сценарист - Ali Aydın / Али Айдън
 Режисьор - Uluç Bayraktar / Улуч Байрактар
 
 Резюме -
 Çarpışan aslında kaderlerimizdi...
 Сблъсъкът на четири коли - Сблъсък на четири съдби.
 
 В ролите -
 
 Къванч Татлъту -  Kadir Adalı / Кадир Адалъ
 Елчин Сангу -  Zeynep Tunç  / Зайнеп Тунч  
 Алперен Дуймаз - Kerem Korkmaz / Керем Коркмаз
 Мелиса Аслъ Памук  - Cemre Gür / Джемре Гюр

 ....

 Лекинка!!!

# 698
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819

Ох, за пореден път се убеждавам колко много се губи от сериала с дублаж ... а серийката беше страхотна тази вечер  ooooh!
Така е...Мен тази вечер в СЮ отново ме изуми майката на Джемре...по всякакъв начин искаше да покаже, че Джемре е като сестра за Кузей  Joy Joy Joy Joy а Зейнеп как зорлем се навира да е в тяхната компания....
За тази вечер на двете ББ приключвам с този клип...
Аз и ти

лека нощ....утре е ред на Север Юг нали.... Whistling

# 699
  • Мнения: 18 624
и аз благодаря за компанията...........за хубавите постове!! Two Hearts

Дива bouquet
ще си позволя да цитирам твои мисли от темата на Берен, за които съм thumbsup

 "Обещах, че ще гледам, за да разбера,
 защо толкова му е била трудна ролята на Къванч.
 Ами то на всички им е било много трудно тогава.
 Нямаше никой от героите, който да не съгреши.
 Да, никой не е безгрешен. Всеки допуска грешки в живота.
 Но има такива, които са фатални.
 Фатална беше грешката на Бихтер, когато се омъжи за Аднан.
 Тази грешка стана непоправима, защото Бихтер не я призна.
 Бехлюл не беше глезен, слабохарактерен и безотговорен.
 Той си даваше сметка за всичко - от къде е дошъл и с какво разполага.
 Съвестта му се бореше със страстта.
 Нямаше здрава почва под краката си, за да понесе огромния товар на греха.
 Избяга пак накрая, но не можа да избяга от съвестта си.
 Животът е това, което се случва, докато си правим планове".


Ире Heart Eyes bouquet
Скрит текст:
май днес си била под пара Wink
Цитат
Аз я интерпретирам по мой си начин- че ако не си готов за нещо , не трябва да се впускаш в него. И че ако истински обичаш , трябва да се бориш за любовта си.
Peace Peace

Фенче Heart Eyes а то пък в ДК и в СЮ, децата много приличаха на Киво Wink
ами интересно ще е, ако са се познавали от деца....а и така ни подхранват любопитството Peace

Гости  Hug утре е денят на Киво в Езел Peace
аз може да продължа и със ЗП ..........

Бехлюл и неговия стайлинг
благодарение на прекрасната му съпруга Wink Heart Eyes





лека..... Hug





# 700
  • Мнения: 18 556
Диве  Hug обещанието е изпълнено  Laughing Peace
Ох, че ми хареса това, което е споделила Айрето от теб ...  bouquet
Гости  Hug аз имах предвид серията на ДК, но то важи и за СЮ  Wink Така е, на Гюлтен и се изправяше косата от братята Текиноулу  Joy Joy Joy Обаче после как ще си обича Кузей ...
А Зейнеп нямаше никакъв шанс с Кузей, ако Джемс не беше тръгнала да го атакува  Laughing
Айре  Heart Eyes е, поне да бяха русичко и червенокосо  Laughing  Аз предполагах, че ще са по-големи, ама както са го измислили  Peace
И аз ви пожелавам лекинка с един прекрасен клип!  bouquet

# 701
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет, момичета!  bouquet Много обстоен "преговор" на кивовите проекти сте направили. Браво, браво! Аз късно реших да преговарям. Запалих се след ДК. Затвърдиха ми се първите усещания, възприятия и емоции от преди години. Понеже обсъждате ЗП, искам да ви споделя, че сериалът не е моят фаворит. Историята ме натовари тогава, продължи да ме товари и на "второто" и на следващото "четене". Може би, защото кореспондира с моя житейска драма, която лепна отпечатък на цялото ми последващо съществуване, че и досега "бера" негативите... Огорчих се от събитията в сериала, дори финалът не ме разколеба в усещанията ми. Не съжалих за трагичния край, само се натъжих, гледайки страданията на героя на Киво. Разбира се, Киво беше брилянтен, както винаги - преди и сега. Берен не ми е по душа, знаете...
Повтарям се, но любимите ми кивови превъплъщения са Кузей и Джесур. Разбира се и Али...

Фенче,

Скрит текст:
ремонтът е на финала, но кога ще е той, един Господ знае... Joy Такъв кошмар, не съм преживявала скоро... ама, сама си го причиних, никой не ми е виновен.



Лека!

# 702
  • Мнения: 18 556
Добро утро!  Hug Hug Hug

Кате  Hug
Скрит текст:
споко, и аз не съм свършила още с ремонта, но не се ядосвам, бавно, славно ще стане  LaughingАма после ще е хубаво  Peace
Днес е денят на Секиз Караески - кратка, но запомняща се роля на патрона, с която спечели нови фенове Peace












Хубав ден!  Hug

# 703
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета
Днес е деня на Сакиз.....Това е ролята, в която не "разпознах" и грам Къванч, който познавах до момента...Нямаше и  помен от нежния Мехмет или всеотдайният към любимата жена Халит....Чисто визуално не го разпознах, а ролята е съвсем различна от играните до момента...

# 704
  • Мнения: 18 624
Привееет Hug

Фенче Heart Eyes, Гости Hug-благодаря за хубавите постове !! bouquet
тематично кафе със Секиз, няма Wink

изключително различен образ, който показа, че Къванч може да играе толковаааа различни роли- и да се справя страшно добре!!! Wink
има някои почитатели на турските сериали, които са открили Къванч именно в Езел. Peace





..................
и продължавам с нашия сериал:
малкия Кадир - AliEdiz
според мен си е супер!



тая вечер чакаме фраг
аз малко със страх Rolling Eyes Blush



и това излезе като инфо сега:









от страницата на Шоу тв! Peace

https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/carpisma/2374

горе долу-точен превод Peace

СБЛЪСЪК/Описание на героите
Кадир Адала (Къванч Татлату):
Ръководител на отдела за борба с организираната престъпност. Има една дъщеря. Трудолюбив. Всеки е сигурен, че един ден той ще стане ръководител на цялото управление. Защитава местните, защото той няма по-малък или по-голям брат. Самия той е щастлив да бъде брат на близките си. Съдбата му ще промени напълно от болката на инцидента.

Зейнеп Тунч (Елчин Сангу):
Тя е банков директор. Въпреки факта, че тя знае как да се справи с числата-способността й да се справи с живота си е ограничена. Най-силното усещане в Зейнеп е страхът. След като се прибере вкъщи, тя най-напред заключва вратата. Влизайки в колата отново веднага заключва вратата на колата. Много от тези навици произхождат от сиропиталище. Страхува се да не загуби това, което има. Освен дъщеря си Зейнеп вижда опасност във всичко. Тя е на прага да се разведе със съпруга си Галип, но Зейн се страхува да бъде сама.

Керем Коркмаз (Алперен Дуймаз):
Той има присъда от пет години заради травма на баща си. Единственото нещо, което го мотивира да излезе на свобода е неговата любима Мерал която е навън. Той иска да се ожени за нея и когато дойде време дори да имат бебе. Но за един 25-годишен млад мъж - това са твърде големи мечти си мисли той. И виновникът за такива мисли е бедността. Той иска да създаде семейство и да разбере това чувство,за което той толкова жадува. Неговият идол е Кадир. Докато е в затвора Керем губи вяра във всичко и всички освен в Мерал.

Джемре Гур (Мелиса Аслъ Памук):
Тя не знае каква е любовта. Джемре в търсене на топлината на любовта си мисли, че я е намерила в Демир. Но тя се страхува и не може да му признае. Тя е принудена да се преструва и тази ситуация я наранява все повече и повече. Най-голямата пустота в живота й е липсата на майка й. Поради това тя винаги бяга.Иска да избяга в Америка и да учи магистратура.
MelekTeam









хубав следобед Hug

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 14:53 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт