Бъдещи мами с термин декември - VII

  • 13 136
  • 273
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 343
Ох много ме дразнят напоследък разни доброжелатели с изказванията си от сорта "Айде бе още ли не си родила!"
Вбесявам се! Twisted Evil
Гледат ме как едвам едвам се клатушкам или каква съм картинка като слизам от колата и да ми вгорчат още повече положението ... "Айде бе още ли не си родила!"
Що си мислят, че е мило!!! Ми не е! Напротив! Гадно е!
Все едно от мене зависи! Едва ли не аз се туткам нещо!

# 256
  • Мнения: 338
Цитат на: dezyg
Momi4eta na mene mi se smakna korema predi niakolko dni, imam bolki vse edno ste mi idva nisko dolu /snosti biaha mnogo silni/, no ne usesam kontrakcii. Mislite li 4e e normalno?


Моя корем  още не се е смъкнал или поне на мен така ми се струва, но и аз ги имам тия болки+ контракции,  засега нищо повече, кой знае може да си караме така до края:).

# 257
  • Мнения: 854
И аз си ги имам тея болки ниско долу от време на време + контракцийки, да не говорим, че малкото човече се е загнездило много ниско и като си мръдне главата имам чувството, че ще ми се пръсне мехура и ме заболява всичко Close Освен това много хълца, понякога по 2-3 пъти на ден, по няколко минути. Чак се шашкам. И това е последните седмици. Преди това явно не съм си давала сметка, че хълца. Миличкото!

# 258
  • Мнения: 596
А да ви питам понякога бебчо като се размърда получавате ли много остра болка ниско долу, съвсем за кратко, на мен непрекъснато ми се случва.

# 259
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: Silviya
А да ви питам понякога бебчо като се размърда получавате ли много остра болка ниско долу, съвсем за кратко, на мен непрекъснато ми се случва.


И аз съм така. Нещо като спазъм получавам от време на време, като стане много активен бебчо. Иначе хал хабер си нямам от контракции. Вече едвам дочаквам да дойде другата седмица и да се видим с бебчо.
По тоя повод имам едно предложение. Защо не изтриваме мамите, които са родили, от горния списък. Така той ще намалява, а бебоците ще се увеличават и ще е актуална информацията?

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат на: Jenny
Цитат на: dezyg


Momi4eta na mene mi se smakna korema predi niakolko dni, imam bolki vse edno ste mi idva nisko dolu /snosti biaha mnogo silni/, no ne usesam kontrakcii. Mislite li 4e e normalno?


И при мен е същото положението! Сигурно е нормално Confused  Снощи въобще не можах да спя от такива болки.  Sad


При мен първият път контракциите се усещаха точно като болки от менструация, но само в началото бяха леки като тях, до края ставаха все по-ужасни (не че искам да ви плаша Embarassed ), но си останаха болки от този род!

# 261
  • София
  • Мнения: 2 493
Футуре, и мен към нея ме насочиха, ама други хора - тука от форума.

Момичета, и аз имам такива болки, като все едно ще да ми идва... явно е нормално след като всички ги имаме. От време на време ми се случва това дето Силвия казва като пробождане... ама много рядко - досега 2-3 пъти максимум... Иначе си имам контракции постоянно, но без болка... когато ги чувствам тия "менструалните" нямам контракции... Shocked не знам вече какво става... в четвъртък съм на преглед и ще поискам да види доктора дали имам разкритие, ако той сам не пожелае да види... защото нали ви казвам - по цял ден контракции, ама нищо...

# 262
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Jenny
Ох много ме дразнят напоследък разни доброжелатели с изказванията си от сорта "Айде бе още ли не си родила!"
Вбесявам се! Twisted Evil
Гледат ме как едвам едвам се клатушкам или каква съм картинка като слизам от колата и да ми вгорчат още повече положението ... "Айде бе още ли не си родила!"
Що си мислят, че е мило!!! Ми не е! Напротив! Гадно е!
Все едно от мене зависи! Едва ли не аз се туткам нещо!


И мен! Писна ми от такива  #Splat

# 263
  • Мнения: 263
Цитат на: Silviya
А да ви питам понякога бебчо като се размърда получавате ли много остра болка ниско долу, съвсем за кратко, на мен непрекъснато ми се случва.


Майчета, моята гинеколожка ми обясни  от какво се получава тази остра, еднократна болка. Бебока (ако е обърнат в правилната поза с главата надолу) с главата притиска от време на време нервни окончания и това предизвиква тази остра болка. не е нищо, за което трябва да се притеснявате.

# 264
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: amira
Цитат на: Silviya
А да ви питам понякога бебчо като се размърда получавате ли много остра болка ниско долу, съвсем за кратко, на мен непрекъснато ми се случва.


Майчета, моята гинеколожка ми обясни  от какво се получава тази остра, еднократна болка. Бебока (ако е обърнат в правилната поза с главата надолу) с главата притиска от време на време нервни окончания и това предизвиква тази остра болка. не е нищо, за което трябва да се притеснявате.


и аз така си мислех... и понеже не ми се случва често не съм се и притеснявала дори.

А Честит празник на всички, които по една или друга причина все още празнуват 8ми декември  Nerd  Animal Pig  cheers  Drunk   umnikuu

# 265
  • Мнения: 285
привет още не съм родила, честит 8 декември!!!!
Вчера от 3ч. ми започнаха контракциите с болка, но такава болка не бях изпитвала до сега ниско долу и рязко те срязва. Много болеше определено и така до към 6ч. когато станаха на пет минути и реших че може би това са прословутите контракции и трябва да ходя към болницата. Отидох във Втора градска приехаме за преглед, а контракциите си продължаваха оказа се че имам 3 см. разкритие и ме сложиха в предродилна да ми слушат тонове и контракции. Но в рамките на два часа не се усилиха и разкритието си стоеше толкова, така че айде в патологична бременност там да си лежа ако нещо стане да се действа. Да ама не бебка е упорита и не се дава, нямах вече никакви контракции, от време на време само и не така болезнини, така че днес след визитацията решиха да ме пуснат и да си чакам вкъщи. Преди малко видях че имам някакво зацапване, нещо като кафеникава слуз, това дали е тапата????
Иначе имам някакви контракциики ама са малки мисля си сега да се разхождам нали трябва да се ходи много ама как ми се спи, а и ме понамързява ама трябва да се мобилизирам.
Айде чао дано скоро да се похваля с бебчо, стига ме е мъчил Close-mas:

# 266
  • Мнения: 338
Честит 8-ми декември и от мен:)!

Стискам ти палци Радостина да мине всичко безаварийно и да е по-скоро:). Айде чакаме другото декемврийче.

# 267
  • Мнения: 343
На Радостина стискаме палци!!!!!
 newsm10  newsm10  newsm10

# 268
  • Мнения: 263
Радостина и аз стискам палци! Личи си, че и ти като мен си се поизмъчила с нежеланието на бебето да излезе овреме  Laughing

Аз днеска съм на консултация та да видим какво ще кажат лекарите за мен и кога се очаква това бебоче най-после да се появи на бял свят. Grinning

# 269
  • Мнения: 951
Радостина,май  онова слузесто нещо е тапа!Стискаме палци и да се похвалиш в най-скоро време!!!  ura
Аз  да се оплача-нямам нищо!!!нито срязващи болки,нито контракции... поне мъъънички контракцийки да имах!!!Май и на 18 няма да родя...а все повтаряха,че вероятно съм заченала по-рано и ще родя по-рано...грънци! Weary
Честит празник на всички спуденти и вечни студенти по душа! Drunk

Общи условия

Активация на акаунт