БГ музика

  • 3 694
  • 53
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Георги Минчев, Васко Кпъпката, Тангра, Щурците, Тониките (нищо, че Стефан Диомов е в черния ми списък), Хипдил, Атлас - преди и с Дони, Милена, Сигнал, ФСБ, Фактор, Импулс (мъ ни ги издават), Данчето Христова, примата. Общо взето слушам БГ музиката, произведена до деведесет и някоя година на миналия век. жгмъц ме подсети, че е естрадна. Wink От най-съвременната ми харесва стила на Руши и Каризма.   

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 11:05 от ронилдиня

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не харесвам българска музика. Повечето песни звучат невероятно постно и скучно, това се отнася за всички изпълнители в техния си стил. Харесвам Каризма и Стенли. Те не ми звучат постно, напротив. Друго от БГ не. Освен Слави, когото харесвам по дефолт, но той е друга тема.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 117
Аз харесвам старата БГ музика, т.нар. естрада !  Wink
От съвременните изпълнители харесвам отделни песни ...

# 18
  • Мнения: 1 616
Panican Whyasker, Gravity Co. и разни парчета, без да симпатизирам изцяло на изпълнителите им.

# 19
  • Мнения: 7 474
Харесвам отделни песни ! Peace Май старите парчета повече ми допадат newsm78

# 20
  • Мнения: 1 072
Фен съм на Бг музиката.
 
Не харесвам българска музика. Повечето песни звучат невероятно постно и скучно, това се отнася за всички изпълнители в техния си стил. Харесвам Каризма и Стенли. Те не ми звучат постно, напротив. Друго от БГ не. Освен Слави, когото харесвам по дефолт, но той е друга тема.
Мило , дете. Ти изобщо не си чувала българската музика. Съжалявам, че младите хора никога няма да потърсят в нета песните на Мими Николова, Паша Христова и толкова още много велики имена.
   Притежавам огромна колекция на българските хитове от 50,60,70 и 80-те години. От по-новите изпълнители също имам любимци.

# 21
  • Мнения: 2 407
Харесвам доста от бг изпълнителите,но не всичките им песни.Фен съм на Руши, Каризма, макар че след Бб тая Галка ми е много противна, Мария Илиева, Ъпсурд,Гравити Ко, Братя Манагасатян.

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Фен съм на Бг музиката.
 
Не харесвам българска музика. Повечето песни звучат невероятно постно и скучно, това се отнася за всички изпълнители в техния си стил. Харесвам Каризма и Стенли. Те не ми звучат постно, напротив. Друго от БГ не. Освен Слави, когото харесвам по дефолт, но той е друга тема.
Мило , дете. Ти изобщо не си чувала българската музика. Съжалявам, че младите хора никога няма да потърсят в нета песните на Мими Николова, Паша Христова и толкова още много велики имена.
   Притежавам огромна колекция на българските хитове от 50,60,70 и 80-те години. От по-новите изпълнители също имам любимци.
Милото дете е слушало много повече българска музика, отколкото можеш да си представиш, че е. Поне доста повече отколкото другите мили деца на неговата възраст. Точно това е формирало мнението ми, разни недуразумения като Руши изобщо не са музика за мен, че да им обръщам внимание.

# 23
  • Мнения: 492
Васил Найденов, Сигнал, Щурците!

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Харесвам Мария Илиева, Остава, Ирина Флорин, Руши, Белослава, някои неща на Стенли, Каризма, Мери Бойс Бенд, някои неща на Графа, Нина Николина, Мастило, Огледално. От естрадата някои песни, не всички. И мн. други.
Като цяло си падам по БГ музиката. Peace

# 25
  • Мнения: 164
Аз си харесвам всякаква музика-от опера до метъл и т.н.,но е много важно в какво настроение съм.Има моменти когато на даден вид музика много се кефя и ми доставя удоволствие да я слушам,но може в следващия да се изприщя само като я чуя.Затова и съм си свалила най-различен род песни.не се знае кога какво ще ми се слуша.
Сега например когато съм си на компютъра си слушам новия албум на Таркан,който се оказа доста добре направен,а и повечето песни са доста ритмични,че чак ти се приисква да станеш да си потанцуваш. sohappy yesyes sohappy

# 26
  • Мнения: 515
"А някой кара колело" на кой беше? -  Тези са ми любими от новите (слушала съм ги преди 3-4-5 години).
Имаше и една -може би "Приказка" се казваше. Уф, че съм сдух вече  Tired .Едно име не мога да се сетя.

Пустинна земя на кой беше също newsm78

Ох, толкова мелодии ми изникват от новите (за старите пък да не говорим), но в момента съм прекалено изморена за да се сетя за точните имена, а обичам безкрайно музиката и затова и отговарям чистосърдечно за каквото се сетя.



# 27
  • Мнения: 1 616
"А някой кара колело" на кой беше? -  Тези са ми любими от новите (слушала съм ги преди 3-4-5 години).
Имаше и една -може би "Приказка" се казваше. Уф, че съм сдух вече  Tired .Едно име не мога да се сетя.
P.I.F.   Wink
A "Пустинна земя" е на Safo !

# 28
  • Мнения: 515
 Hug &   bouquetНимфетка  Абослютно е така.

10x


# 29
  • Мнения: 2 818
Щурците, Остава, P.I.F., Уикеда .... От съвсем съвременните Руши Видинлиев  newsm78 , ама не толкова че да си купя негова музика...
Иначе Нова Генерация, Кале, Воцек и Чугра, Ревю и тн са ми много вътрешни, на много трансформации са ми били катализатор.

П.П. И Анимационерите!!!

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 13:17 от Maktub

Общи условия

Активация на акаунт