Какъв крем за лице използвате? – Тема 12

  • 79 087
  • 723
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 549
Някой да е ползвал този крем на Oriflame?
https://bg.oriflame.com/products/product?code=32479

# 406
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Soul81, благодаря!

От Орифлейм имам този:
И съм много доволна!

# 407
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Аз бях абсолютно очарована, но като смениха формулата и магията изчезна. Дали е от нея, дали кожата ми свикна - пое каквото можа и й трябваше нещо ново, не знам. Сега имам новия околоочен серум, но тъй като там нямам кой знае какви проблеми, не знам дали има ефект. Ползвам го само за свое успокоение, че нещо правя за превенция.

В ляво е първият серум, по който въздишам и изчезна някъде през 2013. И от другия купувам, но ми застояват наполовина и изхвърлям като изтече годността.

Значи аз използвам новата формула и съм много доволна от нея. Може и да има момент на насищане.
Бях питала дали може от него да ми се е омазнила кожата, но май ми подминаха поста.
Преди го използвах и сутрин и вечер, в един момент започна да се омазнява кожата. Сега го използвам само вечер в комбинация с новия околоочен(за синя светлина). Оправи се омазняването.
През деня съм с supreme + серията.
При мен омазняване не се е образувало от серума - кожата ми го пие направо. Сега новия околоочен, който ползвам, е този , стои ми на нощното шкафче и ползвам 2-3 пъти на ден, като първо сякаш се образува някакъв мазен филм върху кожата - като восък или силикон, но след малко изчезва. Понасям го добре. Веднъж пробвах на цялото лице - катастрофа. Не знам кой е този "за синя светлина".
Твоят крем не мога да си позволя да го сложа - крайно тежък за мен. Имам дори тази маска, която няма друг ефект освен мазна кожа и разширени пори, не знам защо още не съм изхвърлил. Още докато съм с нея ми е адски неприятно, тежко и мазно.

# 408
  • Мнения: 552
 Купих си инцидентно дневен крем , докато бях в Лондон. Много ми допадна като консистенция, чудесно хидратира без да омазнява и поръчах още няколко в последствие от други серии на тази марка.. https://www.boots.com/botanics-radiant-youth-replenishing-night- … am-50-ml-10231441 В момента ползвам този и е най - най-  перфектния крем за моята кожа .. ползвам го като дневен . Кожата ми е склонна към акне, но с него го няма това типично омазняване, а е невероятно хидратирана , просто всичко попива, мирише мн приятно и деликатно, и за тази цена си струва определено. Жалко, че го няма в България Sad

# 409
  • Мнения: 3 300
OnDiNe_, маската на ЕЛ ми направи същото впечатление като на теб. После я пробвах само на местата, на които имам леки фини линии, без да слагам на цялото лице Има ефект, дори и моментен. Може да опиташ така.
Страдам за крема им Revitalizing supreme, новият Revitalizing supreme+ с червените надписи не заглажда линии по същия начин.
Не бях сменяла с нищо друго крема от 2017 година насам.
Advanced Night Repair на мен не ми хареса, ползвах го само заради парите, които дадох за него и защото поне не правех някаква реакция от него. След като ми свърши, си купих Genifique на Ланком и оттогава, поне от 6 години, го ползвам постоянно. кожата ми е суха, може и затова Advanced Night Repair да не ми хареса.

# 410
  • Мнения: 701


Някакви отзиви за Nuxe Nuxuriance Ultra нощен подхранващ  крем?

# 411
  • Мнения: 29 179


Някакви отзиви за Nuxe Nuxuriance Ultra нощен подхранващ  крем?
На мен зелената серия не ми допадна, въпреки, че съм фенка на Нюкс! Отделно, което няма кой знае какво значение кремовете миришат на нещо тежко и неприятно поне за мен! Сега седи в бюрото и отвреме навреме го мажа, защото ми е жал за парите, които съм дала!

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 16:42 от mimi.7299

# 412
  • USA
  • Мнения: 7 369
Зарязах Лумене серията и сега ползвам един крем на Caudalie Vinosource moisturizing sorbet - лек,супер хидратиращ.

40 мл е и ще го изразходя мн бързо.Няма антибръчков ефект,по-подходящ е за лятото,нито е уау уау откъм обещания,обаче ми дава богато,целодневно овлажняване и мекота.Комбинирам го със серума на Есте,за който писах наскоро.

Иначе,честно казано,нито серумите на ЕЛ,нито тези на Ланком ми допадат и като цяло за мен са ей така,за между другото.

# 413
  • Мнения: 2 846

Ползвам го от скоро,доволна съм

# 414
  • Мнения: X


Някакви отзиви за Nuxe Nuxuriance Ultra нощен подхранващ  крем?
На мен много ми харесва, на втора опаковка съм. Нанасям вечер след серум на Ланком и сутринта кожата ми е супер мека и тена-изравнен. Дневния не ми харесва, през деня мажа Шидейдо, гримът ми стои по-добре с него.

# 415
  • Мнения: 1 936
Здравейте ,в търсене на крем за лице в Lilly си взех този ,но аз съм на 32 без  бръчки ,а на крема пише,че е за 35 + има ли проблем.Досега съм се мазала с Mixa,Aroma,Loreal  .То дори и да нямам бръчки задължително ли е да се цапотя толкова????Thinking

# 416
  • Мнения: 15 449
Не е проблем, годините нa опaковкaтa сa ориентировъчни. Крем основно се избирa според нуждите нa кожaтa, годините сa по-скоро някaкъв ориентир. Зa "цaпотенето", не, не е зaдължително, всеки преценявa сaм кaкви и колко грижи дa полaгa зa себе си.

# 417
  • Мнения: 1 936
Не е проблем, годините нa опaковкaтa сa ориентировъчни. Крем основно се избирa според нуждите нa кожaтa, годините сa по-скоро някaкъв ориентир. Зa "цaпотенето", не, не е зaдължително, всеки преценявa сaм кaкви и колко грижи дa полaгa зa себе си.

Благодаря за отговора !!!:blush:

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 870

Ползвам го от скоро,доволна съм

И аз...взех си нощния, и за сега бива.

# 419
  • Мнения: 29 179
Вчера поднових Авена! За първи път взех от антиейдж серията, дневен фруид, на първо четене доволна!

Общи условия

Активация на акаунт