Спам тема (перка ни сачмата) от 23.09 до когато

  • 23 081
  • 1 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 619
Ама добре ти седят тия четири кила, да знаеш.
Аз съм качила също 4-5 килца и си се цунквам по новосъздадените сланинки с кеф. 56 леко ми натежават, ама свиквам.  Joy

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ама добре ти седят тия четири кила, да знаеш.
Аз съм качила също 4-5 килца и си се цунквам по новосъздадените сланинки с кеф. 56 леко ми натежават, ама свиквам.  Joy
Ти си по-слаба от мен и май по-висока. Ще ти се разпределят по-добре. Аз съм напухкавяла и всичко се е нацляло между пъпа и коленете. В гърдите - нъцки Laughing Дънките взеха да ми прищипват и да преливат телеса. Аха да замязам на Мишелин  hahaha

# 32
  • Мнения: 15 619
Глупости! Хубава си! Сочна!  Kissing Heart
Няма да го докарваш на крокозъбел от Освиенцим, я!  Grin
Скрит текст:
В гърдите първо усещам, кат качвам. Добре че са микроспокипчни, че мразя да ми тежи нещо по кокалите. Trollface

# 33
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Браво на вас,аз първо качвам на корема!

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Глупости! Хубава си! Сочна!  Kissing Heart
И лицето става на Луна като нашишкавея Laughing Така говориш, щото не си ме виждала в цял ръст before/after.

Браво на вас,аз първо качвам на корема!
Така, де. И аз от там. От 2 седмици, от както настинах, съм спряла бирата. Но шкембито още е надуто.

Като си гледам снимките от миналото лято - пак съм била 54-55 kg., но бедрата са били по-стройни и стегнати...

# 35
  • Мнения: 15 619
Мини тогава на глад за някой и друг ден, но първите дни гледай да са почивни и да нямаш ангажименти. Ще ти се отрази. И прави упражнения поне сутрин - /например/ петимата тибетци добре се отразяват на енергичността и силите.
Направих си пача. Отдавна не бях яла. Днес ще се чесънизирам доволно и предоволно. Ммммм. Laughing

# 36
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Мини тогава на глад за някой и друг ден, но първите дни гледай да са почивни и да нямаш ангажименти. Ще ти се отрази. И прави упражнения поне сутрин - /например/ петимата тибетци добре се отразяват на енергичността и силите.
Това упражнение са ми го казвали. Ама пусти мързел. Laughing Някакви леки гимнастички съм заредила в ютуба и трябва да се насиля психически да започвам. Че идва студа и трябва да раздвижа змийската кръв преди да ми измръзнат крайниците.  Laughing И на йога трябва да тръгвам Crazy Аз съм голям мързел.

Не мога да гладувам, започва да ми прилошава. Ще мина на салатки май. Килата ще сваля, но налятото ще е по-трудно. Tired Мрън-мрън-мрън.

# 37
  • Мнения: 11 505
Жу, идвай при хотлер... нема мързи ме при него Laughing аз свърших фитнеса и вуизам да се баням... после имам среща за обяд... с преателка, данси помослите нещо друго Grin

# 38
  • Мнения: 15 619
Пуста мотика! Наеш ли как оформя цяло тяло.   Grin Тва, фитнеса не е за моята снага. Най-много да стана възсилна и да увелича тестостерона. Joy

# 39
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Жу, идвай при хотлер... нема мързи ме при него Laughing аз свърших фитнеса и вуизам да се баням... после имам среща за обяд... с преателка, данси помослите нещо друго Grin
В тия джендърски времена....всичко може да си помислим. Laughing То от 1 път.... Mr. Green

Не съм за фитнес. С моят кекав гърб и врат ще втасам сериозно. Дори от активна гимнастика се схващам. Не мускулна треска, а буквално схващане на гърба. Онли стречинг/йога за мен. Е, може да идвам на фитнес само да разтварям и затварям кълки hahaha И фитнесът на маса ми се отразява добре...на психиката Laughing

# 40
  • Мнения: 5 247
Оффф кога успяхте да пуснете тема. Всичко изтървах. Обаче е готино да почиваш 3 дни.

# 41
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Страхотно е,но тия едночлени и многочлени ме морят!Аз обяснявам,а тийна след 5 минути:Мамо,как беше тука и айде пак отново!Зор ще е тоя седми клас.

# 42
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Тук станало като клуб на анонимните луди. Да взема да се представя.
Здравейте, аз съм Осмичка и съм луда от доста години. Помощ не очаквам, непоправимо е. Търся само съмишленици. Laughing
Както казваха в рекламата на ракия: "Събрахме се" Simple Smile

Стига сте мрънкали за тия 4-5 кила. А за 15 какво ще кажете, м? Wink  Ама то циците вървят в комплект с шкембе и бутове, по отделно не се предлагат Simple Smile.
Мрачно и дъждовно е днес, направо не ми се мърда. Искам да се сгуша с книгата и чаша кафе, така мога да откарам деня. Обаче, както казва Лан, тръстиката/плантацията не чака.

# 43
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
О,Янче отивам до Лидл за желатин и ще пробвам тортата! Тук е слънчево и горещо!

# 44
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Надявам се да ви хареса. Аз избягвах рецептите с желатин заради несполучлив опит преди доста години. Обаче се оказа фасулски лесно да се работи с него.
Вчера беше 35 градуса, сега е 22. Ама като нищо после може пак да стане жега и да пекне. Много бързо се променя времето тук, свикнахме му.

Общи условия

Активация на акаунт