Фермата 4 - Съединение - тема 3 (24.09. - 30.09.)

  • 35 507
  • 815
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Миналата година се отказах от темата, защото имаше много подсказвания и ми писна. Тази вероятно с напредването на предаването, пак ще я зарежа.

Въпреки, че има бутон за следене, пак има нахални постове за запис.

Килограмите на участниците изобщо не ме вълнуват. Тези днес от дуела - едната имаше поглед на глупава, но леко заличи това усещане, все още обаче не мога да я разбера, не се разкрива много. Другата беше ужасно глупава, личеше ѝ, че е глезено детенце, свикнало да му уреждат битките в живота.

# 31
  • Мнения: 4 592
Мерси за темата!

Според мен близначките ще посочат Нури за фермер, по-удачно продукцията да не посочва свой кандидат, тъй като критериите им ще са ми доста съмнителни и някак това прави намесата им в играта твърде директна.

По повод разискваните казуси Laughing За мен близначките не са дебели и отпуснати, а по-мускулести от необходимото, не знам в следствие на какво, набити и с доста пищен бюст, предвид и ниския им ръст, според мен се създава впечатление, че са доста по-пълни, отколкото са. В лице не са ми красиви, но са ми някак чаровни. Определено ме издразниха в последните епизоди с тези закани, макар и предполагам от продукцията да ги карат да го правят, но можеше да са доста по-умерени.
Тялото на Радка си е доста хубаво, в лице, особено когато се гримира, за мен е хубава, макар че не харесвам този изгоряло жълт цвят на косата. Ужасно отегченият поглед обаче си го има понякога и тогава не ми е никак симпатична. Иначе определено започнах да я харесвам повече, тъй като преди ми беше първо леко дразнеща, а след това безразлична.

# 32
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Голяма излагация от страна на Ива.. Много неточна и бавна. Игрите обаче са дооооста тежички.

# 33
  • Мнения: 11 541
А в случая третият (всъщност - първият) кандидат е Радка. Simple Smile

Нямах в предвид, че Радка е излишният кандидат за фермер, а че е излишно да се посочва трети кандидат от продукцията. Победителят от дуела и този, който е избран от отпадналия участник са достатъчни.

# 34
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Съгласна съм. Както казаха много хора - така вмешателството на продукцията става твърде явно, напраео ни го навират в очите. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 072
И аз при манекенките Simple Smile
Набити и масивни ми се видяха близначките още от начало. За съжаление не видях изградена добра двигателна култура ,само маса.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Въпреки вмешателството на продукцията,хубавото е,че фермерите могат да отсеят единия от кандидатите.
Предните сезони беше много по-лесно продуцентите да наложат на отпадналия кого да посочи за фермер.И там вече нямаше мърдане.Сега все пак и дуел има между тях.Та от тази гледна точка,за мен така определено е по-добре.

И аз при манекенките Simple Smile
Скрит текст:
тц,не става така,снимка трябва  Mr. Green

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 02:08 от avi10

# 37
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И ти си права. Simple Smile
А в предишните сезони дори да е било лично решение на отпадналите дуелисти кого да посочат за фермер, сякаш го приемаха като един вид възмездие - "тоя ме изхвърли от играта, ама сега ще види" . Simple Smile Почти винаги избираха за фермер човек, който да отмъсти за тях някак.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 02:13 от Ензим

# 38
  • Мнения: 11 541
От промото съдя, че близначките все пак са посочили Нина за фермер, а тя нещо се разстройва, че от нейния отбор са гласували тя да отпадне. Сякаш.  Thinking

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
И ти си права. Simple Smile
А в предишните сезони дори да е било лично решение на отпадналите дуелисти кого да посочат за фермер, сякаш го приемаха като един вид възмездие - "тоя ме изхвърли от играта, ама сега ще види" . Simple Smile Почти винаги избираха за фермер човек, който да отмъсти за тях някак.
Абсолютно,живо отмъщение си беше.Много малко бяха тези,които посочваха някого заради благото на Фермата.

Нина нещо хич не я виждам като фермер,не знам защо  Thinking.

# 40
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Няма да ме учуди, ако отборът на Нина не я подкрепи в избора на фермер, и аз не бих гласувала за нея. Представям си фермерството ѝ подобно на това на Дарина от миналия сезон, макар че май сега хората във фермата са по-свестни като цяло от миналогодишните .

# 41
  • София
  • Мнения: 22 943
Благодаря за темата.
Някъде има ли линк на промото?

# 42
# 43
  • тук и там
  • Мнения: 11 525
. Фенката им тук явно е със същото телосложение и затова тоооолкова настоятелно ни обяснява какви са фиданки.Grinning

Цитат
 Не мога да разбера - някои хора на кьорави ли се правят, какво        

Аз съм със същото телосложение - и минавам за женствена. Фиданка -не съм,ама и нямам вид на болна от нещо..Stuck Out Tongue Winking Eye, Близначките били дебели ?! За мен си имат съвсем нормален вид,ама манекенки-не са..Каквито са  повечето списващи явно..

На Ива точно балансиращите задачи и тези за точност и изядоха главата.Баланса е труден и телесната маса в случая пречеше на Ива.Да сте виждали гимнастичка на греда по-тежка от 45 килограма?Аз щото не съм.При качването на онези неща като стълби(на пирони приличаха)-същата работа.Освен баланс,и освен тежест -Ива трябва да “носи" и собствената си маса.Хората ,които са правили подобно упражнение във фитнеса -знаят за какво говоря)примерно -качване върху трупче /стол със един крак).За хвърлянето на разни неща-също.Там пък височина е предимство. Със сеченето със брадва-Ива се справи по-добре,според мен-както и със трошенето на тухли.Вече няма значение.Задачите на жените-бяха по-трудни и от тези на мъжете.Чудя се и аз предварително дали са пробвани игрите от жени(и то не от  професионални  спортистки)или ей-така си ги измислят.Съжалих ги момичетата. Направо е нечовешко да ги тормозят така..Трябва да си многобоец най-малкото,та да се справиш прилично..

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 23:29 от Kaisia

# 44
  • Мнения: 14 830
Не гледах днес, но ме е яд за резултата...
Ми да ти кажа , аз гледах и както не бях за никоя, накрая се радвах че Радка спечели.Не че тя се справи много добре, но по калпав дуелист от Ива досега не е имало във формата от самото начало.
Благодаря за темата.

Общи условия

Активация на акаунт