Спечелете пълен пакет процедури за обезкосмяване с Venus Velocity

  • 4 909
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Наистина съм заинтригува  от процедурата никога не съм пробвала подобен метод на обезкосмяване.
Моят тен на кожата е матов косъмчетата са ми черни на цвят във всички области на окосмяване. Ползвам самобръсначка плюс пинсета от всичко друго получавам обърнати косми или алергии обриви Confounded Наистина ще е хубаво да почувствам удобството на гладка кожа без странични ефекти и то дълготрайно.Звучи като магия Blush

# 61
  • Мнения: 1 476
Кожата и космите са ми светли. Най-често използвам епилатор и самобръсначка.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 194
Моята кожа е бяла, с тъмни косъмчета. В момента използвам самобръсначка.

# 63
  • Мнения: 38
Кожата ми е бяла, а косъмчетата са чернички. Основният метод за обезкосмяване, който използвам, е епилацията, понякога и самобръсначката влиза в действие.

# 64
  • Мнения: 24
Здравейте, кожата ми е светла, но не мога да кажа че е като сирене. Космите са ми черни и искам много да се възползвам от процедурите!

# 65
  • София
  • Мнения: 1 914
Тенът ми е доста силен/тъмен. Както и космите. В момента ги бръсна, защото след моретата не е удачно да продължа с процедурите лазерна епилация, които съм започнала.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 304
Кожата ми е светла, а космите черни.
Обезкосмявам си краката с епилатор, подмишниците също с епилатор, триъгълника с кола-маска в домашни условия.
Ръцете не си ги обезкосмявам, защото започнали веднъж ще трябва винаги да ги махам. Имам косми по ръцете, но не са фрапантни за мен, за  това на този момент не ги махам.

# 67
  • Мнения: 139
Тенът на кожата ми е тъмен, косъмчетата - също. Използвам епилатор за обезкосмяване. Вълнува ме дълготраен ефект на обезкосмяване.

# 68
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Светла кожа с тъмни косми. Използвам епилатор 😊 Бих желала да постигна трайни резултати.

# 69
  • Мнения: 578
Кожата ми е светла както, имам светли косъмчета по ръцете и по-тъмни и твърди по краката. Използвам депилиращи кремове и кола маска.

# 70
  • София
  • Мнения: 215
Имам светла кожа, и косъмчетата са ми средно светли. Не издържам на болка, заради това ползвам единствено самобръсначка.

# 71
  • Милано
  • Мнения: 952
Кожата ми е тъмна с тъмни камъчета.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 355
Мъж съм. Кожата ми е по-скоро светла, космите - тъмни и дебели. Много са и навсякъде. Определено ми създават дискомфорт особено през лятото, затова ги подстригвам с машинка за тяло. Но определено бих искал да опитам лазерна епилация.

# 73
  • София
  • Мнения: 480
Хубава томбола 😀
С матова кожа съм, косъмчетата черни. Използвам предимно епилатор, самобръсначка изключително рядко. За някои зони ходя на лазерна епилация (диоден лазер и Александрит).
Интересно ще ми е да сравня методите, досега съм подминавала опцията за Venus, въпреки че мои познати са доволни.

😀👌

# 74
  • Варна
  • Мнения: 617
Кожата ми е светла, космите също.
Пробвала съм фотоепилация и лазерна епилация преди години - ефект нямаше.
Сега ползвам самобръсначка

Общи условия

Активация на акаунт