Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 647
  • 732
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 433
S and M, ужас! Къде е това?

За Бебемания - ето тук може да видите на кои марки ще има представители: http://bebemania.bg/%D0%98%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D1%82%D … BOTYVeTYtKXI1KfcF

Общо взето много са и доколкото знам всички ще предлагат ваучери, отстъпки и т.н. Ще може да се купува и  от там на място на преференциални цени. Да не излъжа някой, но ми казаха, че и фирмите за стволовите клетки ще дават отстъпки.

Относно идеите за имена на следващата тема:
- ДЕКЕМВРИЙКИ, вижда му се края, бебчо е на път мама да омая!
- Трескава подготовка кипи, ДЕКЕМВРИЙЧЕ нашият дом скоро ще освети!
- ДЕКЕМВРИЙЧЕ вече е голямо и събужда мама рано-рано!

Тези ми хрумнаха за сега Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 586
  • София
  • Мнения: 1 268
[video][/video]Ето и от мен 😇 няколко заглавия. Е не са като вашите, даже много ми беше смешно, като ги писах, ама ей така за спорта 😂

Много мина, мънчко остана, Декемвийче скоро ще се гушка в мама.

Притъили дъх сме всички, през Декемврие ще се появяват нашите рожби мили.

Майчина любов голяма, няма търпение да раздава, всяка Декемврийска мама.





Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 20:15 от Еуфория16

# 587
  • Мнения: 1 976
Аз ще питам май при положение, че ще съм секцио дали не може пижама...

За ззаглавия:
- Декемврийче вече мирно не стои и мама бързо бързо се мори.
- Мама иска декемврийче вече да си гушка, но ще трябва още месец-два в коремчето да слушка.
- Декемврийче бързичко расте и шава, още мъничко и ще си гушка мама!

# 588
  • Мнения: 337
Между другото видях в началото, че пише  мамите и датите на термините им. Може ли и мен да ме добавите.
23.12 😍
ДРКЕМРИЙЧЕ мъничко в мен расте, ще го  носи скоро мама на ръце.
Още мъничко остана, да се гушка ДЕКЕМРИЙЧЕ  в мама.
От толкова лежане ми е атрофирали мозъка и не мога да измисля нещо по-по  😊🤣🤣🤣🤣😂😂😂

# 589
  • Мнения: 576
Момичета, гледам, че обсъждате нощниците. Принципно за самото раждане дават техни стерилни нощници, а после вече след раждането си обличате ваша.
Кари, пижамата точно при секцио може би няма да ти е удобна, защото ластикът ще дразни на самия шев на операцията.

”Много мина, мъничко остана до срещата на декемврийче с мама”

“Златна есен вън царува, декемврийче вече никак не кротува”

# 590
  • Мнения: 82
Момичета извинявам се, но да ви питам, някоя от вас имала ли е херпес на устните и ако да нека сподели с какво го е лекувал.

# 591
  • София
  • Мнения: 6 010
Веси, точно тази вечер ми изби, преди 2 часа. За сега съм сложила балсам за устни на Nuxe, че да ми държи мазно и да не изсушава. Пробвала съм какво ли не и при мен с лекарства или без все за 3-4 дни се махат. Като безвредно средство някои хора казват, че ако намажат херпеса с мед помага за по-бързото оздравяване.

Стой на топло, мъничко човече, Декември ще те гушна и нямам търпение вече!
Декемврийски, мънички петички ни ритат, кога ще ги целуне мама питат?

# 592
  • Мнения: 82
Ще пробвам с мед, дано се махне по бързичко, че е болезнен. Може би настивам и за това така ми изби това чудо. Цял ден кихам а сега се събуждам със запушен нос Sad.

# 593
  • Мнения: 809
Херпес имаше мм тази година за първи път и го мазахме с какво ли не но не минаваше . Накрая със скилидка чесън леко притисната за да пусне сок и търкаше отгоре . Мина за 3-4 дни но щипело много 🤞
Аз си взех нощници от панда (китайския магазин ) по 9 лв 2бр и ще си взема още една може би по хубава . За багажа съм почти готова остава да си купя леглин и други хигиенни принадлежности за болницата .

# 594
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Добро утро

Лаленце- направо избухна с предложения за заглавие на новата тема.Всички са страхотни,чак ми оправиха деня от рано сутринта!! Как ви идват на акъл не знам.Толкова съм куца в това отношение😄😄😄

# 595
  • Мнения: 469
От тази сутрин съм с херпес. Докато не се е възпалил съвсем мажа зовиракс. Гинеколога ми разрешава.

# 596
  • Мнения: 295
Добро утро Simple Smile
Леко съм притеснена...леко ми е подуто влагалишето,особено на входа от едната страна.Четах в нета че е нормално - хормони и т.н.Не съм говорила с АГ,след 10 дни съм на ЖК и се чудя дали да почакам до тогава...При някой нещо подобно ?

# 597
  • София
  • Мнения: 153
От тази сутрин съм с херпес. Докато не се е възпалил съвсем мажа зовиракс. Гинеколога ми разрешава.

Зовиракс е един страхотен продукт за тези гадни херпеси. На мен от дете ми излиза под очите, в очите, по устните и лицето Sad

# 598
  • Мнения: 469
От тази сутрин съм с херпес. Докато не се е възпалил съвсем мажа зовиракс. Гинеколога ми разрешава.

Зовиракс е един страхотен продукт за тези гадни херпеси. На мен от дете ми излиза под очите, в очите, по устните и лицето Sad
При мен по устните и около тях избива. От дете съм и аз така. Случвало се е да съм с херпеси по цялата уста дори. Но зовиракса много ми помага. Пробвала съм и другите препарати с ацикловир, но това ми помага най-много. Ако го хвана съвсем в началото дори не избива.
Момичета, ще пускам сама изследвания днес. Като ви чета какво ви пускат на вас ... На мен не са ми пускали доста от нещата. Ще бъда благодарна ако ме ориентирате освен пълна кръвна картина, глюкоза, желязо и общ белтък какво друго да пусна!?

# 599
  • Мнения: 599
И от мен скромни предложения:
-Декемврийка търпение няма вече
да гушне малкото човече.
-Декември скоро наближава
бебевалеж при нас ще настава.
-Мама гнезденцето сви
декемврийче в него да приюти.

Общи условия

Активация на акаунт