Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 580
  • 732
  •   1
Отговори

Анкета

Как искате да се казва новата ни тема?

Опции:

# 720
  • Мнения: 951
Благодаря ти. То на частно УЗД не струва ли пак там някъде?

# 721
  • Мнения: 337
Благодаря ти. То на частно УЗД не струва ли пак там някъде?
Именно🤣
Аз се следя при частен АГ и на 31 съм на УЗИ, Тонове и ЖК всичко това плюс страхотно отношение за 70 лева.

# 722
  • Мнения: 35
Когато преди няколко месеца "посетих" спешния кабинет на варненската АГ болница (държавна) и ме приеха за задържане (абсолютно за да си източат пътеката, вливаха ми само обезболяващи при положение,че болки нямах), та тогава ми казаха, че ако откажа хоспитализацията, ще трябва да си платя прегледа. Може би за това са те накарали да плащаш... Същото беше е и когато поисках да си тръгна по-рано - може, но трябва да платя клиничната пътека за тези 4 дни (около 400 лв по спомен)....

# 723
  • Мнения: 337
Когато преди няколко месеца "посетих" спешния кабинет на варненската АГ болница (държавна) и ме приеха за задържане (абсолютно за да си източат пътеката, вливаха ми само обезболяващи при положение,че болки нямах), та тогава ми казаха, че ако откажа хоспитализацията, ще трябва да си платя прегледа. Може би за това са те накарали да плащаш... Същото беше е и когато поисках да си тръгна по-рано - може, но трябва да платя клиничната пътека за тези 4 дни (около 400 лв по спомен)....
Безобразие... нямам думи.

# 724
  • Мнения: 37
Да се включа и аз относно спешвия кабинет в МД София. Ходих и аз заради неусещане на бебето, мисля, че беше 20ти септември. Тогава на смяна бяха мн любезни сестри и доктор. И те ми обясниха, че когато не се приеме пациента в болницата, това значи, че състоянието му не е спешно и в нози случай прегледа трябва да се заплати,  защото те реално няма да получат вито лев за него. И честно казано ги разбирам. Аз също платих 65лв. Мен не са  ме карали да влизам в болницата,  казаха, че е много по-добре да лежа вкъщи от колкото там...

# 725
  • Мнения: 337
Това са ми последните 3 измервания на кръвното. От вчера и днес.
Според мен всичко е наред.

# 726
  • Мнения: 82
Elvinaa, супер ти е кръвното. Няма от какво да се притесняваш.

# 727
  • Мнения: 294
Точно преди месец бях на ЖК, прегледаха ме с вагинален вхограф и докторката доста ме наплаши, веднага трябвало да постъпя в патологичното, да не стане нещо лошо, защото съм имала фуниевидно разширение на матката,  шийката не беше скъсена.Взех си багажчето и отидох, прие ме докторка, която беше запозната кой ме изпраща.Веднага ме включиха на система с гинепрал и магнезии, която трябвало да тече 24 часа.На другия ден отидох за преглед при завеждащата на отделението, тя също ме прегледа с вагинален ехо.Сяди и гледа....попита ме за какво са ме приели, а аз обясних че следящата ме док.ме праща заради разширение. Поиска да погледне документите от приема, разбра че имам две деца и каза че е нормално с две родени деца да има изменение и разширение на матката.Веднага каза на сестрата да ми махне системата.Поисках да си тръгна щом всичко е наред и няма за какво да се притеснявам, но ми беше заявено с доста висок тон, че ако си тръгна трябва да оставя 5000 лв ако случайно минат на проверка от Здравната Каса, и как ако си тръгна повече няма да бъда приета в тази болница.Няма да изпадам в подробности за състоянието ми след това, освен, че зпочнаха болките от преди( ноподобяващо менструални)
сестрата искаше да продължава да ми бие инжекцийте с нош-па при което побеснях още повече, сълзи, сополи... много им бях ядосана.
Този месец умишлено пропуснах ЖК, чувствам се добре, пия си удърните дози магнезии и папаверин, не искам да ме лъжат как ако не отида нещо лошо може да се случи ,и да ме ровичкат залудо- дето се вика.Много съм разочарована и ще си спестя посещението при гинеколози този месец.Бебчо си мърда, коремчето ми расте, някой може да ме помисли за луда, но ще отида направо да си взема болничния 45 дни преди термина и знам че всичко ще е наред и с мен и с детенцето ми.Извинявам се... стана дълго, но явно още не ми е преминал гнева от тогава.😣

# 728
  • Мнения: 337
Точно преди месец бях на ЖК, прегледаха ме с вагинален вхограф и докторката доста ме наплаши, веднага трябвало да постъпя в патологичното, да не стане нещо лошо, защото съм имала фуниевидно разширение на матката,  шийката не беше скъсена.Взех си багажчето и отидох, прие ме докторка, която беше запозната кой ме изпраща.Веднага ме включиха на система с гинепрал и магнезии, която трябвало да тече 24 часа.На другия ден отидох за преглед при завеждащата на отделението, тя също ме прегледа с вагинален ехо.Сяди и гледа....попита ме за какво са ме приели, а аз обясних че следящата ме док.ме праща заради разширение. Поиска да погледне документите от приема, разбра че имам две деца и каза че е нормално с две родени деца да има изменение и разширение на матката.Веднага каза на сестрата да ми махне системата.Поисках да си тръгна щом всичко е наред и няма за какво да се притеснявам, но ми беше заявено с доста висок тон, че ако си тръгна трябва да оставя 5000 лв ако случайно минат на проверка от Здравната Каса, и как ако си тръгна повече няма да бъда приета в тази болница.Няма да изпадам в подробности за състоянието ми след това, освен, че зпочнаха болките от преди( ноподобяващо менструални)
сестрата искаше да продължава да ми бие инжекцийте с нош-па при което побеснях още повече, сълзи, сополи... много им бях ядосана.
Този месец умишлено пропуснах ЖК, чувствам се добре, пия си удърните дози магнезии и папаверин, не искам да ме лъжат как ако не отида нещо лошо може да се случи ,и да ме ровичкат залудо- дето се вика.Много съм разочарована и ще си спестя посещението при гинеколози този месец.Бебчо си мърда, коремчето ми расте, някой може да ме помисли за луда, но ще отида направо да си взема болничния 45 дни преди термина и знам че всичко ще е наред и с мен и с детенцето ми.Извинявам се... стана дълго, но явно още не ми е преминал гнева от тогава.😣
Ужас. А в коя болница се е случило това?

# 729
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Момичета имам бърз въпрос,че вече пътувам към София за да посетя бебемания.Искам да ми кажете магазин за колички,голям където има голям избор за да разгледам.Може и да не е само за колички,и да е горе долу на удобно място за да не се въртим много.Май ми станаха много претенциите,но ще се радвам на препоръки

# 730
  • Мнения: 1 106
Глория, голям магазин с много неща (не само колички) е Вис Виталис, особено този на Симеоновско шосе.  Не е особено близо обаче.  Иначе самият Вис Виталис има щанд на Бебемания, но с по-ограничен избор.  
Дундьо е една идея по-близо и също има доста неща https://dundio.com/ .
Иначе буквално по права линия по Цариградско е The Mall, където има Хиполенд и Комсед и може и да има избор на някакви колички Simple Smile

Приятно прекарване и да се похвалиш после с покупките Wink

# 731
  • бургас
  • Мнения: 624
Понеже се отказах да взема количка втора ръка ще чакам черния петък в Хиполенд ноември. Избрала съм две колички, та ще решавам в последния момент. Ще взема и електрическия стерилизатор на cangaroo  3в1.  Всичко останало вече купих.  Иначе с тази бебемания само ме дразните Grinning  искам и аз да отида Grinning
Чакам да се похвалите с покупки Hug

# 732

Общи условия

Активация на акаунт