Открих, че партньорът ми се вижда с мъже и е активен...

  • 13 044
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 224
Не знам дали със същия пол се води изневяра. Аз, ако жена ми прави секс с друга жена, единственото, което би ме наранило, е да ми откажат да гледам.

Дали и жена ти мисли същото за теб? 😖😖😖

# 16
  • Мнения: 11 505
Скрит текст:
След известни съмнения че партньорът ми ми изневерява с жени, открих даже с доказателства, че търси и получава удоволствие от мъже, както се знае в гей средите, той е ‘само активен’.
Скрит текст:
След спокоен разговор за връзката ни и неговото търсене на развлечение с други жени аз го конфронтирах и за мъжете. Той отрича, макар и да му показах доказателство. Сега е уязвим и аз съм много внимателна и деликатно по малко говорим за това, въпреки че той може би ме вижда като враг, а не приятел с когото да сподели, тъй като самия той не би признал пред себе си че това е вярно.
Аз съм много разкрепостен човек, но ме притеснява това че той търси други жени за да докаже на себе си че не е привлечен от мъже, може би за да си оправдае сам влечението от мъжко удоволствие.
Не знам какво да правя.

Това "уточнение" защо е направено? Ще го направи по-малко гей или би?
Ами не, но нито аз нито той се вижда да е гей. Според мен това му предпочитание за удоволствие от мъже е ‘нестандартен’ секс
вероятно се опитвам да разбера дали неготово самоотричане е най-вече срам, а и може би да не се слагат етикети ‘гей’ ‘би’ и т.н.

Това не са етикети и няма нищо срамно да признаеш, че си падаш по същия пол. И заглавието на темата Ви, и първият Ви пост обсъжда интимни отношения със същия пол, но става малко като виц. Какво в крайна сметка е притеснението Ви? Обърках се...

# 17
  • London
  • Мнения: 11
Объркана съм и аз, явно търся мнения за да събера сили и да прекратя връзката и да не се тормозя с такъв човек.

# 18
  • Мнения: 3 542
Ми просто си предатви да си бременна и той да си ходи по кефа, може някоя болест специална да получиш като бонус. После с бебе няма съвсем да си интересна и пак си представи как се гърчиш сама на всичко. Защото едно бебе е огромна грижа от всякакъв характер - финансов, физически, емоционален и много семейства преминават през криза тогава и ако в началото не ви е било всичко на 6 няма начин после да се поправи и да стане по-добре. Дори и без странни сексуални порции като при твоя мъж е много труден период.
Не си губи времето, момиче! Да те дели с мъжки задник...

# 19
  • Мнения: 1 267
Нищо объркващо няма, живееш с човек, който ти изневерява. Ти просто си търсиш под вола теле да си го оправдаваш. Това, че спи с жени да си докаже, че не е гей беше велико.

# 20
  • Мнения: 5 248
Какви са доказателствата?

# 21
  • Мнения: 3 625
Объркана съм и аз, явно търся мнения за да събера сили и да прекратя връзката и да не се тормозя с такъв човек.
Разкарвай го, не ти остава много време да намериш по-свестен.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Какво "отричане" пред себе си, че е гей - чрез изневяра с жени?! Щом е известен  гей средите като активен, значи за какво "отричане" да говорим. Той си е бисексуален, харесва му да го прави и с мъже, и с жени.

# 23
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
След известни съмнения че партньорът ми ми изневерява с жени, открих даже с доказателства, че търси и получава удоволствие от мъже, както се знае в гей средите, той е ‘само активен’.
След спокоен разговор за връзката ни и неговото търсене на развлечение с други жени аз го конфронтирах и за мъжете. Той отрича, макар и да му показах доказателство. Сега е уязвим и аз съм много внимателна и деликатно по малко говорим за това, въпреки че той може би ме вижда като враг, а не приятел с когото да сподели, тъй като самия той не би признал пред себе си че това е вярно.
Аз съм много разкрепостен човек, но ме притеснява това че той търси други жени за да докаже на себе си че не е привлечен от мъже, може би за да си оправдае сам влечението от мъжко удоволствие.
Не знам какво да правя.
Последно с мъже, с жени или и с двата пола ти изневерява? Laughing

# 24
  • Мнения: 29 429
Явно е бисексуален. Жени, мъже, не подбира. Ниска самооценка и желание за себедоказване. Не си го причинявай. Щом сега се държи така, представи си след 5 години, с едно/две деца как ще е. Ти ще гледаш децата и къщата, ще ходиш и на работа евентуално за допълнение, той ще хойка с разни …..не знам как да ги нарека....
Намери си мъж, не мекотело!

# 25
  • Мнения: 3 732
Имаш ли основателна причина да останеш с него?
Защо не го пратиш да си върви по живо, по здраво?

# 26
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Явно е бисексуален. Жени, мъже, не подбира.
Той па кат нерез потентен. Важното е да нещо за..., може и дъска с дупка. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 21 479
Еми той за тебе важен е фактът, че ти изневерява, с какви точно е второстепенно.
Пускай го да се изяснява със себе си и си намери друг.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Никой не може да отрече пред себе си нищо. Няма как себе си да излъжеш. Отрича само пред теб и прави театри. Основен принцип на мъжете е да отричат винаги. И на калъп да ги хванат пак отричат.
А иначе изневярата си е изневяра, няма никакво значение с какъв пол се прави. Само ти можеш да прецениш за себе си можеш ли да живееш с човек, който ти изневерява или не. Само да ти кажа, че няма да спре. Има хора, които изневеряват и такива, които не изневеряват. Но няма такива, които изневеряват, пък после спират. Такова чудо за 40 год не съм видяла още. Ако ти е просто гадже и наистина си разкрепостена и не ти пречи ок, но за сериозна връзка, брак и деца аз лично не бих си го причинила с такъв човек.
А и още нещо. Презервативът не дава 100% гаранция за защита от СПИН и хепатит. Аз лично бих се замислила дали си заслужава да си губя времето с човек, който ми рискува живота, за да си направи кефа.

# 29
  • London
  • Мнения: 11
Благодаря savina_33, мисля че това е най-разумния съвет. ххх

Общи условия

Активация на акаунт