Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Препоръчайте интериорни врати - тема 2

• 51 894
  • 558
  •   1
Отговори
# 555
  • София
Desem,  коя е фирмата? Извинявам се, ако сте писали в предишни постове.

# 556
Мисля, че влагате прекалено много емоция в една прекалено злободневна тема, което си е Ваше право, но според мен не заслужава чак такава енергия и време. След като пиша в тази тема с молба за препоръка за качествени интериорни врати дали според Вас имам лично опосреден опит при избора на интериорни врати за да Ви препоръчвам от собствен опит конкретна марка? Не разбирам след като вече разполагате с врати и сте доволна от тях коя е причината да ме питате за цени и препоръки или да влизате в диалог с мен изобщо? Също така не разбирам след като по думите Ви имате персонален опит от посещение на място в магазините предлагащи врати защо изобщо имаме комуникация на тема споделяне на нечий друг опит?
Сайтовете за обков и заготовки за врати на мен лично са ми помогнали единствено като ориентир за реалната себестойност на продукта и по никакъв начин не касаят избора Ви на врата. Те ясно показват, че себестойността на една врата не е висока и крайната цена към потребител може да бъде както 300.00 лв. така и 1200.00 лева както и се случва. Покупната цена на готов продукт врата зависи от много фактори като майсторство на изработка, дълготрайност, гаранция и т.н. Лично мое мнение е,че наличието на сайт или липса на такъв по никакъв начин няма да ми повлияят на преценката, защото мнозинството от лъскави сайтове според мен предлагат некачествени врати с неясен произход. Явно за Вас сайта е важен критерии, което отново е въпрос на лична преценка и предпочитания, но за мен по-скоро е важно да има адекватен шоурум и обсужване, при което аз като неспециалист да разбера ясно, точно и недвусмислено какви предимства има вратата на даден производител и защо да дам 1200.00 лева именно на този производител.За мен интериорните врати са важен детайл и не желая да ги сменям през 2-3 години с нови или да си късам нервите с постоянни рекламации. Вратата освен чисто визуален ефект трябва да има добри шумоизолирращи качества както и безшумни панти и хубава удобна брава. Важно е за мен също да носи на зацапване и да не й падне покртието на първата година. Това търся аз в една врата и искам като ще давам 10 бона за 5 врати да знам защо съм ги дала, защото след като ще ценя труда и майсторството на изработващите вратите, не е ли най-нормално да цена своя труд, време и нерви при изкарването на тези 10 бона?

asin, последно коя са вратите, които препоръчвате ?! Опит?!
Качествени врати знам от къде да купя, но качествени врати за 300 вместо 1200 лв. - не.
Няма нужда да се разхождам, знам кое е мястото и го знам от опит, а не защото някой нещо ми е казал.
С какво ще помогнат на някого сайтове за обков (или на мдф плоскостите..), ако няма да си прави вратите сам?!
Осен материалите (това изключва пестенето от панти) е важно и как са вложени. Ако затова ще платя N-пъти над цената им, ще го направя - в това е разлика в еднаквостта.

Опит: за 7 г. употреба вратите ни нямат и 1мм изкривяване, провисване, скърцане, раздуване.
Вратите са от един и същ материал навсякъде в.ч. в санитарните помещения - многослойна дървесина с дървен фурнир (изключение на санитарните, които са бели с лъскавина 30% от страната на помещенията, можеше им другите дава двуцветни с различни фурнири), като вътрешността е олекотена - наше решение (не бе определящо за цената), скрити панти (по 3 бр.), магнитни брави без ключалки с изключение на санитарните.
Изработка за 4-5 месеца, монтираха ги за около 2 седмици като идваха 12 пъти, сами решаваха какво да пипнат, кое да си го върнат за корекция, за да е перфектно.
При взимането на размерите, промениха стандартното отваряне, посоките, равнението по стените (дали да е по стаята или по коридора, различно е), дали да е с нормално отваряне или с обратно отваряне, дадоха съвет дори къде точно да са ел.ключовете, съвет как да прикрием/поправим наранено, ако случайно повредим нещо.
... и не на последно място имат читав сайт... та всичко описано изисква опит и професионализъм, не просто да сложат гръмкото "лукс" и 5-6 снимки и да си мислят, че имат сайт.

Последна редакция: пт, 30 апр 2021, 14:56 от asin

# 557
  • София
asin, на всичките Ви въпроси вече съм отговорила, в т.ч. защо пиша/чета тук.
Емоция нямам, тъй като нямам финансов или друг интерес (в друга област са ми интересите)
Смисълът от читавият сайт е ясно какъв е.
Само ще допълня, че за разлика от ел.уредите (примерно), вратите (съизмерими като цени) не се сменят от днес за утре (от повредата до доставката) и домът не се превръща в строителна площадка.
Нима някой смята себестойността на вложените елементи и материалите в уредите?!
Ще пробвам пак: Цената на елементите/материалите нямат никакво значение, ако не можеш да ги използваш, за да създадеш готов продукт.
И в ресторанта пържолата е колкото кг в магазина (че може и много повече да е), но не определяме колко трябва да е цената.

emy_emy, Ванком.

# 558
asin, на всичките Ви въпроси вече съм отговорила, в т.ч. защо пиша/чета тук.
Емоция нямам, тъй като нямам финансов или друг интерес (в друга област са ми интересите)
Смисълът от читавият сайт е ясно какъв е.
Само ще допълня, че за разлика от ел.уредите (примерно), вратите (съизмерими като цени) не се сменят от днес за утре (от повредата до доставката) и домът не се превръща в строителна площадка.
Нима някой смята себестойността на вложените елементи и материалите в уредите?!
Ще пробвам пак: Цената на елементите/материалите нямат никакво значение, ако не можеш да ги използваш, за да създадеш готов продукт.
И в ресторанта пържолата е колкото кг в магазина (че може и много повече да е), но не определяме колко трябва да е цената.

emy_emy, Ванком.
Мисля, че е напълно излишно да продължаваме комункацията и да пълним темата с лични обяснения, тъй като това не е полезно за никого. Това, което мога да Ви кажа госпожа е -Христос Воскресе и бъдете здрави и усмихнати.

Общи условия

Активация на акаунт