Д-р Генов ортопед Хасково

  • 7 262
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, мами.
Като новоизлюпена и силно загрижена мама, заведох детето си на преглед на тазобедрените стави при д-р Генов след направление от личния лекар. Бебенцето е на 1 месец и няколко дни. Както се очакваше, д-р Генов си измисли "минимално отклонение в дясното краче" и ми "нареди" да "скоча" до аптеката и да купя ортопедични гащички(по-късно разбрах, че докторът е бил известен със своите гащички).
Естествено като всяка майка се разстроих и притесних, но той, забележете, ми обеща, че след 2 месеца носене на гащичките, всичко ще се оправи. Гащичките струват 50 лв.
След като ходих на още 2-ма ортопеди, за да чуя и още едно мнение, се убедих, че за д-р Генов притеснени родители не са нищо особено, важното е да му върви бизнесът с въпросните гащички. Дори и ехографска снимка не ми даде, за да не мога да я предоставя на друг специалист.
Предполагам си помисли, че съм ограничена и едва ли ще ми стигне ум, за да покажа детето на друг лекар.
И двамата лекари след Генов бяха категорични, че няма абсолютно никакъв проблем, най-малко нужда от гащички.
Потресена съм от комерсиализирането на медицината, отвратена съм от подобни лекари-безскрупулни и манипулативни...
Жалко за държавата и психиката ни... 🤐😤😠

# 1
  • Мнения: 1
Д-р Евгени Димитров Генов предписа на моето дете ортопедични стелки като вземаше размер от крачето на детето. За стелките пойска 100лв. като каза, че ще са точен размер за крачето на детето. След повече от месец изчакване се обади и получих обикновенни стелки който се вземат само по размер на ОРТОТЕХ със съответен номер като същите се продават за 50лв. в сайта: https://orthoteh-bg.com/produkt/supinatori-kids/
Отвратен съм от работата на доктора!!!

Общи условия

Активация на акаунт