Бебешка козметика Бочко

  • 1 125
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Привет мами!  Интересувам се от козметиката на Бочко( плюс препаратите за съдове и дрехи, мокри кърпи и пелени,  изобщо всичко). Направи ми впечатление,  че се използват натурални съсътавки и е без разни химикали. Какво е вашето мнение? Понеже има доста по-скъпа козметика,  смятате ли,  че цената определя качеството? 

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
То почти всичката бебешка козметика е натурална. Мисля че има теми вече по този въпрос. Ако бебето ви не е с проблемна кожа, Бочко си е съвсем прекрасно решение. Ползвам течния сапун и верото вече година. Разнообразявам обаче другите продукти и ползвам на Бебо. И не, в случая с бебешката козметика не мисля, че има значение цената. Бочко няма за АД серия например, а по-скъпите марки имат.

# 2
  • Мнения: 1 712
Синът ми не е с проблемна кожа,ползваме мокрите кърпички,шампоана и паста за зъби бочко.Не ги сменям с други,доволна съм.Кремчето за подсичане не ми допадна,харесваше ми само един много евтин,полски,препоръчаха ми го още в родилното и с него си останахме.Веднъж нямаше и взех бочко,но му се зачерви веднага кожата.И крема за тяло не ми хареса,остава някак лепкав после.А слънцезащитният случайно си намазах лицето с него,люти ужасно на очите(как попадна там не знам) и няма измиване.Та някои от продуктите и са много добри,други аз лично не харесвам.Проба-грешка.

# 3
  • Мнения: 602
Всяка козметика действа различно на всяко дете.. Аз използвам козметиката на mustela и съм много доволна.. Да вярно е, че е доста скъпа, но пък е икономична и изкарва по много време.. Крема за след баня го ползваме 4 месеца като го ползваме всеки ден за цялото тяло и чак сега наближава да свърши, шампоана почти не е мръднал (къпем се всеки ден) и сигурно ще ни стигне за година.. Крема за подсичане по 2 месеца като сменяме 6-7-8 памперса дневно.. А и е дерматологично тествана и е малък шанса да не се понесе от кожата, а и няма аромати, които да проявят алергична реакция.. А лятото в топлото, ако се случи да се подсече докато е подсечена ползвам судокрем.. За шишетата мия с препарата на фрош, за пране ариел, персил или максима.. Омекотител коколино, но тях ми ги внасят от чужбина.. Мокри кърпички на бебо без алкохол.. Въпреки че като сме вкъщи не ги ползваме всеки път мием дупето..

# 4
  • Мнения: 4 750
Аз до ден-днешен ползвам козметика на Бочко, а синът ми е вече първокласник. Ползвам май всичко тяхно, най-вече препарата за пране, сапуна за ръце, мокрите кърпички, гела за почистване на ръце, шампоаните, тоалетното мляко, кремовете за лице и от време на време крема със смрадлика. Навремето ползвах и техен препарат за миене на бебешките шишета. Не живеем в България и при всяко ходене си набавям необходимото количество или поръчвам на приятели. Техни пелени не съм ползвала, май когато синът ми ползваше памперси, ги нямаше. Ползвах на Пуфис и изобщо не бях доволна.

Общи условия

Активация на акаунт