Къде в София - тема 2

  • 60 251
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 22 735
Здравейте, в търсене съм на добър сервиз за телефони /диагностика и смяна на батерията/. Свързах се с gsm expert /бул. черни връх 88/, но ще се радвам и от тук да събера мнения...


Има един сервиз, на Опълченска, срещу МОЛ София. Много съм доволна от работата в сервиза. Не мога да посоча точен адрес.

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Знамена различни размери има в Джъмбо и цената им е много прилична.

# 377
  • Мнения: 610
Здравейте, преди доста години тези гланцове бяха доста популярни и ги имаше навсякъде. Сега обаче нещо не мога да ги открия. Някой виждал ли ги е някъде по магазините?
http://evelinecosmetics-bg.com/index.php?route=product/product&product_id=67

# 378
  • Мнения: 2 798
G166, пробвай на Катрис (от дрогерии Лили) или на ТрендИтЪп (от ДМ).

# 379
  • Мнения: 610
G166, пробвай на Катрис (от дрогерии Лили) или на ТрендИтЪп (от ДМ).

Може ли снимки на продуктите, за да знам какво точно търся?
Предполагам на Catrice е това - http://beautyshop.bg/product/15735/catrice-glants-za-obemni-ustn … -lip-booster.html

Много благодаря!

# 380
  • Мнения: 2 798
Да, имат и балсам с такъв ефект, по-приятен е от гланца.
Гланц ТрендИтЪп:
Скрит текст:
Балсам Катрис:
Скрит текст:

# 381
  • Мнения: 795
Привет, имам по-странно питане. Къде има coffee магазини, в които продават мокачино. Подобно на Costa, но там е много скъпо, пък е на центъра. Аз търся в близост до метростанции, където си поръчваш и взимаш за из път. Smiley

# 382
  • Мнения: 10 210
Къде мога да намеря декоративна самозалепваща лента? Да е на символични цени, трябват ми 3 метра.

# 383
  • Мнения: 795
Здравейте, къде или по-скоро има ли парфюмерии, където могат да се намерят маркови парфюми? Знам БЗ и Sephora. Ако предложите нещо различно, ще съм благодарнал

# 384
  • Мнения: 562
Здравейте, къде или по-скоро има ли парфюмерии, където могат да се намерят маркови парфюми? Знам БЗ и Sephora. Ако предложите нещо различно, ще съм благодарнал

В Хит в Младост има добре зареден магазин с маркови парфюми

# 385
  • Мнения: 2 798
Здравейте, къде в София има магазин за бродерии... рози, сърчица, пеперуди и т. н. мънички...

# 386
  • София
  • Мнения: 9 541
Здравейте!
Къде в София мога да заведа 5-годишната ми дъщеря някоя събота/неделя да се поплацика в детски басеин? Не искам треньор, не искам курс, а свободно "плуване". Тя не може да плува, така че трябва да е плитко. Допълнителен плюс е, ако на място има техни играчки за басеин, но ако няма, то поне да позволяват да си донесе от нейните.  Аз ще съм с нея, но не държа да има басеин и за мен, защото така или иначе аз в басеин не влизам.
Знам, че в комплекс Динана май има вариант, но ми се ще да получа и други предложения както и отзиви евентуално.

# 387
  • Мнения: 5 002
Здравейте,някой да знае магазин за палта от естествен косъм?

# 388
  • София
  • Мнения: 14 680
Здравейте!
Къде в София мога да заведа 5-годишната ми дъщеря някоя събота/неделя да се поплацика в детски басеин? Не искам треньор, не искам курс, а свободно "плуване". Тя не може да плува, така че трябва да е плитко. Допълнителен плюс е, ако на място има техни играчки за басеин, но ако няма, то поне да позволяват да си донесе от нейните.  Аз ще съм с нея, но не държа да има басеин и за мен, защото така или иначе аз в басеин не влизам.
Знам, че в комплекс Динана май има вариант, но ми се ще да получа и други предложения както и отзиви евентуално.
За външни басейни - Люлин бийч и комплекса в Банкя. Би трябвало да работят вече.

# 389
  • София
  • Мнения: 39 761
За външни басейни - Люлин бийч и комплекса в Банкя. Би трябвало да работят вече.
От двата - Банкя.

Общи условия

Активация на акаунт