Къде в София - тема 2

  • 60 118
  • 756
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 2 846
Бански мисля, че може да намерите в едно магазинче на Солунска, близо до кръстовището с Христо Ботев, Флирт се казва магазина, утре ще мина да видя чорапи на Пирин Хил при тях мога да погледна за бански, ще пиша,, ако не ви е късно.
Дънки в размер 42-44 си купувам от Springfield в The mall, много са ми удобни, защото са с еластан и дълбоки, а и цената им е ок. 60 лв. Подобни съм виждала и в Зара, но все имат някакви по - шантави неща, затова предпочитам Springfield.

# 631
  • Мнения: 24 276
Чорапи на Пирин хил има в магазина, за бански, за който писах днес
Аз търся тъч скрийн ръкавици, в реален магазин из Центъра

# 632
  • София
  • Мнения: 9 525
Питах в друга тема, но не получих отговор. Дано тук получа. Къде мога да си купя от реален магазин качествена боя за сладкиши?

# 633
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Чорапи Пирин Хил мисля, че съм виждала във Фантастико.

Боя за сладкиши има в Сладката Къща, също в Кауфланд, Фантастико, Била има една на прах в миниатюрни бурканчета, която прави наситени цветове.

# 634
  • Мнения: 267
Много благодаря на всички!
Helene S, не е късно, на мен ми трябва за края на февруари Simple Smile така че моля те наистина, ако утре ходиш там, да пишеш после дали има Simple Smile Благодаря ти!
Иначе онлайн не обичам да пазарувам дрехи... в краен случай може би. Аз си мисля, че след намаленията през януари започват да изкарват по-леки дрехи или бъркам, някой сеща ли се?

# 635
  • София
  • Мнения: 2 846
Питах в друга тема, но не получих отговор. Дано тук получа. Къде мога да си купя от реален магазин качествена боя за сладкиши?

Тук ще намерите всичко: https://www.aromashouse.com/

# 636
  • Мнения: 468
Чорапи на Пирин хил има в магазина, за бански, за който писах днес
Аз търся тъч скрийн ръкавици, в реален магазин из Центъра
Купих си мега яки меки и топли тъч ръкавици от едно магазинче, малко като домашни потреби, на спирката на автобусите на Лъвов мост посока гарата. От двете му страни има заложна къща и Чок-дог закуски - голяма стъклена витрина с всевъзможни джундцурии. Моите бяха 3 лв, имаше най-различни видове, сигурно редовно зареждат, защото всичко беше по 1-2 бр.

# 637
  • София
  • Мнения: 2 846
Много благодаря на всички!
Helene S, не е късно, на мен ми трябва за края на февруари Simple Smile така че моля те наистина, ако утре ходиш там, да пишеш после дали има Simple Smile Благодаря ти!
Иначе онлайн не обичам да пазарувам дрехи... в краен случай може би. Аз си мисля, че след намаленията през януари започват да изкарват по-леки дрехи или бъркам, някой сеща ли се?
Днес ходих до магазина - имат огромен избор на бански всякакви видове на фирма Делфина, поддържат ги целогодишно, питах изрично.

# 638
  • Мнения: 4 239
Момичета имам две питания....
Къде мога да намеря стъклар (и ако знаете идва ли по домовете)
И търся къде да си направя веждите с конец, защото чувам добри отзиви за това...
Живея в центъра, ако може и да е наблизко, но всяко мнение ще е полезно. Благодаря
Ползвах услугите на стъклар преди около 3 години - работилницата му се намира в локалното платно на бул. Цар Борис III малко след кръстовището на Красно село в посока центъра. Много отзивчив човек, за съжаление не съм запазила телефона му. И тъй като отдавна не съм минавала оттам, ще помоля преминаващите да хвърлите око дали не се е преместил някъде Simple Smile

# 639
  • Мнения: 72
Здравейте! Знаете ли откъде мога да купя свещи от пчелен восък? Намирам само онлайн магазини, но не и физически...

# 640
  • Мнения: 468
Здравейте! Знаете ли откъде мога да купя свещи от пчелен восък? Намирам само онлайн магазини, но не и физически...

На базарите има, днес бях на произведено в България в ЦУМ, видях, че има - до 22ри е там базара, можете да си вземете от място Simple Smile

# 641
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Фермерския пазар срещу Министерство на земеделието всяка сряда предиобед.

# 642
  • Мнения: 24 276
Чорапи на Пирин хил има в магазина, за бански, за който писах днес
Аз търся тъч скрийн ръкавици, в реален магазин из Центъра
Купих си мега яки меки и топли тъч ръкавици от едно магазинче, малко като домашни потреби, на спирката на автобусите на Лъвов мост посока гарата. От двете му страни има заложна къща и Чок-дог закуски
Днес нямаше  Rolling Eyes

# 643
  • София
  • Мнения: 2 846
Свещи от пчелен восък можете да намерите и в добре заредени пчеларски магазини, сещам се за два - единия е на Солунска, близо до кръстовището с Христо Ботев, а другия е на бул. Васил Левски, от ляво в посока СУ, след Mr. Pizza се пада.

# 644
  • Мнения: 468
Чорапи на Пирин хил има в магазина, за бански, за който писах днес
Аз търся тъч скрийн ръкавици, в реален магазин из Центъра
Купих си мега яки меки и топли тъч ръкавици от едно магазинче, малко като домашни потреби, на спирката на автобусите на Лъвов мост посока гарата. От двете му страни има заложна къща и Чок-дог закуски
Днес нямаше  Rolling Eyes
На ъгъла на Витошка и Солунска продават ръкавици на щанд на улицата, целогодишно са там, лятото очила и тн, сто процента имат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт