Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 септ. 2018, 20:41 ч.

Колоездене

• 3 826
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Дааа, мисля да си купя велоергометър...все по-сериозно се замислям Grinning

Моят велоергометър и тези на повечето ми познати се ползват за закачалки.
Купи си тренажор, можеш да го ползваш с програми от рода на Зиуфт и да караш виртуално с хора от цял свят, което е доста по-интересно от скучното каране на велоергометър. Simple Smile

# 16
Здравейте, има ли друга тема за колоездачи? Много искам да се включа, а имам и въпроси.

# 17
Май няма, питай смело.

# 18
  • Пловдив
Аз доскоро бях от доста каращите /главно по шосе, извънградско и на дълги разстояния/, но напоследък нямам време за по-редовни карания.
И аз бях, обаче от 7 години насам по причина малки деца почти не съм карала. Дори до работа няма как - едно, че е в друг град, второ, развозвам едното дете по детски градини и разни терапии. Минавала съм до около 80 км. по селски пътища в светлата част на деня, личен рекорд не съм засичала, понеже съм далеч от рекорди.

----
"Имитирането" при спининга, доколкото знам, се състои в това, че уредът автоматично променя трудността, все едно имаш качвания и спускания. Не съм карала.

# 19
И при мен основната причина да карам рядко е, че развозвам децата си и няма как това да стане с велосипед. Не са толкова малки, че да се возят в седалка отзад на колелото, но не става и да минем заедно с колела половината окловръстно на София.

Общи условия

Активация на акаунт