Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 57 712
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 435
Здравейте, мили дами и майки!
Днес в Турция е ДЕНЯТ НА МАЙКАТА!

Беренка поздравява своята майка и  всички други майки:


Поздрави и за сценичните й майки:



Угур, също поздравява майка си и всички майка, като казва: "Майката означава любов, жертва. Честит Ден на майките! "

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 16:16 от Nina NN

# 151
  • Мнения: 18
Здравейте! Преди малко изгледах епизода и много се радвам, че Демир е жив. Тези сценаристи обаче са решили с всяка следваща серия да ни побъркат от напрежение... Сега се чудя дали ще хванат Джемал с колието и дали ще влезе в затвора пак. Надявам се, че не! След всичко, което преживяха и след като се сдобриха, би било жалко. Нямам търпение за следващата серия. До скоро, къзъмчета! ❤️❤️❤️

# 152
  • Мнения: 518
Добро утро "къзъмчета"! Изгледах епизода още в неделя, но нямах възможност да пиша, снощи изгледах и фрагмана от предстоящия епизод, Демир прави предложение на Джандан, тя усмихната му казва, че вече са женени, той-това е формално, сега искам истински да се оженим, щастливи са много и Ойкю и тя подскача около тях и пърха от щастие като малко птиченце.
За отминалия епизод-много тъжен, съдрах се от рев и само си повтарях, ама нали гледаш филм, да де, ама колко много човешки съдби има като тяхната, че и по-зле! Тези момчета са повече от братя един за друг, въпреки тежкия им живот, "газейки в утайката" на заобикалящия ги свят, са успяли да съхранят най-ценните ценности за един човек, е разбира се, че Ойкю много, много спогна тези ценности да изплуват на повърхността у всеки от тях, срещата на Демир с Джандан, срещата на Угур със Севги...дано Джемал наистина да се отърве този път, защото сега той само искаше да помогне на Демир и да го "върне" при дъщеря му! Крайно време е вече съдбата да се усмихне и да бъде благосклонна към тези "трима мускетари"!
Желая на всички хубав и усмихнат ден!

# 153
  • София
  • Мнения: 3 435
Добро утро "къзъмчета"! Изгледах епизода още в неделя, но нямах възможност да пиша, снощи изгледах и фрагмана от предстоящия епизод, Демир прави предложение на Джандан, тя усмихната му казва, че вече са женени, той-това е формално, сега искам истински да се оженим, щастливи са много и Ойкю и тя подскача около тях и пърха от щастие като малко птиченце.
За отминалия епизод-много тъжен, съдрах се от рев и само си повтарях, ама нали гледаш филм, да де, ама колко много човешки съдби има като тяхната, че и по-зле! Тези момчета са повече от братя един за друг, въпреки тежкия им живот, "газейки в утайката" на заобикалящия ги свят, са успяли да съхранят най-ценните ценности за един човек, е разбира се, че Ойкю много, много спогна тези ценности да изплуват на повърхността у всеки от тях, срещата на Демир с Джандан, срещата на Угур със Севги...дано Джемал наистина да се отърве този път, защото сега той само искаше да помогне на Демир и да го "върне" при дъщеря му! Крайно време е вече съдбата да се усмихне и да бъде благосклонна към тези "трима мускетари"!
Желая на всички хубав и усмихнат ден!
Привет!
Прекрасен е точен анализ, който много, много ми хареса. Аз също очаквам щастливо развитие и приключване на много харесвания от мен сериал. Хубав ден и от мен и до скоро.
Джемал иска той да поеме вината от кражбата за да може Демир да се грижи за Ойкю и тя да е щастлива.


Дано тримата "лоши" момчета са отново заедно и заедно се грижат за Ойкю.

Дано всички са усмихнати и щастливи, достатъчно тъгуваха и ние с тях.

# 154
  • Мнения: 18
Ах, ах, къзъмчета... Изключително съм доволна от фрагментите този път. Няма толкова голямо напрежение, а и се разбра, че всичко покрай колиетo e клопка. Комисарят е помогнал на Джемал за този чудесен план. Очаквам с нетърпение едни прекрасни епизоди. Лека вечер! 😘😘😘

# 155
  • София
  • Мнения: 3 435
Привет!
isa dmtrva, здравей! Благодаря за поста ти! Браво на Джемал! Много добър приятел. Това което разбрах е, че се  отказа от облагите на Ариф аби, върна му кредитната карта и колата в името на доброто, дългогодишното приятелство и обичта си към Ойкю.  Спаси Демир от гадния мафиот и дано вече започнат хубави дни за всички. Интересно какви пари намери Ойкю? Някой ги беше  оставил за нея и наблюдаваше край площадката дегазиран с дълги дрехи, дали тя ще ги намери. Кой ли е това?  Надявам се на щастлив край на сериала и чакам превода от рускините, както и последните епизоди. Хубав ден и до скоро.Flowers Four Leaf Clover Flowers HibiscusFlowers HerbFlowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf Clover
Най-после любовта на Демир и Джандан е факт:



Ойкю, намира парите, вижда се и дегазирания човек:

# 156
  • Мнения: 2 605
Привет момичета! Hug Не съм гледала епизода снощи, ще чакам превода на руски. Радвам се,че всичко се е наредило добре за Ойкю, Демир, Джандан и Джамал.След толкова перипетии заслужават да са щастливи. За тези пари които казвате,че намира Ойкю, дали не са от Асу.Тя се отказа от детето си за втори път след като разбра, че е болно. Не мисля,че тя не обича Ойкю. Но има тежко детство и съдба и се изплаши, че няма да се справи. Разбра, че най-доброто за Ойкю е Демир и навреме се отдръпна. Така,че е напълно възможно тайно и безкористно да подпомогне финансово детето си. А може след време и да се видят и оправят отношенията си доколкото е възможно.

# 157
  • София
  • Мнения: 3 435
Здравейте!
Най-после 32-ри епизод с руски субтитри:
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/203 … sskom-yazyke.html
Приятно гледане!



# 158
  • София
  • Мнения: 3 435
Здравейте!
Отново чакам превода от рускините на 33-ти епизод. Кой знае кога ще го има. Как нито една група от преводачите на български език не се нае да превежда.  Заслужаваше си да има превод на "Дъщеря ми".  Мисля си,  че тогава щеше да има много истински ценители на качествени и стойностни сериали, които с интерес щяха да му обърнат внимание и нямаше да съжаляват.  Гледах последния епизод с картинки и отново много ми хареса.
Угур се престраши да иска ръката на Севги и с малко зор , баща й се съгласи:

Всички са в дома на Севги и Ойкю защити Угур аби пред бащата на Севги:



Лашо стана, че Демир отново го арестуваха, този път го набедиха за парите, които Ойкю намери и ги занесе в къщи:


Във фрагмента за последния епизод се виждат две булки - Джандан и Севги и всички са хванати на хоро и играят щастливи. Дано така щастливо завърши прекрасния за мен сериал.

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 08:35 от Nina NN

# 159
  • Мнения: 4
Здравейте!
Изчела съм всичките ви коментари до сега, следя ви много редовно, но все не се престрашавах да се регистрирам! Но току- що го направих!
Аз също много харесвам сериала и коментарите, които пишете за него, една от малкото позитивни темички!
Не знам защо на последните две серии толкова много бавят превода, но нямам търпение да го качат, въпреки че чувствата ми са смесени, защото финала е на няколко дни разстояние и това не ми харесва!
И да много е жалко, че никой не реши да го преведе на български, мисля че би бил много интересен за доста хорa!

# 160
# 161
  • София
  • Мнения: 3 435
Привет!
Cristinn, здравей! Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Много ме зарадва поста ти и това, че харесваш " Дъщеря ми". Жалко, че приключва сериала, но мисля, че това е правилна позиция на сценаристите. Благодаря за превода! Този път рускините са по бързи.Снощи са пуснали и фрагмент от последния епизод, дано успея да го кача в темата.
Първия епизод - тъжната Ойкю и последния - щастливата Ойкю, която танцува с татко  си:
 
Тримата приятели:

Ойкю, мама и татко - щастливи:

Прекрасната Беренка и другите чудесни деца- актьори:

Май успях с фрагмента, дано ви се отвори:
https://www.instagram.com/p/ByAk2gNAcro/






Последна редакция: ср, 29 май 2019, 16:08 от Nina NN

# 162
  • Мнения: 4
Здравей, Nina NN!🌹
Ужасно много харесвам постовете ти, наистинааа! През времето, през което течеше филма винаги ми беше интересно да прочета твоето мнение, твоята гледна точка!
Аз също смятам, че филма трябва да свърши, като режисура! Но от сантиментална гледна точка, не ми се иска! Свикнах с него и с прекрасния актьорски състав!
Снощи, случайно попаднах на много емоционално видео, в което става ясно, че Берен получава плакет от YouTube за 100-те хиляди абонирали се за канала й!
Видеото на мен ми напълни сърцето, ще го споделя, защото мисля, че и на вас ще ви хареса!
https://m.youtube.com/watch?v=ExhChD-_65w

Хубав, слънчев ден, на всички!

# 163
  • София
  • Мнения: 3 435
Привет!
Cristinn, здравей и благодаря за поста ти! Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Благодаря за видиото. Прекрасна е малката-Голяма актриса Беренка! Таланта на това дете е безграничен. Много пъти пиша, че тя е целуната от Бог. Много ще се радвам да я гледаме и в други проекти. Тя  най-напред ме впечатли и я заобичах  от "Майка", което ме накара да гледам "Дъщеря ми". Сега мога твърдо да кажа, че този сериал  е великолепен, което се дължи и на  присъствието на всички  други артисти и на сценария, който не е изцяло потурчен.  Доколкото знам сериалът вече е закупен в Унгария, Хърватска, Мексико и в почти цяла Южна Америка. Дано се намери и наша телевизия да го закупи. Хубав ден и до скоро.



# 164
  • Мнения: 518
Cristinn, здравей! Благодаря ти, за видеото, което сподели с нас! Прекрасна е малката Берен, толкова слънчева, толкова по детски искрена и благодарна за наградата! Задъхваше се милата от истинското вълнение, от радостта, която и донесе тази награда! Обожавам го това дете заради огромния талант, който и е дар от Бога, заради неуморимия и труд и на сета и в училище, заради дисциплината, за да постигне всичко това! Дано я гледаме и се наслаждаваме на играта и ролите и и занапред! Нека и е честита, напълно заслужената награда!
На всички желая хубав и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт