Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 57 806
  • 742
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 460
Привет!
Здравейте на всички, които четете и пишете в темата за "Дъщеря ми". Благодаря на  всички, които оценихте и се включихте в коментарите и се надявам, че които не са проследили до края  сериала ще наваксат през лятото и няма да съжаляват. Специални благодарности на Ради, която изготви и оформи прекрасната тема. Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Днес е финалът и както личи ще бъде щастлив! Очаквам го с нетърпение, а  и с малко тъга, защото прикючва незабравимия за мен сериал.  Ще се  разделим и  с великолепните актьори, които се надявам да ни радват отново в друг проект. Хубав ден и приятно преживяване с финала на сериала:

Очакваната сватба на Демир и Джандан:

И, да - сватбите са две - прекрасни са:


https://www.instagram.com/p/ByGfwCOgG-H/

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 09:28 от Nina NN

# 166
  • Мнения: 518
Привет! Привет!
Дааа, тази вечер ще проследим финалния епизод на любимия ни филм, после ще си го изгледаме и с превод, послееее отново и отново ще си припомняме любими моменти от него. Аз благодаря на сценаристите, че ще ни поднесат един щастлив финал, всички главни герои го заслужаваха, ние зрителите също, защото цели 9 месеца, всяка седмица с нетърпение очаквахме новия епизод, радвахме се, плакахме, смяхме се, тъгувахме, "стискахме палци" в името на истината, на любовта, на доброто, вълнувахме се и съпреживявахме случващото се с нашите любимици от екрана! Но знаем, че всичко има начало и край, ето дойде края и на тази прекрасна история, "разказа ни" от сценаристите и показана ни от целия актьорски състав, режисьор и снимачен екип. Благодаря им от сърце! Силно се надявам да ги видим скоро на екран в също така стойностни проекти като "Дъщеря ми"! Благодаря на всички вас, които гледахте филма, защото го харесвате, които се отбивахте тук и пишехте в темата, споделяхте снимки и информация! От сърце ви желая едно прекрасно "синьо лято", да сте много здрави! И дано се засечем отново в нова тема за някой наистина хубав нов филм! До нови срещи!

# 167
  • Мнения: 4
Здравейте,

за мен също всичко тръгна от “Майка”, който филм изгледах на един дъх, понеже вече беше качен целия с превод и докато го гледах, научих за “Дъщеря ми”, който вече беше достигнал 10- та серия и отново прекарах почти безсънни нощи от нетърпение да изгледам всичко, което бе излязло!
Като цяло всичко за филма знам от вас.
Благодаря ви, момичета, за прекрасната, позитивна тема!
И аз много се вълнувам за финалния епизод и едновременно ми е мъчно, че другия петък вече няма да го има любимия сериал.
Отколкото до Берен, наистина се надявам скоро да се появи в нов проект, вярвам, че ще е така! Това детенце е велико!
Днес сутринта видях впечатляващ колаж, който Буура е споделил. Споделям го тук!


# 168
  • София
  • Мнения: 3 460
Привет!
ПРЕКРАСЕН ФИНАЛ!!!
ПРЕКРАСЕН СЕРИАЛ!!!
ПРЕКРАСЕН СЦЕНАРИЙ И ПРЕКРАСНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ!!!
ПРЕКРАСНА БЕРЕНКА!!!  
Да се порадваме още със снимки от прекрания финал:






Тримата великолепни приятели:

Тортата за празника:

Снимки от тържеството за финала:




И снимка на Беренка, която ни маха за довиждане и до нови срещи:

От мен също със здраве и обич до нови срещи:

# 169
  • София
  • Мнения: 3 460
Привет!
Днес рожден ден празнува Серхат Теоман!

Поздравления и пожелания за лично щастие и успешна кариера!


Поздрави и на всички артисти, участници в прекрасния сериал и наши приятели с празника им:

Поздрави на прекрасната Беренка:


Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 15:31 от Nina NN

# 170
  • Мнения: 14 571
             Честит рожден ден и от мен! Здраве, радост и много нови роли! HeartBlushHeart

# 171
  • София
  • Мнения: 3 460
Здравейте!
Лято е! Нашата прекрасна Беренка вече е във ваканция. В активна почивка са и всички други великолепни участници в "Дъщеря ми". Пожелавам им хубаво лято и дано през есента ни зарадват с нови проекти.





# 172
  • Мнения: 11 198
оправете заглавието, Къзъм, не Кизим!
Пише се Kızım.
И не означава непременно "дъщеря ми", може да значи и "момичето ми"... Буквално: Моето момиче

# 173
  • София
  • Мнения: 3 460
Привет!
Здравей, diziler и добре дошла в темата!
Прекрасният сериал "Дъщеря ми" завърши с прекрасен финал. Аз не съм лингвинистка, но  зная, че не  всеки филм, сериал, литературно произведение се озаглавява с  буквалния превод. Преводачът има правото да постави заглавие, като го свърже със смисъла и основната идея на произведението. Основната идея на нашия сериал е:
Малко, изоставено и болно момиченце е принудено да издирва баща си, който не знае за съществуването му. Той е крадец и измамник и сам казва, че не обича деца и не желае момиченцето. Събитията се развиват така, че малката Ойкю успява да събуди у този мъж бащински чувства, които прерастват в силна обич  между баща и дъщеря. Тази обич помага на Демир да се откаже от лошите навици и начин на живот и да се преобрази в един достоен човек и истински баща. "Дъщеря ми"  е  най-точното заглавие! diziler
Скрит текст:
Смущавам се, когато се обръщам към теб, защото личното  наименование с което се представяш би трябвало да се пише с главна буква, както и  всяко изречение започва с главна буква и завършва с точка /препинателен знак/. 
Великолепните баща и дъщеря:



# 174
  • Мнения: 11 198
Благодаря за отговора. По-скоро акцентирах на това, че В САМОТО ЗАГЛАВИЕ е грешна изписано името, пише Кизим, а то е Къзъм (Kızım), не пречи да се изпише правилно, иначе боде окото Wink

# 175
  • Мнения: 14 571

 " KIZIM - ДЪЩЕРЯ МИ " пише на първата страница.Не мога да разбера какъв е спорът? !

        Flowers Four Leaf CloverFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover

# 176
  • Мнения: 11 198
В самото заглавие пише Кизим, а не Къзъм (както е правилно). Мисля, че го казвам за трети път вече

# 177
  • Мнения: 14 571
В самото заглавие пише Кизим, а не Къзъм (както е правилно). Мисля, че го казвам за трети път вече

В ЗАГЛАВИЕТО Е НАПИСАНО ПРАВИЛНО НА ЛАТИНИЦА;  Ето така:

Kizim- Дъщеря ми

Не разбирам защо не го виждате? При мен е само така до края . Flowers HerbFlowers TulipFlowers Herb


Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 07:24 от vera17

# 178
  • София
  • Мнения: 3 460
Привет!
Вера, мила здравей!
Много си права и няма смисъл от повече коментари. Прекрасен ни беше сериалът, прекрасен актьорски състав и прекрасно завърши. Благодаря на Ради за прекрасната ни тема и на всички, които пишеха и четяха с пожелание отново да се срещнем в качествен и завладяващ сериал.

До нови срещи с:

# 179
  • Мнения: 11 198

В ЗАГЛАВИЕТО Е НАПИСАНО ПРАВИЛНО НА ЛАТИНИЦА;  Ето така:

Kizim- Дъщеря ми

Напротив, не е написано правилно.
Kızım e правилно.


i = и
ı = ъ

Общи условия

Активация на акаунт